Jump to content
sportandlove

09.01.2012.

Recommended Posts

zanimljiv je tip na over, bacas me u dilemu da ga stavim. Ja cu za nesto sitniji ulog probati ovde i tip 2/1@25, mislim da je prelaz vrlo moguc

 

čim sam ga vidio sam znao da ću ga stavit, prvo sam htio over 2.5, al kvota je 1.36 Posted Image nije ni ovo loše. na hazarderu sam igrao čak over 4.5 @ 3.50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maroko ,Egipat,Bahrein... sve lige do lige.No i to se mora igrati kad nema poznatijih

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maroko ,Egipat,Bahrein... sve lige do lige.No i to se mora igrati kad nema poznatijih

 

:uredu:

 

odlične su to lige Posted ImagePosted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

čim sam ga vidio sam znao da ću ga stavit, prvo sam htio over 2.5, al kvota je 1.36 Posted Image nije ni ovo loše. na hazarderu sam igrao čak over 4.5 @ 3.50

 

kvota na over 3.5 mi je 2, a na over 1.5 prvo poluvreme isto 2, dal je pametnije staviti ovo drugo? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvota na over 3.5 mi je 2, a na over 1.5 prvo poluvreme isto 2, dal je pametnije staviti ovo drugo? :uredu:

 

neznam, kako hoces, ali ja u takvim situacijama igram ovo prvo. U drugom poluvremenu u prosjeku pada vise golova.

 

pa ako imas istu kvotu na 2 gola u 45 minuta, i 4 gola u 90 minuta, a znaš da većina golova pada od 45-90 minute... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT 6:4 :uredu: ne znam sta se dogodilo u poslednjoj trecini i cudesan preokret senatorsa gledao sam prvu trecinu i nakon druge su flajersi vodili 4:2, a ono, nista nije nagovestavalo da bi se to moglo desiti jer je phila veoma solidnom igrom bila bolja za toliko koliko ke i rezultatski vodila :uredu:

 

 

 

 

 

 

:uredu: dodje OT http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/50yes.gif tj nereseno u regularu

 

za Otawa - Philadelphija sigurica mi je bila over 6.5 golova al nisam imo s cime da kombinujem Posted Image Obje ekipe primaju i daju puno golova, pogotovo Philadelphija Posted Image a za ovaj drugi par sve se moglo ocekivati pa da ode u u OT, sad treba ganjat Chicago prvu sljedecu koju budu igrali da ce dobiti jer imaju cetri poraza zaredom,... ako nalete na neku slabiju ekipu mogo bi i hendikep -1.5 da prodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Otawa - Philadelphija sigurica mi je bila over 6.5 golova al nisam imo s cime da kombinujem Posted Image Obje ekipe primaju i daju puno golova, pogotovo Philadelphija Posted Image a za ovaj drugi par sve se moglo ocekivati pa da ode u u OT, sad treba ganjat Chicago prvu sljedecu koju budu igrali da ce dobiti jer imaju cetri poraza zaredom,... ako nalete na neku slabiju ekipu mogo bi i hendikep -1.5 da prodje...

 

Evo ga...

 

11.01.2012.

 

02:30 Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets... kvote na nekim kladionicama oko 1.65 na Chicago

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga...

 

11.01.2012.

 

02:30 Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets... kvote na nekim kladionicama oko 1.65 na Chicago

 

steta sto nije neka malo jaca ekipa pa da i kvota bude veca... Columbus je ove sezone ubjedljivo najlosija ekipa u cijeloj ligi

Share this post


Link to post
Share on other sites

steta sto nije neka malo jaca ekipa pa da i kvota bude veca... Columbus je ove sezone ubjedljivo najlosija ekipa u cijeloj ligi

 

Ne vidim onda u cemu je problem. pa to je jos bolje.... kec ko kuca,a odigras i hendikep kvota je preko 2 i extra lova :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro vece strucnjaci za kladionicu i ostale igre na srecu...

:uredu::uredu:

 

Dobro vece i tebi!

 

Jesi li to poslusao ''majstore'' NHL-a, pa odigrao na Chicago sinoc? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece i tebi!

 

Jesi li to poslusao ''majstore'' NHL-a, pa odigrao na Chicago sinoc? :uredu:

 

 

naravno da sam odigrao na chigago...al 1x ...sigurica bila...vodili sve vrijeme i na kraju x (odnosno 2)

steta sto sam uplastio samo 20 na kvotu 10 ( roma bolonja betis i chikago)... konto sam vise al reko da se ne zavaljujem :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da sam odigrao na chigago...al 1x ...sigurica bila...vodili sve vrijeme i na kraju x (odnosno 2)

steta sto sam uplastio samo 20 na kvotu 10 ( roma bolonja betis i chikago)... konto sam vise al reko da se ne zavaljujem :uredu:

 

hehe... na takve sigurice samo 20 eura cccc.... nikad od tebe kladionicara :uredu:

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...