Jump to content
Nadrealista

15.11.2011.

Recommended Posts

Pozdrav ljudi.. sto bih voleo da Bosna prodje ove portugalce, i prvenstvo bi bilo mnogo zanimljivije, videti jednu tako simpaticnu ekipicu na euru sta moze da uradi..http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif sto se tice Hrvatske ona je posao zavrsila, mislim da bi tu mogao neki X-ic da padne..

 

bice jako teska i napeta utakmica veceras, do zadnjeg sudijskog zvizduka, moj tip za veceras je under 2,5 gola jer ce biti 0+0 ili najvise jedan gola na utakmici. Mislim da je CG nazalost prokockala svoju sansu onim drugim primljenim golom. Lose je sto su prekinuli saradnju sa stvaraocem ove selekcije, sa Cicom Kranjcareom. I tu bih isao sa Under 2,5 gola, jer ce Cesi gledati da sto vise umrtve igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice jako teska i napeta utakmica veceras, do zadnjeg sudijskog zvizduka, moj tip za veceras je under 2,5 gola jer ce biti 0+0 ili najvise jedan gola na utakmici. Mislim da je CG nazalost prokockala svoju sansu onim drugim primljenim golom. Lose je sto su prekinuli saradnju sa stvaraocem ove selekcije, sa Cicom Kranjcareom. I tu bih isao sa Under 2,5 gola, jer ce Cesi gledati da sto vise umrtve igru.

 

Dok se igra ima sanse. Ako ga crnogorci zabiju u 1. poluvremenu, sve je moguce.... oni bi bili zadovoljni da stignu 2-0 u 90.mkinuti, a onda...ko zna.... 2-0 nije nedostizno, nisu oni Cesi nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja smatram da crna gora ima sanse ako ne primi gol..tada je to vec skoro znanstvena fantastika..al ako ih sreca pomazi pa rano postignu prvi gol bit ce jako zanimljivo do kraja...2-0 nije rezultat koji se ne moze stici, al kao sto rekoh pod uvjetom da ne prime gol..

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice jako teska i napeta utakmica veceras, do zadnjeg sudijskog zvizduka, moj tip za veceras je under 2,5 gola jer ce biti 0+0 ili najvise jedan gola na utakmici. Mislim da je CG nazalost prokockala svoju sansu onim drugim primljenim golom. Lose je sto su prekinuli saradnju sa stvaraocem ove selekcije, sa Cicom Kranjcareom. I tu bih isao sa Under 2,5 gola, jer ce Cesi gledati da sto vise umrtve igru.

 

 

slazem se za crnogorce bice to dosta mrtva utakmica verovatno... A i za bosnu si upravu, jedino se plasim da ne prime rano gol kako to nekad biva, pritisak navijaca, portugalci krenu zustro,igraju brz fudbal..samo da prodje ta uvodna euforuija prvih 15-20min dok bosna zbije redove, onda bi to mogao biti pravi psiholoski rat.. u svakom slucaju drzim bosni http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako jedno pitanje vezano za unos parova u skriptu... kada igram zute kartone, tj da ce netko dobit ili ne zuti karton, stavljam pod ime para utakmicu a tip onda pisem taj i taj dobiva zuti ili crveni karton?!

unaprijed hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako jedno pitanje vezano za unos parova u skriptu... kada igram zute kartone, tj da ce netko dobit ili ne zuti karton, stavljam pod ime para utakmicu a tip onda pisem taj i taj dobiva zuti ili crveni karton?!

unaprijed hvala

 

Da Lenka....

****************************************************

Dobar dan....

 

Tuto,imaš PM

 

Lenka napiši ime igrača koji misliš da dobi žuti karton....

****************************************************

Dobar dan....

 

Tuto,imaš PM

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

turci ce se truditi da bar daju koji gol. a domaci slave pred punim tribinama. znaci 3+.

u portugallu je sve moguce ali i tu ako rano padne gol eto i vise od 3+.

crnogorci sa vucinicem, joveticem, vukcevicem moraju dati gol i onda je sve moguce. znaci 1.

irska 1&3+

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se za crnogorce bice to dosta mrtva utakmica verovatno... A i za bosnu si upravu, jedino se plasim da ne prime rano gol kako to nekad biva, pritisak navijaca, portugalci krenu zustro,igraju brz fudbal..samo da prodje ta uvodna euforuija prvih 15-20min dok bosna zbije redove, onda bi to mogao biti pravi psiholoski rat.. u svakom slucaju drzim bosni http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Tesko da ce Bosna primiti rano gol, zanimljivo je da BIH u zadnjih 7 utakmica je primila smao jedan gol i to u Francuskoj iz penala. i ako kojim slucajem primimo gol na pocetku utakmice, ova ekipa je dovoljno pametan da smiri igru i blago krene da trazi izjednacenje. Portugal nece bas nikako igrati previse brz fudbal jer u tome moze lako i primiti gol i tada im je omca za vratom. Bice bassss napeto :uredu:

 

igrajte Under 2.5 i uzmite lovu.

 

E onda na jedan listic da odigramo sve suprotno :uredu:

 

nije ni to nerealno. najbolji primjer su jucerasnji U21 susreti, kakva se lova mogla uzeti na iznenadjenjima, padale su kvote 5,6,7,14....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...