Jump to content
Sign in to follow this  
PERKAN

06.11.2012

Recommended Posts

Ja tu ocekujem golijadu.... iskreno se nadam da ce tako i biti... to je jedino sto me privlaci kod tog para

 

70.minut 2-2 :icon_surprised:

 

Schalke - Arsenal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tražio tečaj 1,70 (Granitas : Žalgiris /hand 1:0/ ) ali nigdje ga nije bilo. Kako se tebi posrećilo? :whaat:

 

Tuto, dvije kladionice su imale handikep i Mozzart je bio najbolji.....nije ovo izmišljeno - gotovo jedan sat sam tražio preko foruma superdobitak.com zbog analiza par s handikepom...

 

Opet sam tamo u Mozzartu....

 

Taj Mozzart je imao još 15 drugih ponuda u litvanskom paru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li Dinamo postici prvi gol u LP ov seezone ?

 

:icon_eek:

 

ne :icon_lol:

Alex Ferguson će dobiti kip na Old Traffordu

 

Legendarni nogometni trener Alex Ferguson, koji će ovoga mjeseca proslaviti 26 godina na klupi Manchester Uniteda, dobit će na Old Traffordu svoj kip...

 

Skulptura 70-godišnjeg škotskog stručnjaka bit će otkrivena na Old Traffordu 26. studenoga, dan prije ogleda protiv Queens Park Rangersa. Zanimljivo, protiv istog je kluba Sir Alex vodio prvu domaću utakmicu na klupi "crvenih vragova" 22. studenog 1986. godine.

 

"Kip će biti smješten na istaknutom položaju u blizini tribine Sir Alex Ferguson, ranije Sjeverne tribine, koja je preimenovana u čast našeg menadžera prošle godine", priopćio je Manchester United.

 

Ferguson je najuspješniji britanski menadžer. S Manchester Unitedom je, između ostalog, osvojio 12 naslova prvaka Engleske, dvije Lige prvaka, pet naslova pobjednika FA Cupa i četiri u Liga Cupu.

 

Respect!

 

kip će navodno bit postavljen na centru terena :57bye: :57bye:

Ja sam to igrao kada su bili domaćini i taj par mi je rušio dobar listić.

 

Večeras će Dinamo dati gol jedino ako PSG sam sebi da gol! :icon_biggrin:

 

nažalost nije bilo autogola :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nek ide u ......Volim slušati Mozzarta ali kladionica Mozzart je pa.....

 

Pisao sam analizu na forum superdobitak.com i ako imam dobru uspomenu - imala je jedna hrvatska kladionica(mislim,da supersport) ponudu F+2 što je isto kao handicap, a kvota je bila 1,65....

 

Nikad u životu nisam lagao,nikad neću....tražio sam ko budala i kao budala sam "našel"....A Tuto, sada si ti na redu.....

Me sada interesira što napraviju u drugom forumu....

 

A sada idem na spavanje....Laku noč!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovime završava vodstvo velikog Ante Čačića, bahatog polutrenera, umišljenka bez pokrića. Neki dan kaže da je za trapavu igru u kupu krivo neiskustvo i mladost igrača. Pizda usrana. A potjero je najiskusnije. Drago mi je zbog ovog rezultata našeg kineskog kluba GNK Dinamo, velike zvijezde i virtuoza Sammira i jednog velikog igrača i najisplativijeg uloga kluba svih vremena; Callela(jokera s klupe) koji bi da nije došao u klub vjerovatno izrađivao razglednice na ulicama Buenos Airesa. Šteta da je tako mala gol razlika, zaslužili su primit još barem dva gola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 utakmica zaredom na domaćem terenu Anderlecht nije slavio doma i baš večeras morao da nisu mogli bratski podjeliti bodove sa Zenitom.. :icon_mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 utakmica zaredom na domaćem terenu Anderlecht nije slavio doma i baš večeras morao da nisu mogli bratski podjeliti bodove sa Zenitom.. :icon_mad:

 

Glavno da su oni doveli Hulka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali su igrali bez njega, što si pretpostavljam znao i pre utakmice. Ili nisi? :icon_wink:

 

Ne. Večeras se nisam kladio na niti jedan susret. Ali hvala na informaciji, ući ću sad u svoj DeLorean i okladit se da neće igrat večeras :57bye:

 

Ja imam zasad ovo za sutra:

post-4291-0-22346000-1352242060_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...