Jump to content
Sign in to follow this  
Dusko

07.05.2010.

Recommended Posts

Jesi li još siguran u to?Trenutno je 6-0 za Redwingse i petak do kraja druge.

 

Jesam.Dat će bar tri gola Sharksi, a koliko će primit - ne znam :nije:

 

Pošto sam sam u kavani, moram si radit društvo.. :nije:

jesi li jos siguran u to ? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

jesi gledao kako ih ovi sinoc nabise, a valjda je morallo tako, pa je hteo San Jose da trijumfuje prolaz na svom ledu, mada je sada bice zenuto, ovi su na krilima posle ubitacne pobede...

A Pitsburg izgubi vodjstvo u samo 2 minute :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro.

Kako su me Crvena krila razveselila noćas.... :nije:

Imao sam ih solo na listiću jer sam bio uvjeren 100 % u njihovu pobjedu.

U večini slučajeva , kada netko gubi 3:0 u serijama , domačin dođe do barem jedne pobjede. Tako je to i u Europskom hokeju i NHL-u. Ja već godinama igram takve utakmice ( kod rezultata 3:0 u pobjedama ) s većom lovom i uglavnom to prolazi. Jedini negativni primjer su mi ove godine bile Pardubice, sve ostalo je uglavnom prolazilo.

:nije::nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li jos siguran u to ? :nije:

 

jesi gledao kako ih ovi sinoc nabise, a valjda je morallo tako, pa je hteo San Jose da trijumfuje prolaz na svom ledu, mada je sada bice zenuto, ovi su na krilima posle ubitacne pobede...

A Pitsburg izgubi vodjstvo u samo 2 minute :nije:

Ma tu je moglo bit svega pa nisam tipovao čistu rezu na tu utakmicu.Znaš kakve padove je znao imat San Jose, čas dominira, čas se diže iz pepela, a kad gubi, gubi opasno i doslovce popljuga iz svake kontre (Dallas, Ducksi).Stavio sam samo nešto na 'over 2' kod broja golova ekipe za Sharkse pri 6:0 u drugoj, al da su izgubili ovakvom razlikom nisam očekivao.U svakom slučaju vrhunski hokej :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovaj Pittsburgh je od početka krenuo s nekakvim daj pa primi stilom igre, vidjelo se da ili ide u OT ili da bi mogao kiksat pa tu nisam niti pratio kvote na liveu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro ekipica!

 

Uspješan dan svima! :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš nekulturno od mene, banem bez pozdrava :nije:

Dobro jutro :nije: Sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas treba pokušati na Philu.

Gube 3:0 a Boston ima velikih problema s ozljedama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MENADŽER nogometaša Tottenhama Harry Redknapp pun je razumijevanja za mogućnost da će u dvoboju između Arsenala i Fulhama, gradskih rivala Spursa, gosti istrčati u znatno oslabljenom sastavu.

 

Teoretski, Tottenham je itekako zainteresiran za tu utakmicu, jer bi uz eventualnu pobjedu Fulhama, te uz vlastiti uspjeh protiv već otpisanog Burnleyja u posljednjem, 38. kolu Premiershipa, preskočio Arsenal na trećem mjestu na ljestvici, te se tako izravno plasirao u Ligu prvaka. U slučaju bilo kojeg drugog i vjerojatnijeg scenarija, ''Crottenham'' (Modrić, Kranjčar, Ćorluka) će biti četvrti te će Ligu prvaka pokušati izboriti kroz kvalifikacije.

 

Međutim, Harry Redknapp ne živi u iluzijama da bi Fulham, kojeg u srijedu, 12. svibnja očekuje finale Europa lige protiv Atletica u Hamburgu, mogao uzeti tri boda Arsenalu na Emiratesu. Menadžer Fulhama Roy Hodgson zasigurno će na Emiratesu izvesti oslabljen sastav i čuvati udarne igrače za dvoboj protiv Atletica, odnosno najvažniju utakmicu u dugotrajnoj povijesti kluba iz zapadnog Londona.

 

Najbolji napadač Fulhama Bobby Zamora i krilni igrač Damian Duff, ionako su ozlijeđeni. Sigurno neće igrati protiv Arsenala, kako bi se oporavili za dvoboj u Hamburgu, a za pretpostaviti je da će Hodgson odmarati još pokojeg važnog igrača.

 

"Ne mogu zamisliti pobjedu Fulhama protiv Arsenala, ako ćemo iskreno. Roy Hodgson ima svoje prioritete koji su shvatljivi i razumljivi. Čeka ga utakmica karijere, kao i njegovu momčad, finale Europa lige. To je veliko ostvarenje za Fulham, a Hodgson mora napraviti najbolje stvari u interesu kluba", kaže tolerantni Redknapp.

 

Preuzeto sa interneta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...