Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

05.05.2008.

Recommended Posts

Ovo nerado govorim ali moram pohvalit Rijecku murju!! Bio vani popio koju casu vise uz veceru i zaustavi me murja!! kaze mi covjek ako napusem do 0,8 nece mi kaznu pisat a kad ja ono napusem 0,65 i prodem bez kazne!

Dobri su naši dečki (riječki i opatijski).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima.Ja sam se okitio lentama pobjednika kao Sveto Letica činovima a da nisam pitao je li to samo za 1.mjesta ili za osvajače bilo koje nagrade(2.,3.,4....).Ugodan dan svima i hvala na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima.Ja sam se okitio lentama pobjednika kao Sveto Letica činovima a da nisam pitao je li to samo za 1.mjesta ili za osvajače bilo koje nagrade(2.,3.,4....).Ugodan dan svima i hvala na odgovoru.

samo za prva mjesta, gledam i ja zar je moguće da si već 4 natjecanja osvojio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da gledam vas okićene i ja a meni se totalna tlaka takmiciti....ufff muka mi je postavljati parove kad sam stalno leteći za compjuterom..nemam vremena par minuta pogledat parove i ispunit skripte za natjecanja...to čak i crnogorac može..hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...