Jump to content
sportandlove

09.01.2012.

Recommended Posts

Dwiz javio da je unibet uplatio za 11 i 12 mjesec, medjutim meni jos nista nije uplaceno... da li je takva situacija i kod ostalih il treba jos nesto uradit osim logovanja na accaunt jer je to bio "uslov" da pare legnu Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece i tebi!

 

Jesi li to poslusao ''majstore'' NHL-a, pa odigrao na Chicago sinoc? :uredu:

 

da je kako vise ovog NHL pa da uzmem jos koji evric na njemu Posted Image a posto mi je raja na Vi sa kladionicom pa svi imaju nule na racunu Posted Image sad moram cekat ko ce mi uplatit 10 eura na ekspektu pa da mogu izvrsit isplatu Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

za Otawa - Philadelphija sigurica mi je bila over 6.5 golova al nisam imo s cime da kombinujem Posted Image Obje ekipe primaju i daju puno golova, pogotovo Philadelphija Posted Image a za ovaj drugi par sve se moglo ocekivati pa da ode u u OT, sad treba ganjat Chicago prvu sljedecu koju budu igrali da ce dobiti jer imaju cetri poraza zaredom,... ako nalete na neku slabiju ekipu mogo bi i hendikep -1.5 da prodje...

 

 

Evo ga...

 

11.01.2012.

 

02:30 Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets... kvote na nekim kladionicama oko 1.65 na Chicago

 

ne gotivim kvote u nHL ispod 1.90 u regularu. To je minimalna kvota koju uzimam, samo u iskljucivo nekad u izricitim prilikama i manju.

Ovaj Chikago protiv Columbosa kuci po 1.65, ne diram. Radije ga cekam recimo protiv Pingvina u gostima po 2.90, ili vecoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne gotivim kvote u nHL ispod 1.90 u regularu. To je minimalna kvota koju uzimam, samo u iskljucivo nekad u izricitim prilikama i manju.

Ovaj Chikago protiv Columbosa kuci po 1.65, ne diram. Radije ga cekam recimo protiv Pingvina u gostima po 2.90, ili vecoj

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwiz javio da je unibet uplatio za 11 i 12 mjesec, medjutim meni jos nista nije uplaceno... da li je takva situacija i kod ostalih il treba jos nesto uradit osim logovanja na accaunt jer je to bio "uslov" da pare legnu Posted Image

 

pozz, Unibet strasno kasni i Nudlsu obacavaju da ce uplatiti a nikako da pare legnu za razliku od njih vecina uplati za par dana

ako neko igra live Fenerbahce-Gaziantepsport trenutno je 0-1 imaju igaca vise ja sam to igrao 2-1 pre meca jer su cesto igrali prelaze moguce da i sad namestaju cim je dobio crveni karton igrac gostiju

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz, Unibet strasno kasni i Nudlsu obacavaju da ce uplatiti a nikako da pare legnu za razliku od njih vecina uplati za par dana

ako neko igra live Fenerbahce-Gaziantepsport trenutno je 0-1 imaju igaca vise ja sam to igrao 2-1 pre meca jer su cesto igrali prelaze moguce da i sad namestaju cim je dobio crveni karton igrac gostiju

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zacas preokrenuli Posted Imagekako sah ih osetio , stari prevaranti

9.1.2012 19:00 Fenerbahçe - GaziantepsporPoluvrijeme/Konačni rezultatGaziantepspor / Fenerbahçe?29.00

 

 

Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

Sutra navecer se igra neki kup/turnir u Argentini

 

Racing BA-Estud.La Plata 1 @ 2.00 bet365, 2.55 SuperSport

Gosti dolaze s rezervnim sastavom, 2.00 je još uvijek ok kvota, a za 2.55 se mora uzeti

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted ImagePosted ImagePosted Image

 

Sutra navecer se igra neki kup/turnir u Argentini

 

Racing BA-Estud.La Plata 1 @ 2.00 bet365, 2.55 SuperSport

Gosti dolaze s rezervnim sastavom, 2.00 je još uvijek ok kvota, a za 2.55 se mora uzeti

Posted Image

 

 

Dosli i Andrelehta i Fenerbahcea prelazi , a ja odigram Twente prelaz koji ne dodje. al to je bilo za sicu

 

nego dodje over 3.5 na Twente-Lausane , a ako budu igrali dogodine opet

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz, Unibet strasno kasni i Nudlsu obacavaju da ce uplatiti a nikako da pare legnu za razliku od njih vecina uplati za par dana

ako neko igra live Fenerbahce-Gaziantepsport trenutno je 0-1 imaju igaca vise ja sam to igrao 2-1 pre meca jer su cesto igrali prelaze moguce da i sad namestaju cim je dobio crveni karton igrac gostiju

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...