Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

12.10.2010.

Recommended Posts

Jel zna tko vrijeme do kojeg može počet tip na H2H?

Baš vidim da mi je poništena utakmica Novi Zeland - Paragvaj zato jer je počela jutros u 8:30.

Nijedna kladionica ne radi toliko rano pa se danas taj par niti nebi mogao uplatiti, a i na skripti gdje stavljaš vrijeme događaja je vremenski raspon od 10:00 ujutro do 9:55 idući dan. Čudno zašto mi je poništeno :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima imali danas kavih dobrih predloga.

davore mislim da su kod tebe u pitanju vremenske zone.

meni je svojevremeno tako ponisten tip koji je donosio prvo mesto na natjecanju. moras na to obratiti paznju

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudno zašto mi je poništeno

Meni je čudno zbog čega još nisi pročitao pravila natjecanja. Tamo se nalazi odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italija-Srbija,kec ko kuca....Dakle,znamo da se zabari muce,ali sta reci za igru Srbije,koja mi lici na to,kao da je neko naterao njih 11 da izadju na teren.....Domaci teren,sudjenje,penal ako treba,i realno bolji kvalitet,i veca zelja mi govore da danas zabari moraju dobiti,a kvota je vise nego dobra,1,7....

 

I jos pride Vidic ne igra zbog 2 zuta,a znamo o kakvom igracu je rec,i koliko znaci odbrani Srbije,menjace ga cenim 'super panicni' Subotic,i eto gde ce italijani probiti,ako ne mogu drugde :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italija-Srbija,kec ko kuca....Dakle,znamo da se zabari muce,ali sta reci za igru Srbije,koja mi lici na to,kao da je neko naterao njih 11 da izadju na teren.....Domaci teren,sudjenje,penal ako treba,i realno bolji kvalitet,i veca zelja mi govore da danas zabari moraju dobiti,a kvota je vise nego dobra,1,7....

 

..ma pusti budale daj,ja zanam da su zabari guzice i sve to ali njima ne leze ove yugo ekipe,koliko me pamcenje sluzi Hrvatska koliko god je puta igrala u povjesti sa Italijom nikad nije izgubila...tako da taj par za mene no bet!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je čudno zbog čega još nisi pročitao pravila natjecanja. Tamo se nalazi odgovor.

 

7. Parovi se moraju postaviti na natjecanje do 00:00 za dan u kojem se igra kolo, odnosno najkasnije 5 minuta prije početka susreta para, a za početak susreta važi stvarno vrijeme i datum u mjestu odigravanja susreta, a ne ono koje postave kladionice. Ukoliko dođe do pomaka vremena početka susreta priznaje se prvo službeno najavljeno vrijeme. Svaki par postavljen izvan navedenog roka 00:00 biti će poništen, osim para koji se postavlja na natjecanje kao zamjena za odgođeni ili neodržani susret.

 

I dalje ne piše do koliko treba početi postavljeni par :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ako je ovdje kod nas 8:30 ujutro na Novom Zelandu je vec debelo popodne danasnjeg dana odnosno 12.10.2010. i mislim da je to razlog ponistavanja tvoga para,a kad se radi o mecevima koji se igraju u recimo americi to je druga prica,odnosno kad je kod nas recimo poslje pola noci danas u Americi je jos jucer..to je moje vidjenje a vjerojatno i onoga koji je pisao pravila natjecanja!! :crossfingers:

 

..tako da si taj par trebao odigrati za dana,a ne za jucer,a kladionice ga postavile jucer jer iste otvaraju svoja vrata tek u 10 ujutro kad je utakmica vec skoro gotova..izuzev on line kladionica koje rade od 0-24 365dana u godini,ali s obzirom da jos ima jako puno igraca koji posjecuju kladionice jer su informaticki nepismeni ili stogod drugo to je tako...

Edited by baptista

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ako je ovdje kod nas 8:30 ujutro na Novom Zelandu je vec debelo popodne danasnjeg dana odnosno 12.10.2010. i mislim da je to razlog ponistavanja tvoga para,a kad se radi o mecevima koji se igraju u recimo americi to je druga prica,odnosno kad je kod nas recimo poslje pola noci danas u Americi je jos jucer..to je moje vidjenje a vjerojatno i onoga koji je pisao pravila natjecanja!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

..tako da si taj par trebao odigrati za dana,a ne za jucer,a kladionice ga postavile jucer jer iste otvaraju svoja vrata tek u 10 ujutro kad je utakmica vec skoro gotova..izuzev on line kladionica koje rade od 0-24 365dana u godini,ali s obzirom da jos ima jako puno igraca koji posjecuju kladionice jer su informaticki nepismeni ili stogod drugo to je tako...

 

E svaka ti se pozlatila ,kako s imu strucno objasnio!!!:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je nekom od dobitnika u H2H igri iz avgusta,uplaceno na Bwin kladionicu,posto meni nije,a proslo je mesec i po dana,pa me cisto zanima??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je nekom od dobitnika u H2H igri iz avgusta,uplaceno na Bwin kladionicu,posto meni nije,a proslo je mesec i po dana,pa me cisto zanima??

 

Strpljenja!!

 

..ako si redovit posjetioc cafea siguran sam da bis vidio poruke i zahvale korisnika nasim dragim sponzorima na uplacivanju nagrada!

 

Ima li jos koja nejasnoca!!? :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ako je ovdje kod nas 8:30 ujutro na Novom Zelandu je vec debelo popodne danasnjeg dana odnosno 12.10.2010. i mislim da je to razlog ponistavanja tvoga para,a kad se radi o mecevima koji se igraju u recimo americi to je druga prica,odnosno kad je kod nas recimo poslje pola noci danas u Americi je jos jucer..to je moje vidjenje a vjerojatno i onoga koji je pisao pravila natjecanja!! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

..tako da si taj par trebao odigrati za dana,a ne za jucer,a kladionice ga postavile jucer jer iste otvaraju svoja vrata tek u 10 ujutro kad je utakmica vec skoro gotova..izuzev on line kladionica koje rade od 0-24 365dana u godini,ali s obzirom da jos ima jako puno igraca koji posjecuju kladionice jer su informaticki nepismeni ili stogod drugo to je tako...

 

Dva Bambija za Baptistu!!!:crossfingers:

 

 

Dobar dan svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se tiče meča Italija-Srbija, ja ću nastaviti da upražnjavam staru dobru taktiku klađenja protiv naših!

 

Mislim da sigurno dolazi 1, osim ako ne bude X2! :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strpljenja!!

 

..ako si redovit posjetioc cafea siguran sam da bis vidio poruke i zahvale korisnika nasim dragim sponzorima na uplacivanju nagrada!

 

Ima li jos koja nejasnoca!!? :crossfingers:

 

Hvala,zato i pitam,moram i da radim ponekad,pa ne citam uvek kafe,ali rekoh da pitam dobitnike,jer malo mi se ipak oduzilo http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_sad.gif

Edited by Zizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...