Jump to content
Nadrealista

15.11.2011.

Recommended Posts

apsolutno se slazem s tobom za Bosnu a i za Hrvatsku... Turci ce probati da se iskupe za sramotan poraz, nekazem da ce proci al mogu vrlo lahko iznenaditi s nekim iksom ili minimalnom pobjedom a Hrvatska je vec prosla pa nece toliko ginuti za pobjedu bez obzira sto Davor kaze da im pobjeda donosi drugu jakosnu grupu na euru... jednostavno nas bankalski mentalitet je takav da mi o tome ne razmisljamo, ne mislimo na duze staze nego samo daj da nam je danas dobro a sutra nek bude sta bude... na kraju krajeva i dalje mislim da su to dvije podjednake ekipe pa pobjeda moze otici na bilo koju stranu

 

ako budemo igrali kao u turskoj opt cemo ih dobit.Turcima je pobjeda imperativ i vjerojatno ce napadati a mi znamo koliko mozemo bit jaki ako iskoristimo ovakvog protivnika na kontre,jos k tome u ekipi imamo oporavljenog kamikazu Olica http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hrvatska pobjedom ide u drugu jakosnu skupinu na Euru, remijem ili porazom smo u trecoj. pa ako gledas da su u 2. jakosnoj skupini Engleska, Njemacka i Italija (nek me neko ispravi ako grijesim), mislim da motiva nasima nebi trebalo izostati http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif ja cu igrati nase na nekom listicu, 1.85 je dobra kvota na ekipu koja ima motiv pobjediti, protiv oslabljenih (Arda Turan i Emre), totalno nemotiviranih, i kako bi rekao strucnjak Jurcic, "emotivno ispraznjenih" turaka koji, budimo realni, nemaju sto traziti. nece se ponoviti 3:0 od neki dan, ali mislim da bi hrvatska ipak trebala pobjediti :uredu:

 

Di si vidio to da ulazimo u drugu jakosnu skupinu ako dobijemo danas?

Edited by RayBan

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno se slazem s tobom za Bosnu a i za Hrvatsku... Turci ce probati da se iskupe za sramotan poraz, nekazem da ce proci al mogu vrlo lahko iznenaditi s nekim iksom ili minimalnom pobjedom a Hrvatska je vec prosla pa nece toliko ginuti za pobjedu bez obzira sto Davor kaze da im pobjeda donosi drugu jakosnu grupu na euru... jednostavno nas bankalski mentalitet je takav da mi o tome ne razmisljamo, ne mislimo na duze staze nego samo daj da nam je danas dobro a sutra nek bude sta bude... na kraju krajeva i dalje mislim da su to dvije podjednake ekipe pa pobjeda moze otici na bilo koju stranu

 

Bosnu nazalost i dalje mislim da ce da pokradu,ako ne bude mogao Portugal posteno da pobedi...Vec najavljujem penal u prvoj sumnjivoj situaciji,a da Krisitna da gol....kartonirace ih,to je sigurno...Sto se Hrvatske tice,takav nam je svima mentalitet...jedva cekam sastav,ali garantujem da Bilic izlazi sa jednim spicem,i pojacanim veznim redom....X2 na Turke uzimam,jasno je da ne mogu dalje,ali nekih 0-1 mi je sasvim realno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosnu nazalost i dalje mislim da ce da pokradu,ako ne bude mogao Portugal posteno da pobedi...Vec najavljujem penal u prvoj sumnjivoj situaciji,a da Krisitna da gol....kartonirace ih,to je sigurno...Sto se Hrvatske tice,takav nam je svima mentalitet...jedva cekam sastav,ali garantujem da Bilic izlazi sa jednim spicem,i pojacanim veznim redom....X2 na Turke uzimam,jasno je da ne mogu dalje,ali nekih 0-1 mi je sasvim realno...

 

to i ja mislim, rezultat 0:1 ili 1:1, cak moze i da Turska prva daje go (bice dobra kvota), pa ce jos vise navaliti a onda Hrvatska iz kontre zabija za 1:1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi.. sto bih voleo da Bosna prodje ove portugalce, i prvenstvo bi bilo mnogo zanimljivije, videti jednu tako simpaticnu ekipicu na euru sta moze da uradi..http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif sto se tice Hrvatske ona je posao zavrsila, mislim da bi tu mogao neki X-ic da padne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A niko ne pominje Crnogorce..ja i dalje verujem u njih i pobedu.A Hrvatska je najrealnije 0-2..http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A niko ne pominje Crnogorce..ja i dalje verujem u njih i pobedu.A Hrvatska je najrealnije 0-2..http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_razz.gif

 

mogu i oni dobit sto je vrlo realno a i kvota vrlo dobra, medjutim tesko da ce dobiti 3:0 a da neprime go pa da prodju dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...