Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

KVALITETE ILI KVANTITETA FORUMA

Recommended Posts

KVALITETA ILI KVANTITETA

 

 

Na otvaranje ove teme ponukao me zadnje doga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s Tutom http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_exclaim.gif

Neaktivne korisnike triba brisati, po meni bi forum tribali vidit samo registrirani korisnici, ne registriranim bi ostavia da vide samo vijesti, pitanja i obavijesti o nagradnim igrama.

Opet predlazem da se postovi ne broje na svim forumima, nego samo na forumima predvidjenim za analize. Na tim forumima postrozit moderiranje, postat samo analize, bez komentara, rezultata i sl ... za to imamo live.

Za VIP grupu bi kriterij bio aktivnost na forumu, odnosno da se postaju analize, misljenja i sl

Realno gledajuci na forumu su aktivna samo natjecanja, ostali djelovi foruma su vise manje zapusteni.

Siguran sam da je svima zelja podignit kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto meni još nije jasno, kakve veze ima je li on Laguna ovdje, kralj etera tamo ? Whats the point ?

 

Uglavnom za ostatak se sla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato šta se kod nas, a i na drugim forumima, la

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da poanta je da stavlja svugdje reklamu, to mi se ne svi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno da ne postoji, jer se registrirao pod drugim 'nickom', a sada potpisao pod svojim. Taj drugi je posudio od drugoga člana. To bi bilo isto kao da se ja sa 'kova' predstavljam na drugom forumu. Ti bi to odobrio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, da ako sa sigurnošću znam da se predstavljaš baš kao ja ne bi to dopustio ..

 

Dakle ti smiješ imati nick Kova na drugom forumu, dok god tog Kovu ne povezuješ samnom .. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_evil.gif

 

Ok nisam te odmah shvatio, ako se on predstavlja kao netko tko nije, a to je dokazano, ja sam za BAN te osobe ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam što točno misliš... kako misliš da se kralj.etera registrirao pod krivim nickom?

 

Po njegovoj mail adresi rekao bih da se radi o kralju, jer mail adresa s kojom se registrirao na forum (a potom je i potvrdio) je xxx@kralj-etera.com

 

Mislim da se radi o kralju, ali nije mi jasno što si ti mislio reći?

 

Pozdrav :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwiz,

 

ako je to točno šta si napisao, tek tada bih ga banuo, jer je ON 'Site Admin.' na svom forumu, a to šta je učinio na našem forumu i na još nekoliko drugih na svojem ne dozvoljava.

 

Uostalom ti vodiš forum, pa ako ti nemaš nikakvih primjedi izvini šta sam pokrenuo temu 'Kvaliteta ili kvantiteta', ali ljudi koji koriste registraciju za promociju nečega šta 'nema veze sa radom na forumu' po meni nisu dobrodošli, a dotičnog 'kralja', sumnjam da ćeš još sretati na ovom forumu.

 

Na nekim forumima dok ne pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni taj Kralj je inako najmanje bitan u ciloj prici.

Ka sta sam vec u par navrata pisa, triba potaknit korisnike da pisu, da bi se podigla kvaliteta foruma. Ovakvim nacinom i oni koji bi zelje biti aktivniji i vise pisati, to ne cine. Mislim da je vaznija kvaliteta postova, nego broj korisnika.

Evo par prijedloga

1) Po meni bi tribalo brisat neaktivnivne korisnike, tj sve one koji nemaju ni jedan post, one s malim brojem postova upozorit, da ce im account biti obrisan, ako ne pocmu aktivno sudjelovati u radu foruma.

2)Zatim forum bi triba vidljiv samo registriranim korisnicima, gosti bi mogli vidjeti samo obavijesti i pitanja, te naravno obavijesti o nagradnim igrama.

3) Opet se vracamo na prijedlog 1, novi korisnici ukoliko u odredjenom peridodu ne napisu ni jednu analizu, bili bi upozoreni putem maila, ako se na to upozorenje ogluse, onda im triba obrisat acount.

4) Podjela na "obicne" korisnike i VIP korisnike, bi tribalo temelji ti na broju analiza, odnosno povjerljivim informacijama, naravno u tom slucaju se prvo tribaju iskazati.

Zato bi tribalo u postavkama foruma namistit da se postovi broje samo na spec forumima za pojedine sportove, postrozit moderiranje, da se iskljucivo pisu analize, bez nepotrebnih komentara i rezultata, za to imamo live i off topic.

 

Mozda ce nekom ovo djelovat prestrogo, a jebiga, ovo je sve u cilju poboljsanja kvalitete foruma, a mislim da nam svima to tribao biti "cilj".

Vidim da ovdi ima ljude koji su zeljni odvojit dio slobodnog vrimena, da bi se digla kvaliteta foruma, siguran sam da bi bili spremni pomoc Dwizu ako on nema dovoljno slobodnog vrimena.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwiz,

 

ako je to točno šta si napisao, tek tada bih ga banuo, jer je ON 'Site Admin.' na svom forumu, a to šta je učinio na našem forumu i na još nekoliko drugih na svojem ne dozvoljava.

 

Uostalom ti vodiš forum, pa ako ti nemaš nikakvih primjedi izvini šta sam pokrenuo temu 'Kvaliteta ili kvantiteta', ali ljudi koji koriste registraciju za promociju nečega šta 'nema veze sa radom na forumu' po meni nisu dobrodošli, a dotičnog 'kralja', sumnjam da ćeš još sretati na ovom forumu.

 

Na nekim forumima dok ne pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...