Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

29.06.2008.

Recommended Posts

Nadam se da pišemo o istoj stvari, naime potrebno je napomenuti da jeftini digitalni prijamnici (DVB-T) primaju zvuk u MPEG2 (kojeg koriste mnoge zemlje), a naš vrli HRT se odlučio za MPEG4, a takvi su receiveri jako skupi, dok je i trenutna pokrivenost digitalnim signalom mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka m&m potvrdi da li se radi o satelitskom ili zemaljskom prijemniku. :roll

Satelitski.. ;)

 

Moram to jos sve dobro prouciti, jer mi je sad zbrka skroz od svih tih "signala" http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

U susjednom naselju koji su sve programe hvatali preko velebitskog odasiljaca svi pretplatnici su na kucne adrese dobili te prijemnike (provjerit cu danas kako se tocno zovu) da bi normalno gledali hrt1 i hrt2, uz to su dobili i hrt plus..

taj prijemnik je direktno spojen sa digitalnim satelitskim receiverom, i scartom sa televizijom.

Nisu nikog nista zvali, pitali.. ovi su im sami poslali.. a nama 500m dalje nista ;)

Ko nam kriv sto spadamo pod grad :pucam:

 

Nista, moram ic sad.. veceras ako stignem ili sutra javim ove ostale detalje ;)

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam stavarno mislim da bi i ovakav Dinamo trebao razbiti Interblock!!!

 

Idem ja na ovu utakmicu i onda ću napisati kako je bilo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

I evo ga Dinamo već krenuo u sezonu sa velikim razočaranjem 0:0 sa osrednjim Interblockom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I evo ga Dinamo već krenuo u sezonu sa velikim razočaranjem 0:0 sa osrednjim Interblockom!!!

 

Pozdrav Tvicenti....nije to bio nikakav osrednji Interblock nego je bio čak blizu pobjede i na kraju prijateljskih 0:0.

Ja sam bio više na pivima nego na utakmici i ne znam što se dešavalo a sada idem na Olivera Dragojevića.....ali igrali su i Crvene jabuke....!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...