Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

18.09.2009.

Recommended Posts

uz sve ovo na Hrvatsku raste koeficijent.....ne kužim....kaj smo tolko slabi

meni se 3,25 čini primamljivo

 

Nismo nista do sad pokazali a Slovenci ipak ovaj put igraju puno bolje od nasih!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jedan prigovor iznijet!

smeta me to sto parove jako kasno postavljate (UNIBET natjecanje) i mnogi nisu u mogucnosti ili su ubjedeni da nece biti za taj dan postavljeno nista od Dwiza pa ljudi poslje podne vise ne svracaju u forum! ili je to neki zajeb da bi sto manje njih postavilo parove pa da bi pojedinci medusobno smanjili konkuranciju i medusobno podjelili nagrade!!!

 

ako je tako stvarno mi je zao i mislim da forum vise nije ono sto je do prije godinu dana bio, sve je otislo u k..! Polako gubim volju i mislim da cu odustati od druzenje ovdje!!!

 

pozdrav svima i sretno!!!!! sportandlove

u neku ruku mi je zao onih koji nisu stigli odigrati,ali govoriti da je to napravljenjo kako bi pojedincima smanjili konkurenciju je neumjesno

 

kojim pojedincima,pa juce nas je najmanje 15 ljudi odigralo unibet ligu,to nisu pojedinci vec veci dio foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz sve ovo na Hrvatsku raste koeficijent.....ne kužim....kaj smo tolko slabi

meni se 3,25 čini primamljivo

 

Slovenci vaze za jednog od favorita za osvajanje titule, i imaju strahovitu ekipu :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kojoj se podlozi igra danas?

Na zemlji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo nista do sad pokazali a Slovenci ipak ovaj put igraju puno bolje od nasih!!

Šta Slovencima ne može stati šut? Pa nisu oni vanzemaljci!

Točno je da do sada nismo ništa pokazali, ali na prijašnjim prvenstvima smo pokazivali, pa u četvrtfinalima ispadali. Mišljenja sam da su naši dovoljno nabrušeni za večerašnju utakmicu, a i dobro je da su Slovenci favoriti.

Takve je najslađe pobijediti.

 

Go, go CRO! :nije::uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego ovaj Berdych protiv čilića što igra, koju podlogu ovaj voli?

 

Mislim da ce ipak Ćilić pobjediti mozda bude malo tezi mec ali ipak prednost dajem Ćiliću!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slovenci vaze za jednog od favorita za osvajanje titule, i imaju strahovitu ekipu :nije:

 

Šta Slovencima ne može stati šut? Pa nisu oni vanzemaljci!

Točno je da do sada nismo ništa pokazali, ali na prijašnjim prvenstvima smo pokazivali, pa u četvrtfinalima ispadali. Mišljenja sam da su naši dovoljno nabrušeni za večerašnju utakmicu, a i dobro je da su Slovenci favoriti.

Takve je najslađe pobijediti.

 

Go, go CRO! :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif :nije:

Nesto sam ubedjen da ovaj mec nece biti resen do zadnje sekunde. Jesu Slovenci vise pokazali i od Srbije i od Hrvatske ali samo uzmite naum kako su Francuzi prosli juce sa Spancima.Bili bez poraza ,a sad posle prvog poraza idu za 5 mesto da se bore.Nije ni hrvatska zaboravila da igra kosarku ,zasto ih danas ne bi krenulo ,a ove malo stalo??

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman sam par Slovenija -Hrvatska hteo da odigram da niko nece dobiti sa 6 i vise razlika kad vidim da me je jedan mladji i brzi kolega vec preduhitrio.Nek mu je sa srecom a ja sam uzeo isto to samo za Turska -Grcka.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

 

Ko pre devojci .... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...