Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

12.10.2010.

Recommended Posts

Pozz....

 

 

Estonija - Slovenija TIP OVER 2,5 - 2,00

Makedonija - Rusija TIP 2 - 1,65

Hrvatska - Norveška (obje NE DAJU GOL) TIP YES - 1,73

Krka - Cedevita TIP 2 - 1,80

 

To su moji prijedlozi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 listic

Turska 2,Spanija 2,Hrvatska U21 1X...

2 listic

 

Slovenija Under 2,5,Slovacka under 2,5 Rusija 2

 

Na 3 igram 5/6 i 6/6

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje ne piše do koliko treba početi postavljeni par

Ovo pitanje ne razumijem, pa ne mogu odgovoriti. Međutim, možda je ipak ovo odgovor na tvoje pitanje. Postavljaš na natjecanje par u jučerašnji topic (11.10.) iz npr. MLB u SAD koji počinje po našem vremenu danas (12.10.) u 04,30. Ti si mogao postaviti par na Expekt natjecanje najkasnije danas do 04,25. Isti princip postavljanja para na natjecanje vrijedi ukoliko se susret npr. iz košarke igra u Australiji.

Iskreno se zahvaljujem na prethodnim stručnim odgovorima odvjetniku BCF - baptisti.   :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan svima!

 

baptista nam se raspisao.bravo majstore!iako,ja bi nešto pridodao tim pravilima-najlakše objašnjenje bi bilo da par koji je postavljen na natjecanje MORA završit prije recimo 6 sati ujutro idućeg dana.i stvar riješena-ako se tom paru do recimo 6 sati ne zna konačni rezultat-isti se poništava.mislim,ne mora to bit točno 6 sati,može i 7,8...ali je bitno da se odigralo do tad i tad.

 

što se tiče današnih tipova,mene jako privlači 2 na slovence i ruse.estonija je dobila u beogradu samo zato što su srbi užas,inače su ti estonci stvarno slabi.jedna ozbiljnija ekipa nema problema sa njima i mislim da ne bi bilo loše probat stavit na susjede.rusi su odlični,unatoč domaćem porazu od slovaka,kada su gadno kiksali,vratili su se na pravi put pobjedom u gostima protiv sasvim solidnih iraca.mislim da su puno bolji od makedonaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladi Belorusi vode protiv Italijana samo da Hrvati ne izgube od Spanaca !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš htjedoh napisat da ako ne bude iznenađenja u današnjim utakmicama postajem milijunašhttp://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_lol.gif,kad ono turci prime gol a irci ne mogu farskim otocima utrpat neki :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U21 prvo poluvrijeme 0:0......španjolci bolji, trebali su zabit, ali evo nisu........naši mogu do gola i ako bude sreće da ga ne dobijemo u drugom poluvremenu mogli bi i proć.....

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/84Croatia.gif ajmooo Hrvatska http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/84Croatia.gif

 

nažalost, na kraju 0:3 :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...