Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

05.05.2008.

Recommended Posts

...je li to samo za 1.mjesta....

Lenta

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... mislila sam da je netko od vas to vec napravio i stavio si u "potpis"

kao sto su to neki prije imali obicaj stavljati.. ali sad ne vidim kod nikog

Drugi user barovi nisu dozvoljeni iz prostog razloga što pobjednici ne bi došli do izražaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi user barovi nisu dozvoljeni iz prostog razloga što pobjednici ne bi došli do izražaja. Dok nije bilo pobjedničkih userbarova bilo je svega i svačega u potpisu (kao sada na drugim forumima).

Ma ne, krivo si me shvatio.. mislila sam bas na te pobjednicke potpise.

Sto nije to i prije postojalo?

To ste imali ti, Eagle... jel me sjecanje vara ili sam stvarno postala senilna?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nije to i prije postojalo?

To ste imali ti, Eagle... jel me sjecanje vara ili sam stvarno postala senilna?!

Imali su ih od početka svi pobjednici, samo su drugačije izgledali. Ovi sada su moderniji. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi user barovi nisu dozvoljeni iz prostog razloga što pobjednici ne bi došli do izražaja. Dok nije bilo pobjedničkih userbarova bilo je svega i svačega u potpisu (kao sada na drugim forumima).

 

To mi se ovdje pogotovo svidja, jer se na mnogim forumima ne mozes snaci od raznih user barova!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maray je dobio mec tako sto je Del Potro predao, da li se priznaju tipovi u takmicenju na Maraya ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maray je dobio mec tako sto je Del Potro predao, da li se priznaju tipovi u takmicenju na Maraya ?

Ne!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...