Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

20.04.2008.

Recommended Posts

Ukoliko imate problema s prikazom My Control stranice, odaberite skin IPB 2.2.0 Default (dolje-lijevo), jer ovaj se problem uglavnom javlja ukoliko koristite IPB.Pro skin.

 

Dok greška ne bude ispravljena koristite navedeni skin... ukoliko imate još nekih tehničkih problema oko korištenja foruma, javite mi na PM.

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunce u MB

A.Villa 5:1 pokrio jučerašnji minus čak je lepi +

probat ču još MArseille 1

Vidim da ste maheri komp...zavrzlama pa mi pomozite kod Mon.B računajer sam total u zoni sumraka

poslali su da sam njihov član i tu neznam kako dalje. Mislim da bi jim morao nekako poslat broj računa,da naprave

proveru ali ne kužim kako

HELP!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ste maheri komp...zavrzlama pa mi pomozite kod Mon.B računajer sam total u zoni sumraka poslali su da sam njihov član i tu neznam kako dalje. Mislim da bi jim morao nekako poslat broj računa,da naprave

proveru ali ne kužim kako

HELP!!!

Možda ti sljedeće pomogne:

 

Nakon što se registriraš, a želiš novac

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigo dovde

card type:visa,mast.card,visa electr.,am.exs.,diners i JCB ja imam maestro

expiri date:

CVV2/CV2:----------- last 3 digitson the

back of jour card....toje crveno

ima još toga,prekopira bi ali prvo da vidim dal prolazi moja kartica,jer nije me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora li ime vlasnika kartice odgovarat imenu vlasnika MB računa znaš li možda...?

Kad smo već kod te teme....

na žalost pojma nemam

izgleda,da sam pisao dok si mi ti odgovarao al vidi dokle sam stigo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda ti sljedeće pomogne:

 

Nakon što se registriraš, a želiš novac uplaćivati i primati kreditnom karticom, moraš tu svoju kreditnu karticu dodati na listu kartica na svom MB računu. Nakon što dodaš karticu (upišeš sve podatke sa kartice) potrebno je karticu potvrditi (eng. verify). To se radi na način da će ti Moneybookers oduzeti slučajan iznos do 1,00 Euro sa tvog računa (npr. 0,67 centi). Potrebno je da provjeriš na svom bankovnom kartičnom računu koji ti je iznos oduzet i taj točan iznos ćeš upisati u polje na Moneybookers sajtu prilikom potvr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora li ime vlasnika kartice odgovarat imenu vlasnika MB računa znaš li možda...?

Kad smo već kod te teme....

..mora!! U protivnom ti odmah zablokiraju račun!! Ili na kraju krajeva uopce neces moci napravit registraciju..znači čim ime ne odgovara odmah blokada..

Share this post


Link to post
Share on other sites
stigo dovde

card type:visa,mast.card,visa electr.,am.exs.,diners i JCB ja imam maestro

expiri date:

CVV2/CV2:----------- last 3 digitson the

back of jour card....toje crveno

ima još toga,prekopira bi ali prvo da vidim dal prolazi moja kartica,jer nije me

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora li ime vlasnika kartice odgovarat imenu vlasnika MB računa znaš li možda...?Kad smo već kod te teme...

Nije mi jasno zbog čega to pitaš. Ja imam Visa Electron i Mastercard kartice i moje ime i prezime na karticama odgovara svim podacima na kladionicama na kojima sam registriran, kao i na MB i do sada nisam imao nikakvog problema niti sa kladionicama niti sa MB.

Kao što je već odgovoreno, muljaža se kažnjava. Prema tome, ono jesi šta jesi i tko igra pošteno nema nikakvih problema niti sa kladionicom niti sa MB.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zbog čega to pitaš. Ja imam Visa Electron i Mastercard kartice i moje ime i prezime na karticama odgovara svim podacima na kladionicama na kojima sam registriran, kao i na MB i do sada nisam imao nikakvog problema niti sa kladionicama niti sa MB.

Kao što je već odgovoreno, muljaža se kažnjava. Prema tome, ono jesi šta jesi i tko igra pošteno nema nikakvih problema niti sa kladionicom niti sa MB.

Pitam zato jer nemam karticu dok moji ostali ukućani imaju, a neke kladionice primaju uplatu i sa kartica drugih osoba....

Sa MB ljudi imaju problema igrali pošteno ili nepošteno, bez razloga ljudima blokiraju račune, meni su račun zablokirali

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pitam zato jer nemam karticu dok moji ostali ukućani imaju, a neke kladionice primaju uplatu i sa kartica drugih osoba....

Sa MB ljudi imaju problema igrali pošteno ili nepošteno, bez razloga ljudima blokiraju račune, meni su račun zablokirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam zato jer nemam karticu dok moji ostali ukućani imaju, a neke kladionice primaju uplatu i sa kartica drugih osoba....

Sa MB ljudi imaju problema igrali pošteno ili nepošteno, bez razloga ljudima blokiraju račune, meni su račun zablokirali 5 sati nakon registracije, primio isplatu sa betclick kladionice i to je bilo dovoljno da mi račun automatski blokiraju i drže ga blokiranog jedno mjesec dana, na mailove ni ne odgovaraju, tek kad ih zovneš odblokiraju račun!

..moj savjet ti je da otvoris MB na ime nekoga(otac,majka,brat,sestra..)ko ima karticu i jedan MB na tvoje ime,onda na njihov MB uplacujes lovu sa kartice i onda sa njihovog posaljes na svoj i sa svog picis po svim kladama.. :pucam:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...