Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

20.05.2008.

Recommended Posts

ev danas par teniskih parova:Cruciat A-Prpic F.

1 1,45

Junqueira D.-Villagran C.

1 1,40

Koellerer D.-Sidorenko A.

1 1,55

Dupuis A.(h-3,5)-De Voest

2 1,85

 

Kamke T. - Dlouhy L. 2 1.40

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

U Mar..fina sitna kiša,a meni stoji tiket več dva dana(Fish nikako da zaigra-možda u 15h)

ave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Spursi!!! :nije: Ginobili je kralj apsolutni!!

 

Finale koje sam nekako pirje početka sezone prognozirao sve je bliže: Spursi i Pistonsi. Danas na Detroit dvojka, Cibona mora dobiti i još par tenisa treba ubosti. Kvalifikacije RG-a izbjegavam u širokom luku.

Danas opet idem protiv tvog odabira i igram na Celticse koji su po meni favoriti za osvajanje naslova ove sezone...

 

Sretno svima danas http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas opet idem protiv tvog odabira i igram na Celticse koji su po meni favoriti za osvajanje naslova ove sezone...

 

Sretno svima danas :nije:

Sretno svima osim tebi ako ces se kladit kontra Pistonsa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Celticse sam gledao u playoffu jedno 5-6 utakmica i jedino zbog prednosti domaćeg terena nekako uz pomoć gomile sreće mogu do kraja. Od Pistonsa će u prve 2 utakmice doživjeti i prvi domaći poraz, a u gostima to će uspjeti vratiti , ali malo sutra. Na zapadu mi puno zanimljiva serija. Bit će to vjerojatno opet 7 utakmica, ali navijački neka to Spursi osvoje. Lakersima je dosta što (nezasluženo) imaju MVP-a lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludnica pre dva dana imam kombu sa kvotom 3,85

juče S na Kiefera a izgleda daje posle dva dana S i na Fisha

još če ispasti,da ču na kraju ja dati pare za dobitnu kombu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametnjakoviči iz E-kluba u svoj info u živo stavili su pokraj gore pomenute utakmice,

da je odigrana naravno bez rezultata a gledam Bet info piše preloženo

pa sad budi pametan

ave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slučajno čuo Split bez Etkinsona ili tako nekako..suspenzija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pocinje za koji minut eurosong,daj glasajte za redni broj 13(sretni) najjaca je pjesma na eurosongu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pocinje za koji minut eurosong,daj glasajte za redni broj 13(sretni) najjaca je pjesma na eurosongu.

Jel pocelo? Citala sam da ce Djokovic otvorit natjecanje ;)

 

dok ne odem sama pogledat evo vam jedan zanimljiv tekst.. reci ce neki nista novo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Kako ismijati ATP i zaraditi na kladionici!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...