Jump to content
Sign in to follow this  
perolozac

03.08.2010

Recommended Posts

Nema veze Ngog i David Amoa i ostali 8 igraca su dobili aplauze ko sto moze da se vidi na snimci koja se vrti na Liverpool TV, svi osim Number 16 Kirjakos, znaci on je dobijao UAAA na svaki dodir s loptom, ne radi drugog nego zato sto je grk! :nije:

 

 

 

 

I banane.. i kokose..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bundesliga za četiri dana.Ne znam kad sam zadnji put toliko čekao da se Švabe krenu loptat :nije:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuto, u našoj grupi izgleda svi na odmoru osim tebe i mene?

Bit će da je društvu sve dojadilo!  :nije:

 

A možda se i odmaraju.  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja danas pauziram sa tipovima, jer sam sam u grupi D, pa tek sutra imam duel. Do tada punim baterije.

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlade Dance na poluvremenu (0-0) i Duisburg dok je primio gol za 1-1 stavim u dubl po kvoti @3.25 za 11€ i instant golijada nastupila.U malom vremenskom periodu Švabe dali četiri komada, Danci tri.Nisam očekivao tako brz preokret, propušten dobar dubl za ozbiljniji ulog

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlade Dance na poluvremenu (0-0) i Duisburg dok je primio gol za 1-1 stavim u dubl po kvoti @3.25 za 11€ i instant golijada nastupila.U malom vremenskom periodu Švabe dali četiri komada, Danci tri.Nisam očekivao tako brz preokret, propušten dobar dubl za ozbiljniji ulog

[/quotbitno da si dobio,pa makar i sića bila :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno da si dobio,pa makar i sića bila http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_surprised.gif

 

Slažem se :nije:

 

Još mi Wolvesi poveli u četvrtoj minuti.Kvota 2.5 bila na njih protiv Heartsa.Pojest će ih vukovi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško će NYY izgubiti baš od Toronta dva puta uzastopce. Mišljenja sam da će NYY dobiti seriju 2:1. Do sada nikada nisu od Toronta izgubili seriju kod kuće.

 

Da i ja isto mislim, i zato sam vec odigrao na njih..I jos sam odigrao na Tampa Bay, sta mislis Tuto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Over 2.5 gola u prvom poluvremenu @2 pri 2:0 vodstva Wolvesa u 25' se mora iskoristit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Over 2.5 gola u prvom poluvremenu @2 pri 2:0 vodstva Wolvesa u 25' se mora iskoristit

 

 

s obzirom kako te ide u zadnje vrijeme glupo bi bilo ne ispratit te :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom kako te ide u zadnje vrijeme glupo bi bilo ne ispratit te :nije:

 

Kako su razbili ove Heartse mislio sam da će doć, al ipak poluvrijeme 0:2 za Wolvese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...