Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

17.06.2012.

Recommended Posts

Sunday, June 17,

Tropicana Field , (St. Petersburg , Florida)

 

19:40, Tampa Bay Rays-Miami Marlins(ML), Tip: Miami Marlins, @1.971, Pinnacle Sports, 4/10

 

 

Večeras se u trečem meču u seriji u Inter ligi sastaju domaći Bay Reysi i gostujući Marlinsi..

Prvi meč je pripao domaćinu i to sa ubedljivih 11-0 dok je sinoć Mia. dobila sa 4-3 mislim da su i večeras gosti u prednosti na meču i po ovako primamljivoj kvoti.

Večeras na moundu je po meni ogromna prednost na strani gostiju za T.B. baca Alex Cobb RHP | Record: 2-3 | ERA: 4.70 mladi pičer koji nije počeo sezonu loše ali je na zadnja tri starta katastrofalan sa 0-3 6.27 ERA.

Dok sa druge strane za Mia. baca Josh Johnson RHP | Record: 4-4 | ERA: 4.27 koji nije sezonu počeo sjajno ali je na zadnja tri starta sjajan 2-1 2.61 ERA i počeo je da baca kako se od njega i očekuje jel radi se o veoma kvalitetnom pičeru i nadam se i večeras da bi mogao da ima dobar meč.

Što se tiče napada i tu je dosta izjednačeno ako ne i tu je Mia. u maloj prednosti jel Tam. je i dalje bez Longorie i odličnog Scota dok Mia. može da računa na sve bitne igrače i imaće batera više u Lineupu zbog pozicije DH što im može još više doneti u napadu.

Posebno je u prednosti Mia. u bulpenu jel se sinoć igralo čak 14 inn. i bulpeni su dosta umorni a svakako mislim da bi Johnson mogao mnogo duže da izdrži na brdašcu a i ako nebude bacao dobro ipak Mia. ima mnogo više kvalitetnih igrača u bulpenu dok je Tampa možda i najtanja.

Jednostavno mislim da se isplati igrati na goste i ja uzimam pobedu Marlinsa... Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

01:05 Miami Heat-Oklahoma City Thunder 1 (including overtime) 1.52

 

Unibet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijedlog današnjih MLB susreta (Pinnacle).

 

19:05 - Cleveland Indians - Pittsburgh Pirates - Pittsburgh Pirates + 1.5 - 1.588 :uredu:

19:05 - Detroit Tigers - Colorado Rockies - Detroit Tigers - 1.571 :uredu:

19:07 - Toronto Blue Jays - Philadelphia Phillies - over 8.5 - 1.562 :nije:

19:10 - New York Mets - Cincinnati Reds - New York Mets +2 - 1.518

19:35 - Atlanta Braves - Baltimore Orioles - Baltimore Orioles +1.5 - 1.513 :uredu:

19:35 - Washington Nationals - New York Yankees - Washington Nationals +1.5 - 1.633 :nije:

19:40 - Tampa Bay Rays - Miami Marlins - over 6.5 - 1.610 :nije:

20:10 - Minnesota Twins - Milwaukee Brewers - under 9.5 - 1.599 :uredu:

20:15 - St. Louis Cardinals - Kansas City Royals - over 7.5 - 1.617 :uredu:

21:05 - Texas Rangers - Houston Astros - Texas Rangers - 1.457 :uredu:

21:35 - Los Angeles Angels - Arizona Diamondbacks - Arizona Diamondbacks +1.5 - 1.526 :nije:

22:05 - Oakland Athletics - San Diego Padres - over 7 - 1.515 :nije:

22:10 - Los Angeles Dodgers - Chicago White Sox - Chicago White Sox +1.5 - 1.476 :uredu:

22:10 - Seattle Mariners - San Francisco Giants - over 6.5 - 2.000 :nije:

02:00 - Chicago Cubs - Boston Red Sox - over 8 - 1.571 :uredu:

 

Usporedite svoj prijedlog sa mojim i izaberite dobitne parove.

 

Uspješan odabir! :crossfingers:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miami-Oklahoma City T. 1 1,70 @SuperSport 02.00 :uredu:

Nakon dvije utkamice u Oklahomi finalna serija se seli na Floridu, gdje će domaćin biti Miami Heat sljedeće tri utakmice. Reuzltat u seriji je 1-1 Miami je uzeo pobjedu u gostima i sada ima šansu sa tri domaće pobjede doći i do osvojanja ovogodišnje NBA sezone. U ovoj seriji prednost dajem Oklahomi i mislim da će u sljedeće tri utakmice barem jednu utakmicu dobiti ovdje, ali mislim da to neće biti danas. Prva domaća utakmica finala po mome mišljenju biti će veliki poticaj Miamiju da odigraju odlično i da dobe ovu utakmicu. Mišljenja sam da će Oklahoma biti puno opasniji protivnik u drugoj i trećoj utakmici.

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje viđenje današnje tekme Miami - OKC:

Oklahoma City T. over 93,5 points @ 1,85 SS (u ostalim kladionicama granica je 1-2 koša viša, a moje mišljenje je da ovu tekmu OKC dobiva i vraća vodstvo u seriji pogotovo ako se Westbrook konačno opameti i počne surađivati s ostatkom ekipe)

 

C. Bosh over 7,5 rebounds @ 1,85 HL (vraća se u startnu postavu, samim time povećava mu se minutaža te očekujem njegov doprinos u skok igri)

Edited by LeftWing8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...