Jump to content
Nadrealista

15.11.2011.

Recommended Posts

Koja kladionica daje da se igra na zute kartone.??Veceras nazalost ocekujem da ce sudije maximalno da pomazu Kristini &co.,odmah u prvih 15 min zute stoperima Bosne daju,a ako treba dunuce i penal....Uefa MAFIJA,vec sve poznato od ranije..A mislim da se ne treba zaletati na Hrvatsku veceras,odlicno poznajemo mentalitet igraca 'sa ovih prostora',vec vidim veceras 4-5-1 formaciju Bilica,i jasna igra na 0-0.....Cak cu probati X2 na turke http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja kladionica daje da se igra na zute kartone.??Veceras nazalost ocekujem da ce sudije maximalno da pomazu Kristini &co.,odmah u prvih 15 min zute stoperima Bosne daju,a ako treba dunuce i penal....Uefa MAFIJA,vec sve poznato od ranije..A mislim da se ne treba zaletati na Hrvatsku veceras,odlicno poznajemo mentalitet igraca 'sa ovih prostora',vec vidim veceras 4-5-1 formaciju Bilica,i jasna igra na 0-0.....Cak cu probati X2 na turke http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

hrvatska pobjedom ide u drugu jakosnu skupinu na Euru, remijem ili porazom smo u trecoj. pa ako gledas da su u 2. jakosnoj skupini Engleska, Njemacka i Italija (nek me neko ispravi ako grijesim), mislim da motiva nasima nebi trebalo izostati :uredu: ja cu igrati nase na nekom listicu, 1.85 je dobra kvota na ekipu koja ima motiv pobjediti, protiv oslabljenih (Arda Turan i Emre), totalno nemotiviranih, i kako bi rekao strucnjak Jurcic, "emotivno ispraznjenih" turaka koji, budimo realni, nemaju sto traziti. nece se ponoviti 3:0 od neki dan, ali mislim da bi hrvatska ipak trebala pobjediti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro jutroo!!! koji je komentar za srbiju???a mnogo ste se ufurali i potcenili portugal po onakvom terenu niko nebi nogo igrati volio bih da BIH prodje ali tesko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja kladionica daje da se igra na zute kartone.??Veceras nazalost ocekujem da ce sudije maximalno da pomazu Kristini &co.,odmah u prvih 15 min zute stoperima Bosne daju,a ako treba dunuce i penal....Uefa MAFIJA,vec sve poznato od ranije..A mislim da se ne treba zaletati na Hrvatsku veceras,odlicno poznajemo mentalitet igraca 'sa ovih prostora',vec vidim veceras 4-5-1 formaciju Bilica,i jasna igra na 0-0.....Cak cu probati X2 na turke http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

apsolutno se slazem s tobom za Bosnu a i za Hrvatsku... Turci ce probati da se iskupe za sramotan poraz, nekazem da ce proci al mogu vrlo lahko iznenaditi s nekim iksom ili minimalnom pobjedom a Hrvatska je vec prosla pa nece toliko ginuti za pobjedu bez obzira sto Davor kaze da im pobjeda donosi drugu jakosnu grupu na euru... jednostavno nas bankalski mentalitet je takav da mi o tome ne razmisljamo, ne mislimo na duze staze nego samo daj da nam je danas dobro a sutra nek bude sta bude... na kraju krajeva i dalje mislim da su to dvije podjednake ekipe pa pobjeda moze otici na bilo koju stranu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zizu - bet365 ima ponudu na kartone <br style="color: rgb(51, 51, 51); font-family: Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif; font-size: 13px; background-color: rgb(250, 250, 250); ">-Hrvatska -Turska -, a za Portugal - Bosna nemaju, kao ni za Crna Gora - Češka. Možda će kasnije da dodaju.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...