Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

18.09.2009.

Recommended Posts

i ja sam zakasnio jučer ali šta je tu je.... to je jedino natjecanje u kojem prednost imaju češći posjetitelji i aktivniji članovi, meni ne smeta... iako sam jučer izgubio drugo mjesto :nije:

dobro jutro svima i sretno danas

 

ja sam izgubio drugo mjesto, ti si mozda bio treci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jedan prigovor iznijet!

smeta me to sto parove jako kasno postavljate (UNIBET natjecanje) i mnogi nisu u mogucnosti ili su ubjedeni da nece biti za taj dan postavljeno nista od Dwiza pa ljudi poslje podne vise ne svracaju u forum! ili je to neki zajeb da bi sto manje njih postavilo parove pa da bi pojedinci medusobno smanjili konkuranciju i medusobno podjelili nagrade!!!

 

ako je tako stvarno mi je zao i mislim da forum vise nije ono sto je do prije godinu dana bio, sve je otislo u k..! Polako gubim volju i mislim da cu odustati od druzenje ovdje!!!

 

pozdrav svima i sretno!!!!! sportandlove

10:43 nije bilo kasno! :nije: Mislim da ti je krivo mnogo sto nisi postao parove ali to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jedan prigovor iznijet! 

smeta me to sto parove jako kasno postavljate (UNIBET natjecanje)...

Mogu se složiti s tvojim prigovorom, ali bi uputnije bilo da si ga direktno poslao Dwizu na PM, jer se on (prigovor) tiče isključivo Dwiza.

Ne mogu se složiti s konstatacijom koju iznosiš 'da bi pojedinci medusobno smanjili konkuranciju i medusobno podjelili nagrade!!!'.

Na koje pojedince misliš? Kako da to učine (smanje konkurenciju), a usput da i pogode parove?

Ukoliko smatraš da ti društvo ovdje ne odgovara, nitko ti ne brani da potražiš ugodniji kutak.

Na kraju, možda i ovaj tvoj prigovor podnesen na dva mjesta na forumu pridonese tome da se ubuduće parovi za Unibetovo natjecanje postavljaju dan ranije.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise 18:31 citaj malo!!!

Gdje to vidis bre? :uredu: Kad je napisao Dwiz Možete slati svoje prognoze :nije: tad su bili postirani tipovi (10:43)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"This post has been edited by Tuto: Yesterday, 18:31"

Daj se malo skockaj.

Kakve vezi ima to što navodiš sa postavljanjem parova koje Dwiz postavlja? Gdje je taj post (link)? 

Ako ti treba kakvo dodatno pojašnjenje, pitaj, a ne ovako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutro svima i sretno danas

 

ja sam izgubio drugo mjesto, ti si mozda bio treci

tebe ne računam, neš skupit dovoljan broj postova :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...