Jump to content
Sign in to follow this  
zoki086

23.01.2010.

Recommended Posts

Sad kad Edmonton u zadnjim minutama izbori OT.Kvota da u njemu i dobije je trenutno 8.

4 minute do kraja

Bolje na predatorse, mislim da ce oni okrenut

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebes me a malo :uredu:

 

 

e na koga sam ja igrao u natjecanju na over 9,5 I set, na smesnog Isnera, ne moze nista ko da je vezao ruke kanapom :uredu:

Samo provjeravam jesi budan. :uredu:

 

Ja sam gledao dal se isplati što igrat na Edmonton-Dallas i Colorado-Nashville i momentalno nemam neke inspiracije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje na predatorse, mislim da ce oni okrenut

Završilo 2-1 za Colorado

 

 

Edmonton za 3-3 i odmah Dallas za 4-3 :uredu:

 

Dvije teže utakmice za prognozirat, barem meni bile danas

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebes me a malo :uredu:

 

 

e na koga sam ja igrao u natjecanju na over 9,5 I set, na smesnog Isnera, ne moze nista ko da je vezao ruke kanapom :uredu:

Ih al sam panj, pa ovo nije Isner nego Istomin, a ja mislio da je Amerikanac, kakav danak neiskustvu, kuku ocu kuku majci :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo provjeravam jesi budan. :uredu:

 

Ja sam gledao dal se isplati što igrat na Edmonton-Dallas i Colorado-Nashville i momentalno nemam neke inspiracije..

Budan :nije: , jos malo idem da jedem, pa da legnem sit ko covek, ko pravi balkanac, da mi ne moze hrana da se svari :uredu:

 

Završilo 2-1 za Colorado

 

 

Edmonton za 3-3 i odmah Dallas za 4-3 http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Dvije teže utakmice za prognozirat, barem meni bile danas

Jesu malo poteze tekme, mada ovaj Dallas mi nekako realniji dosta od ove prve :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budan :uredu: , jos malo idem da jedem, pa da legnem sit ko covek, ko pravi balkanac, da mi ne moze hrana da se svari :uredu:

Nabijaš masu? :nije:

Ovdje kod mene deset pekara, jedna čak radi čitavu noć dok ne prodaju sve što mogu prodat.Samo ona u kojoj kupujem kruh otvara oko petice http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Jesu malo poteze tekme, mada ovaj Dallas mi nekako realniji dosta od ove prve :uredu:

Glavno da ja nisam na njima probao preokret nakon što sam propustio priliku u prvoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabijaš masu? :uredu:

Ovdje kod mene deset pekara, jedna čak radi čitavu noć dok ne prodaju sve što mogu prodat.Samo ona u kojoj kupujem kruh otvara oko petice :uredu:

 

ma nista masa, ne treba; a znas kako stoji ono u izreci:"mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje" :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nista masa, ne treba; a znas kako stoji ono u izreci:"mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje" :uredu:

:uredu:

 

Odoh ja :uredu:

Dobar tek :nije:

 

 

I Dobro Jutro

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro ekipica!

 

Noćnoj smjeni ugodan san!

 

Svima uspješan dan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...