Jump to content
Dwiz

Bet-at-home

Recommended Posts

hm hm..desila se pi..darija.. uglavnom i meni se to jedanput desilo,htio sam uplatit na MB od starog sa svoje kartice i automatski su mi blokirali i moj i njegov racun..i pisalo je jedino da cu ih odblokirat ako uplatim lovu preko bankovne transakcije..i onda sam zagrijo prste i pisao njihovoj podrsci i lijepo im sve natanane objasnio reko da sam kriv i da je taj drugi acc od mog oca(vjerojatno su povjerovali jer smo oba verificirali istu adresu) i otklonili su tu blokadu bez uplate putem banke s velikim upozorenjem da mi je to zadnji put da sam tako nesto isao eksperimentirati..sve u svemu bio sam im neizmjerno zahvalan i izvuko pouku da na MB-u nemas sta traziti sa tudjim karticama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm hm..desila se pi..darija.. i izvuko pouku da na MB-u nemas sta traziti sa tudjim karticama!

ma i meni je danas ženska u MB preko telefona rekla da oni to smatraju "pranjem novca", čak i ako je ista adresa i prezime... ti si očito dobro prošao... poslao sam im i fax i detaljno objasnio ali ne pali...

bila je žena danas u PBZ i htjela uplatiti na moj MB (onaj preko Erste) lovu, pa ženska na šalteru nije imala pojma što je to MB i rekla da sa deviznim računom smije baratati samo vlasnik i opunomoćenik...

ah, ništa, za vikend sam doma (sad sam izvan RH), pa ću otvoriti devizni u Erste i uplatiti lovu tako...

 

jedino me sad interesira kako to da je MB skinuo lovu i uplatio ju na bet-at-home, a još na MB računu nije bilo love? i što mi sad mogu ako ne uplatim lovu? a na betu sam već okrenuo deposit i počeo zarađivati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i meni je danas ženska u MB preko telefona rekla da oni to smatraju "pranjem novca", čak i ako je ista adresa i prezime... ti si očito dobro prošao... poslao sam im i fax i detaljno objasnio ali ne pali...

bila je žena danas u PBZ i htjela uplatiti na moj MB (onaj preko Erste) lovu, pa ženska na šalteru nije imala pojma što je to MB i rekla da sa deviznim računom smije baratati samo vlasnik i opunomoćenik...

ah, ništa, za vikend sam doma (sad sam izvan RH), pa ću otvoriti devizni u Erste i uplatiti lovu tako...

 

jedino me sad interesira kako to da je MB skinuo lovu i uplatio ju na bet-at-home, a još na MB računu nije bilo love? i što mi sad mogu ako ne uplatim lovu? a na betu sam već okrenuo deposit i počeo zarađivati...

a niš,pojeo vuk magare..hehe drži tu lovu,i kad otvoriš devizni kad ti pukne povuci lovu sa klade na taj devizni i to je to..jedino sta si ostao bez MB-a...može se i bez njega naravno ali u puno slucajeva dobro dođe. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

 

..uglavnom sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a niš,pojeo vuk magare..hehe drži tu lovu,i kad otvoriš devizni kad ti pukne povuci lovu sa klade na taj devizni i to je to..jedino sta si ostao bez MB-a...može se i bez njega naravno ali u puno slucajeva dobro dođe. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

 

..uglavnom sretno!

ma nisi shvatio - meni su sa moneybookers računa skinuli lovu i uplati betu i sada mi je račun na MB u minusu i stalno mi šalju mailove da moram uplatiti tu lovu putem banke i budem to napravil nakon otvaranja računa u Erste

jedino me zanima kaj ako im nikad ne uplatim lovu, iznos koji su skinuli sa tog kao mojeg računa i uplatili betu, a ja im nikad do tad nisam uplatio nikakvu lovu - tužba ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisi shvatio - meni su sa moneybookers računa skinuli lovu i uplati betu i sada mi je račun na MB u minusu i stalno mi šalju mailove da moram uplatiti tu lovu putem banke i budem to napravil nakon otvaranja računa u Erste

jedino me zanima kaj ako im nikad ne uplatim lovu, iznos koji su skinuli sa tog kao mojeg računa i uplatili betu, a ja im nikad do tad nisam uplatio nikakvu lovu - tužba ili?

Prvi put čujem da se na MB može otići u minus http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif ... Da ti oni nisu skinuli lovu s kartice, jer obično tek za par dana u izvješću banke bude vidljivo kome je lova otišla... ne vjerujem da bi si moneysbookers dozvolio da ide u minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put čujem da se na MB može otići u minus http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif ... Da ti oni nisu skinuli lovu s kartice, jer obično tek za par dana u izvješću banke bude vidljivo kome je lova otišla... ne vjerujem da bi si moneysbookers dozvolio da ide u minus.

danas su skinuli lovu sa ženine kartice... zanimljivo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/81Bet-Club_forum.gif ... a nisu ju verificirali... znači lovu žele skidati s te kartice ali će vjerojatno biti problema kod dizanja kao kod kolege ranije - tata-sin

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas su skinuli lovu sa ženine kartice... zanimljivo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif ... a nisu ju verificirali... znači lovu žele skidati s te kartice ali će vjerojatno biti problema kod dizanja kao kod kolege ranije - tata-sin

..uglavnom zakljucak je taj da ti imas lovu na bet at home-u,MB je namirio svoj minus za zenine kartice i sad je sve ok...samo ne znam kakvih ce sad bit problema kod dizanja?? Moj svjet ti je da pustis sad taj MB,otvoris devizni u pbz-u,dobijes VISA electron karticu i sa nje mozes na svaku kladionicu uplacivati direktno i kako s njom uplacujes tako i na nju isplacujes..bez troskova naknada i razno raznih peripetiija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

..uglavnom zakljucak je taj da ti imas lovu na bet at home-u,MB je namirio svoj minus za zenine kartice i sad je sve ok...samo ne znam kakvih ce sad bit problema kod dizanja?? Moj svjet ti je da pustis sad taj MB,otvoris devizni u pbz-u,dobijes VISA electron karticu i sa nje mozes na svaku kladionicu uplacivati direktno i kako s njom uplacujes tako i na nju isplacujes..bez troskova naknada i razno raznih peripetiija..

pa žena ima PBZ VISA electron ali na betu nisu htjeli verificirati tu karticu - valjda zato jer je account moj, a kartica njezina... isto tako ni na MB ne žele verificirati njezinu karticu jer je moj račun... a valjda ću nešto smisliti dok dođe vrijeme da pokupim lovu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa žena ima PBZ VISA electron ali na betu nisu htjeli verificirati tu karticu - valjda zato jer je account moj, a kartica njezina... isto tako ni na MB ne žele verificirati njezinu karticu jer je moj račun... a valjda ću nešto smisliti dok dođe vrijeme da pokupim lovu...

..nemaš šta smišljati bitno je da ti otvoriš svoj devizni i uplatiš nešto sa kartice..i onda možeš i na nju i isplačivati..koo bet at home je minimalna isplata na karticu 100€ koliko se ne varam,što ne znaci da ako imas i manje ne možes na devizni povuč novac..ionako ces dobit IBAN I SWIFT code u PBZ-u! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok svima !

Zanima me jel još u igri ovaj 5 eura bonus ! Poslao sam mail već nekoliko puta i ništa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok svima !Zanima me jel još u igri ovaj 5 eura bonus ! Poslao sam mail već nekoliko puta i ništa .

Nije mi jasno zbog čega im šalješ mail.

 

Ukoliko imaš otvoren račun (vjerojatno imaš) idi na stranice BAH i u pod My betting account --> Deposit/withdrawal --> Redeem voucher -- upiši Voucher code

 

Ako ga BAH prihvati znači da je bonus važeć, što ćeš odmah vidjeti na svom računu.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zbog čega im šalješ mail.

 

Ukoliko imaš otvoren račun (vjerojatno imaš) idi na stranice BAH i u pod My betting account --> Deposit/withdrawal --> Redeem voucher -- upiši Voucher code.

 

Ako ga BAH prihvati znači da je bonus važeć, što ćeš odmah vidjeti na svom računu.

 

Lijep pozdrav.

pa piše da prvo moram poslat na bonus@bet-club.com mail sa svojim računom da bi dobio taj kod koji onda upišem , a ja ga nisam dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa piše da prvo moram poslat na  bonus@bet-club.com  mail sa svojim računom da bi dobio taj kod koji onda upišem , a ja ga nisam dobio.

Pošalji PM (My Controls -->Compose New Message) na Dwiz. On je administrator foruma i čekaj da ti odgovori, ukoliko ti ne odgovori ovdje.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...