Jump to content
sportandlove

09.01.2012.

Recommended Posts

Vidim da kvota na manje od 5,5 golova na ovoj utakmici pada. Na Bwinu je sad nekih 1.55, a do maloprije je bilo skoro 1.65....

 

Ma odigracu s nekim manjim ulogom na to i na onu Davorovu tekmu onog Argentinskog kupa. :uredu:

 

gdje ste nasli taj kup... na flashscore ga nema kao ni na ponudi u ekspektu i unibetu Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje ste nasli taj kup... na flashscore ga nema kao ni na ponudi u ekspektu i unibetu Posted Image

 

Davor napisa da ga ima na SuperSportu, a ja ga nadjoh i na Bwinu........... Izgleda da nije uopste u ponudi u vecini kladionica.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davor napisa da ga ima na SuperSportu, a ja ga nadjoh i na Bwinu........... Izgleda da nije uopste u ponudi u vecini kladionica.....

 

Racing Club - Estudiantes La Plata 1

 

Odigrah ja ovo i na Expekt takmicenju, pa kud puklo da puklo.... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal ce biti iznenadjenja u NBA ligi nocas???

 

ako ti meni kazes koji ce brojevi izaci na lotu, ja cu tebi reci gdje ce bit iznenadjenja veceras, jel posteno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT 6:4 :uredu: ne znam sta se dogodilo u poslednjoj trecini i cudesan preokret senatorsa gledao sam prvu trecinu i nakon druge su flajersi vodili 4:2, a ono, nista nije nagovestavalo da bi se to moglo desiti jer je phila veoma solidnom igrom bila bolja za toliko koliko ke i rezultatski vodila :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif dodje OT :uredu: tj nereseno u regularu

 

Di si katastrofo od tipstera http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

 

kakvi su ti prijedlozi veceras za NHL... 2.80 je povelika kvota na Capitalse u gostima protiv osrednjih Kings-a... sta mislis moze li proci Posted Image

 

Nema Backstroma, ne znam koliko ti ta informacija znači. Ne bih nazivao Kingse osrednjom momčadi u jedinom susretu između ovih momčadi u sezoni

 

Dobrovečer u kafić, evo mene s pića..radi se ujutro

Share this post


Link to post
Share on other sites

:uredu:

 

Igras li sta za nocas?

 

Igram k..Idealno bi bilo ono što sam stavio u Expekt ligi, al nema šanse da stavljam pare Bwinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...