Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

10.11.2012.

Recommended Posts

Ako se ne varam Utd ponekad igra u plavim dresovima.

 

Takvi su im najbolji hehe

 

Svaka cast za preokret Uniteda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvi su im najbolji hehe

 

Svaka cast za preokret Uniteda...

 

jel dobila Osasuna, jeste... hoce li Malaga opet kiksat, hoce... i ti opet neces da slusas sta ti govorim a ja veca budala pa slusam tebe umjesto sebe :smile_redcard: sad sam mogo imat dva dobitna listica umjesto jednog :icon_mad:

Edited by Nadrealista

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel dobila Osasuna, jeste... hoce li Malaga opet kiksat, hoce... i ti opet neces da slusas sta ti govorim a ja veca budala pa slusam tebe umjesto sebe :smile_redcard: sad sam mogo imat dva dobitna listica umjesto jednog :icon_mad:

 

hajde ba ne zezaj, prepisao si danas parova i parova, a ti se uhvatio dva para :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajde ba ne zezaj, prepisao si danas parova i parova, a ti se uhvatio dva para :icon_biggrin:

 

ono sto sam prepiso od tebe to cu i pasti na Malagi :50yes: a ono sto sam odigro iz svoje glave to sam vec proso :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto sam prepiso od tebe to cu i pasti na Malagi :50yes: a ono sto sam odigro iz svoje glave to sam vec proso :icon_surprised:

 

Jebi ga, ja odigrao X2 na sociedad i skoro zaradio isto, kao da je Malaga pobijedila :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nogomet je donio neki dobitak danas, da vidimo što donosi NBA . Sretno svima :71snoozer_09:

 

sinoc me obori samo Boston, izgubise debili kuci od Filadelfije... veceras parovi ruzni do bola, nisam nista odigro a tebi zelim puno srece :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc me obori samo Boston, izgubise debili kuci od Filadelfije... veceras parovi ruzni do bola, nisam nista odigro a tebi zelim puno srece :48thumbsup:

 

Jučer je samo Boston od favorita i izgubio. Šteta bilo je 12 favorita koji su prošli obično petkom barem meni budu čudni rezultati u NBA ali jučer je bilo dobro, danas ni meni ponuda nije nešto, ali valjda će biti dobitno hvala na sreći nje nikad dosta :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...