Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

06.05.2008.

Recommended Posts

Pozdrav svima,

 

Evo nekim malim novosti što se tiče titula ispod imena... Znači ovo su specijalne titule koje će dobivati ljudi koji se svojim doprinosom u radu foruma ističu od drugih, što će naravno sada odmah biti vidljivo.

 

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Jako lijepo napravljeno Dwiz! :hysterical:

Sto bi se ono u narodu reklo.. very fancy :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mogu i ja dobit?? :uredu:

Malo sam pregledavao tvoju moderatorsku aktivnost :uredu: ... Moram reći da malo zaostaješ za tvicentijem, ali redovito pripomogneš, pa je i titula tu :hysterical:

 

Titulu Posted Image će moći dobiti oni koji se prijave za ure

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako lijepo napravljeno Dwiz! :hysterical:

Sto bi se ono u narodu reklo.. very fancy :uredu:

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja malo navijam... Hannover 2-0 :uredu::hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ide navijanje malo interesantnosti u Hrvatskoj nogometnoj lizi makar vjerujem da neće ni ta utakmica biti previše neizvjesna!!!

 

Dinamo ide po dvostruku titulu!!! :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijepa novost su titule, ako nista nek se neki pojedinci nagrade za trud prilikom izrade Foruma, ja licno sam do sad jako malo (citaj nikako) ucestvovao aktivno na Forumu ali sad zelim postati stalna musterija, pozdrav svima :-) moze li neka nova tema gdje bi jedni drugima djelili savjete u vezi kladionice, ako ne i dojave? Ja imam jednog lika iz Kine, jako umjesan u rad azijskih kladionica i dojavio mi je par rezultata. Trenutno je u Sarajevu i analizira rad bh kladionica. Prosle godine je posjetio Hrvatsku i Crnu Goru. Vidimo se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ide navijanje malo interesantnosti u Hrvatskoj nogometnoj lizi makar vjerujem da neće ni ta utakmica biti previše neizvjesna!!!

 

Dinamo ide po dvostruku titulu!!! :hysterical:

Ma Dinamo to sigurno dobiva @ 1.70 ... dvije riječi -TIP DANA :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li ja bit moderator :hysterical:

Kak ne bi mogao biti javi se Dwizu na PM i tamo mu reci kaj hočeš moderirati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijepa novost su titule, ako nista nek se neki pojedinci nagrade za trud prilikom izrade Foruma, ja licno sam do sad jako malo (citaj nikako) ucestvovao aktivno na Forumu ali sad zelim postati stalna musterija, pozdrav svima :-) moze li neka nova tema gdje bi jedni drugima djelili savjete u vezi kladionice, ako ne i dojave? Ja imam jednog lika iz Kine, jako umjesan u rad azijskih kladionica i dojavio mi je par rezultata. Trenutno je u Sarajevu i analizira rad bh kladionica. Prosle godine je posjetio Hrvatsku i Crnu Goru. Vidimo se...

Ajde lijepo je ovo čuti... nego za početak bi si mogao postaviti neku sličicu ispod imena (avatar) da ti profil ljepše izgleda :hysterical:

 

Koju novu temu na forumu predlažeš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da sam tek skoro novi ovdje ali ako ikako mogu pomoci tu sam :-) (kao moguci moderator)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da sam tek skoro novi ovdje ali ako ikako mogu pomoci tu sam :-) (kao moguci moderator)

Moja preporuka ti je da ne ulaziš odmah u "moderatorske vode" nego se najprije upoznaj malo s forumom, budi aktivan, pa onda kreni na taj sljedeći korak :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...