Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

Nemoj se zamarati oko obračuna bodova za analizu.

 

Ja ću odlučiti šta se mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi jasno kako se mogu u natjecanju koristiti specijalni parovi iz kladionica jer se oni ipak ne mogu samostalno uplatiti u kladionicama nego moraju biti u kombinaciji, a puno su veći od normalnih koeficijenata.

Primjer danas je jedan korisnik igrao na BiH i koef. je bio 1,80, a u ostalim kladionicama je varirao oko 1,40 ipak je to velika razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mi jasno kako se mogu u natjecanju koristiti specijalni parovi iz kladionica jer se oni ipak ne mogu samostalno uplatiti u kladionicama nego moraju biti u kombinaciji, a puno su veći od normalnih koeficijenata.

Primjer danas je jedan korisnik igrao na BiH i koef. je bio 1,80, a u ostalim kladionicama je varirao oko 1,40 ipak je to velika razlika.

To se koliko sam vidio stalno tolerira i takve primjere imaš svaki dan.

Ispada - tko je nama kriv što se time ne slu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom forumu se priznaju i mogu se odigrati svi parovi iz kladionice bili oni obični ili specijalni (u kladionici su uvjetovani).

 

Znači ako je isti par u kladionici ponu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na ovom forumu se priznaju i mogu se odigrati svi parovi iz kladionice bili oni obični ili specijalni (u kladionici su uvjetovani).

 

Znači ako je isti par u kladionici ponu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mjesečni pobjednik u natjecanju (expekt i gamebookers) od sada dobiva i userbar sa osvojenom titulom u svom potpisu. Svi dosadašnji pobjednici su dobili svoje titule.

 

Za sada vodi eagle koji trenutno ima četiri titule!

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje....

 

Na koju foru imam 94?

Ako ti nešto u obračunu bodova nije jasno pošalji PM, kako lijepo piše ispod tablice. Moguće su i greška, šta u tvom slučaju to nije. Prouči pravila. Olovku i kalkulator u ruke i računaj. Na ovaj način se o bodovima ne vodi rasprava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...