Jump to content
Sign in to follow this  
zoki086

23.01.2010.

Recommended Posts

A ja u Vodovodu, isto toliko! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

bez ljutnje samo opusteno, ali to civilno sluzenje okaci macku o rep :uredu:

Petak je, ekipa je negdje vani.Il cuga ili ljubi.Ja sam se vratio jer su mi se obiteljski dragulji smrznuli :uredu:

tu sam tu sam stizem, cuga jeste, ali sutra ce tek da bude

 

 

Ja isto.Subota se mora iskoristit.Danas baš i nije neka navala ekipe za izlazak kolko sam vidio po gradu.Prilično je hladno

Hladno jeste, a sutra ce jos gore izgleda http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_mad.gif

 

vece ekipo,sta se igra veceras

 

cantona daj neki nhl :uredu:

 

O opa pa de si ti stara kajlo, :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je zato da napoji Aboriđine

hehhehe ja sam vise mislio na svoj dzep nego na aboridzane,ako se ne igra mozda mi i ostane koji dinar u dzepu

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez ljutnje samo opusteno, ali to civilno sluzenje okaci macku o rep :uredu:

 

Okačeno je mačku o rep!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez ljutnje samo opusteno, ali to civilno sluzenje okaci macku o rep :uredu:

 

 

tu sam tu sam stizem, cuga jeste, ali sutra ce tek da bude

 

 

 

 

Hladno jeste, a sutra ce jos gore izgleda :uredu:

 

 

 

 

O opa pa de si ti stara kajlo, :uredu:

 

oooo bane stara pracko,ja sam mislio da si za nekim sankom polu pijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez ljutnje samo opusteno, ali to civilno sluzenje okaci macku o rep :uredu:

Možda čovjek nije govorio o vojnom roku.

Ja dan danas sanjam kako držim stražu po buri i kiši :uredu:

 

hehhehe ja sam vise mislio na svoj dzep nego na aboridzane,ako se ne igra mozda mi i ostane koji dinar u dzepu

Onda ti je najbolja investicija kasica prasica :nije:

 

Možda danas ovaj Montreal jadni radi stare slave uspije preokrenut protiv ovih Devilsa.Već je sad kvota 7, a gube 1-0 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooo bane stara pracko,ja sam mislio da si za nekim sankom polu pijan

Sad sam polu pijan ali sutra sam u najavi otravljen... prekustra mi je rodjendan tj sutra, i ide u grad, da malo nazdravimo uvece, pije se koketel Seks na plazi i tekila.... :uredu: ma bice dobro :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda čovjek nije govorio o vojnom roku.

Ja dan danas sanjam kako držim stražu po buri i kiši :uredu:

 

 

 

Onda ti je najbolja investicija kasica prasica :uredu:

 

Možda danas ovaj Montreal jadni radi stare slave uspije preokrenut protiv ovih Devilsa.Već je sad kvota 7, a gube 1-0 :uredu:

i ja sanjam svakodnevno pjesacenje 7km+7km do poligona,aj sto smo isli pjeske ali jos smo vukli nekakav faking top

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda čovjek nije govorio o vojnom roku.

Ja dan danas sanjam kako držim stražu po buri i kiši :uredu:

 

 

 

Onda ti je najbolja investicija kasica prasica :nije:

 

Možda danas ovaj Montreal jadni radi stare slave uspije preokrenut protiv ovih Devilsa.Već je sad kvota 7, a gube 1-0 :uredu:

 

Na -21 stepen drzim strazu od 02-04, bem ti zivot ne ponovilo se , zvizdi mi u usima oce da mi prsne glava... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, govorio sam o vojnom roku, bejahu to lepa vremena: svakog jutra pola sata pešačenja do "kasarne", pola sata do sat u "kasarni", pa opet pola sat pešačenja do kuće, a između svakave kafe, rakije, kladionice, žene, ispiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam polu pijan ali sutra sam u najavi otravljen... prekustra mi je rodjendan tj sutra, i ide u grad, da malo nazdravimo uvece, pije se koketel Seks na plazi i tekila.... :uredu: ma bice dobro :uredu:

Tekila mi je najžešće piće.Lijepo ju kombiniram uz pivkane.Za ove koktele sam isprva mislio da su za pičke, a onda me je jedna mala prošle zime navukla na njih pa znam popit onaj Tequila Sunrise i neki kubanski s limetom kojem se sjetim imena sam o kad se sašijem ko stoka :nije: Vidio sam da si ubacio u svoj profil i lokaciju i datu rođenja.Navratim u cafe kada se dovučem kući s izlaska da ti čestitam rođendan i zaželim puno sreće i vagine u životu :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekila mi je najžešće piće.Lijepo ju kombiniram uz pivkane.Za ove koktele sam isprva mislio da su za pičke, a onda me je jedna mala prošle zime navukla na njih pa znam popit onaj Tequila Sunrise i neki kubanski s limetom kojem se sjetim imena sam o kad se sašijem ko stoka :uredu: Vidio sam da si ubacio u svoj profil i lokaciju i datu rođenja.Navratim u cafe kada se dovučem kući s izlaska da ti čestitam rođendan i zaželim puno sreće i vagine u životu :uredu:

 

hahahahaha oplakoh

 

 

ipak je krenuo tenis,ajmo za pocetak dulko u over :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekila mi je najžešće piće.Lijepo ju kombiniram uz pivkane.Za ove koktele sam isprva mislio da su za pičke, a onda me je jedna mala prošle zime navukla na njih pa znam popit onaj Tequila Sunrise i neki kubanski s limetom kojem se sjetim imena sam o kad se sašijem ko stoka :uredu: Vidio sam da si ubacio u svoj profil i lokaciju i datu rođenja.Navratim u cafe kada se dovučem kući s izlaska da ti čestitam rođendan i zaželim puno sreće i vagine u životu :uredu:

 

e , a jeste sranj...e kada narucis koktel taj u kaficu u pravu si, ali zato ga ja pravim, dam mu malo po smesi ide kao ladna vodA, a posle ne znas gde si.. ovi u kaficu mi naprave sok.. :uredu: a tekila je pice ekstremno, prica za sebe, jedno od boljih...

Na ono poslednje sto napisa, a znas sta je , samo cu se nasmejati :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako samo ja nadjem sta da odigram,pa ja sam veci debil sto igram ovaj zenski tenis,ova nesposobna dulko izgubila prvi set 6-1,aj sto je izgubila ali sto je jedno 7 loptica prebacila u drugo igraliste

 

 

narode laka i uspjesna noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...