Jump to content
Sign in to follow this  
hsammer

18.11.2012

Recommended Posts

Bilo je po receptu za ženski nogomet: ako ne znaš gdje ćeš s loptom, odvali visoku u sredinu i neko će naletit na nju..debilana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako..bolje da je Scholes igrao prvu dionicu, namjestio koji pogodak, nego sto su pokusali preokret opet...A Giggs poslije udje, sacuva loptu,i eto rezultata...no nije nista stimalo svakako, pa ako se sjecas pogdoka Norwicha, u akciji koja je prethodila golu, igrac u sredini terena daje loptu krilnom igracu od kojeg je Rafael bio miljama udaljen...vjeruj mi tada kada je taj igrac dobio pas, kada sam vidio koliko prostora ima za ili centarsut ili prodor,pomislio sam ovo nece na dobro...i on naravno uputi odlican cenatrsut i znamo kako je zavrsilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto je potrebno potcjenjivat momčadi poput Norwicha, čemu rasipanje bodova kad nam je cijelo kolo išlo na ruku. Samo da se na kraju prvenstva ne ponovi šugavi City ko prošle sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je moguce, oni igraju slabo dosad (tek su juce odigrali dobro) ali ipak skupljaju bodove...mi u svakom mecu primamo golove, ne moze se stalno davati vise nego sto se prima...Chelsea je po meni prava prijetnja ali sreca oni udjose u mini krizu...no do kraja ce biti izuzetno tesko,i ne smiju se gubiti bodovi protiv ovakvih ekipa, zna to Liverpool najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Giggs ne može više igrat svoju poziciju jer je u godinama gdje se ne može lovit s tempom nove generacije. Reko sam da je trebo startat Scholesa jer nije bilo pravilne distribucije lopti. Plus solo prodori Rafaela su me toliko nervirali da sam jedva zadržavo pračovjeka u sebi. Jučašnji susret je pokazao da ima zaista neinteligentnih i glupavih pojedinaca u timu, te da im je potreban neki pastir iz stare garde da vodi igru

 

jest da nepratim nesto cesto igre Mancestera al sam primjetio da je onaj Rafael pravo poglup momak

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest da nepratim nesto cesto igre Mancestera al sam primjetio da je onaj Rafael pravo poglup momak

 

mlad je a pun para...i jos iz Brazila, je li ti sad jasno? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svim natjecateljima grupe B na natjecanju H2H uz dužno izvinjenje parovi 2. kola postavljeni sa zakašnjenjem.

 

Nadam se da nisam prouzročio veću štetu.

 

Lijepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest da nepratim nesto cesto igre Mancestera al sam primjetio da je onaj Rafael pravo poglup momak

 

dobro si primjetio :50yes:

Svim natjecateljima grupe B na natjecanju H2H uz dužno izvinjenje parovi 2. kola postavljeni sa zakašnjenjem.

 

Nadam se da nisam prouzročio veću štetu.

 

Lijepi pozdrav.

 

Ma to je samo igra :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mlad je a pun para...i jos iz Brazila, je li ti sad jasno? :)

 

znaci ako si mlad i pun para onda si glup, malo cudna logika :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ako si mlad i pun para onda si glup, malo cudna logika :icon_biggrin:

 

to vrijedi za aktualni nogomet. glupava klinčadija dobiva milijune u svijetu gdje se čovjekova vrijednost mjeri novcem. zarađuju više od trenera i mnogih nogometnih legendi pa se stvaraju glupavi balotelliji koji seru na autoritete i razno razna derišta koja nisu radila ništa u životu nego jurcala za loptom. meni se nekad prisere kad pogledam ovo smeće od modernog sporta i hvatanje krcatog cristiana za dodatnom kinto kad ogromna većina njegovih vršnjaka nema ni posao, a 90% ljudi si ne može ni priskrbit paštetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je ovaj vikend bila kobna Serie A jučer Napoli, danas Inter.. Sutra igra Roma... treća sreća :icon_lol:

Edited by FamilyGuy

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ako si mlad i pun para onda si glup, malo cudna logika :icon_biggrin:

 

to vrijedi za aktualni nogomet. glupava klinčadija dobiva milijune u svijetu gdje se čovjekova vrijednost mjeri novcem. zarađuju više od trenera i mnogih nogometnih legendi pa se stvaraju glupavi balotelliji koji seru na autoritete i razno razna derišta koja nisu radila ništa u životu nego jurcala za loptom. meni se nekad prisere kad pogledam ovo smeće od modernog sporta i hvatanje krcatog cristiana za dodatnom kinto kad ogromna većina njegovih vršnjaka nema ni posao, a 90% ljudi si ne može ni priskrbit paštetu

 

Upravo ti je Cantona odgovorio...nemam nista da dodam... :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...