Jump to content
Sign in to follow this  
zoki086

23.01.2010.

Recommended Posts

Možda danas ovaj Montreal jadni radi stare slave uspije preokrenut protiv ovih Devilsa.Već je sad kvota 7, a gube 1-0 :uredu:

Sad Montreal vodi 2-1, nisam stigao uplatit preokret jer mi se nije učitavao live na bet365 :uredu:

A ovi debilni Devilsi nema šanse da više povedu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako samo ja nadjem sta da odigram,pa ja sam veci debil sto igram ovaj zenski tenis,ova nesposobna dulko izgubila prvi set 6-1,aj sto je izgubila ali sto je jedno 7 loptica prebacila u drugo igraliste

 

 

narode laka i uspjesna noc

 

laku noc :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako samo ja nadjem sta da odigram,pa ja sam veci debil sto igram ovaj zenski tenis,ova nesposobna dulko izgubila prvi set 6-1,aj sto je izgubila ali sto je jedno 7 loptica prebacila u drugo igraliste

 

 

narode laka i uspjesna noc

Laku Noć :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da mi je pronaći kladionicu koja nudi ovaj AHL u klađenju uživo.Joj što bi se tu pare vadile.. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad Montreal vodi 2-1, nisam stigao uplatit preokret jer mi se nije učitavao live na bet365 :uredu:

A ovi debilni Devilsi nema šanse da više povedu..

 

A dobar si, dobar... i mene si navukao da pocnem da razmisljam o preokretima, jer mi se dosta javlja filing za to ponekad, a kvote ako su lepe i isti ulozi mora da kane nesto, nisam li u pravu.. :uredu:

 

Moram da predjem u bet365, uskoro :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azarenka 6:0 6:2 :uredu:

e da su svi ko Azarenka....

Jes , :uredu:

Opeglala je ovu ko slinu... :uredu:

 

A ja cekam da se otvori pekara u 6 sati, da idem nesto da jedem ko covek :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dobar si, dobar... i mene si navukao da pocnem da razmisljam o preokretima, jer mi se dosta javlja filing za to ponekad, a kvote ako su lepe i isti ulozi mora da kane nesto, nisam li u pravu.. :uredu:

 

Moram da predjem u bet365, uskoro :uredu:

Dobio Montreal 3-1.

 

Što nema live na 10bet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima al je sugav, sa hendikepom

To je neka čudna kladionica.

Na bet 365 kvote rastu nerazumno.Može se dobit.Pogotovo na hokeju gdje pršte golovi, a sam vidiš kad utakmica počme kako će i završit što je prednost pred običnim klađenjem pred utakmicu jer skužiš da si bacio pare čim krenu igrat.Dobra je i ova opcija da možeš složit i live tiket što pri dobrim kvotama za malo Eura da pošten dobitak :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes , :uredu:

Opeglala je ovu ko slinu... :uredu:

 

A ja cekam da se otvori pekara u 6 sati, da idem nesto da jedem ko covek :uredu:

Evo na Sportklubu objavljeno da će bit hrenovke u lisnatom tijestu i burek s mesom spremni za preuzet u pekari u Valjevu oko 5.50 sati.Prvih osam kupaca dobiva i jogurt s bonom od 5 Eura za 10bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo na Sportklubu objavljeno da će bit hrenovke u lisnatom tijestu i burek s mesom spremni za preuzet u pekari u Valjevu oko 5.50 sati.Prvih osam kupaca dobiva i jogurt s bonom od 5 Eura za 10bet

 

 

ebes me a malo :uredu:

 

 

e na koga sam ja igrao u natjecanju na over 9,5 I set, na smesnog Isnera, ne moze nista ko da je vezao ruke kanapom :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad Edmonton u zadnjim minutama izbori OT.Kvota da u njemu i dobije je trenutno 8.

4 minute do kraja

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...