Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

14.04.2008.

Recommended Posts

pozdrav svima iz suncanog Sarajeva,puno srece danas...dan je bogat tenisom,moramo naci dobitnu kombinaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Danas relativno slaba ponuda ali za prave igrače se uvijek na

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima 200km autom 18 biciklom i evo mene za računalom

ne igram samo chelsi....eklub nudi na solo kvotu 1,20 adrugo ne nudi kao solo,pa moram nešto skontat.

shelsea H1 1.55 nantes 1 1.40 brann +2,5 1.45 pa kud puklo da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

danas su mi iz svih kladionica osim iz Expekta stigle potvrde da su nagrade isplaćene, pa molim da provjerite račune... čak su se i iz Unibeta javili da uskoro stiže isplata koja kasni već nekoliko mjeseci.

 

Na kraju ovoga mjeseca će se vjerojatno dogoditi rotacija sponzora Expekt i Bet-at-home kladionica, što znači da će pobjednici expekt lige nagrade dobiti na BAH i obrnuto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

danas su mi iz svih kladionica osim iz Expekta stigle potvrde da su nagrade isplaćene, pa molim da provjerite račune... čak su se i iz Unibeta javili da uskoro stiže isplata koja kasni već nekoliko mjeseci.

 

Na kraju ovoga mjeseca će se vjerojatno dogoditi rotacija sponzora Expekt i Bet-at-home kladionica, što znači da će pobjednici expekt lige nagrade dobiti na BAH i obrnuto...

Na Bet-at-home i Gamebookersu je uplaćeno a evo frend mi veli da je i na bwin tako

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...