Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

27.11.2012.

Recommended Posts

Pozdrav ljudi!

 

Danas los dan za kladjenje, tako da ga preskacem.... odigrao sam samo na takmicenjima i to je to za danas.

 

 

nije bitno kakva je ponuda nego kako je odigras :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagradno pitanje glasi Da li cu osvojiti nagradu ovaj mesec???

Žao mi je, ali ti i Dino ovaj mjesec nećete osvojiti nagrade jer ste 'uhvaćeni sa rukama u pekmezu', točnije kopirali ste analize sa drugog portala i postavili ih kao svoje, a to je najstrože zabranjeno na svim forumima. Od danas ste diskvalificirani sa svih ovomjesečnih natjecanja.

 

Za sada je tako dok se drugačije ne dokaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE

 

Osvojices nagradu tek kad Zvezda osvoji kup !!!

 

:icon_eek:

 

A i titulu naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa crni Dino haj sto je Stefan pao, on je mlad i neiskusan al kako tebe da ufate puska te ne ubila... jao jao... naivan si ko ceska sobarica :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa crni Dino haj sto je Stefan pao, on je mlad i neiskusan al kako tebe da ufate puska te ne ubila... jao jao... naivan si ko ceska sobarica :77tooth:

 

mladi pa su posrnuli .Ja bi im oprostio ako je prvi put?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žao mi je, ali ti i Dino ovaj mjesec nećete osvojiti nagrade jer ste 'uhvaćeni sa rukama u pekmezu', točnije kopirali ste analize sa drugog portala i postavili ih kao svoje, a to je najstrože zabranjeno na svim forumima. Od danas ste diskvalificirani sa svih ovomjesečnih natjecanja.

 

Za sada je tako dok se drugačije ne dokaže.

 

Ja ovo nisam znao :icon_mad:

 

Jebaji ga, ko nema u glavi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mladi pa su posrnuli .Ja bi im oprostio ako je prvi put?

 

iskreno nisam znao za ovo, jer te analize ne ulaze u takmicenje. Da ulaze, naravno da ih ne bih kopirao... ali eto Tuto se drzi pravila i sta sada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

haj sto je Stefan pao, on je mlad i neiskusan

 

A i klupske boje ga navele :icon_biggrin:

 

iskreno nisam znao za ovo, jer te analize ne ulaze u takmicenje. Da ulaze, naravno da ih ne bih kopirao... ali eto Tuto se drzi pravila i sta sada....

 

Pošto navijaš za pravi klub neću te mnogo kritikovati :icon_biggrin: , ali moraš znati da je opšte pravilo na svim forumima da se kopirana analiza sa drugog foruma ili portala označi kao takva, da se ne bi tumačilo kao kradja. Verovatno ni tebi ne bi bilo drago da vidiš svoju analizu na nekom drugom forumu sa tudjim potpisom. A svaki forum mora o tome voditi računa jer ga onaj drugi može optužiti za kradju. Moram malo progooglati da vidim jesu li i ostali suparnici na takmičenju radili što slično pa da ih cinkarim :77tooth: Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javlja mi se da će negde oko 5.12. - Stefan napisati:

" Kad da očekujem nagradu"

 

Na šta će Tuto odgovoriti, da sve pise u off topicu 27.11.2012. . Čak će mu i link dovde postaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto navijaš za pravi klub neću te mnogo kritikovati :icon_biggrin:

 

Pa samo zbog avatara je trebao dobiti suspenziju od jednog mjeseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo zbog avatara je trebao dobiti suspenziju od jednog mjeseca.

 

Bolji je nego Stefanove stafete (zvezdine)

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javlja mi se da će negde oko 5.12. - Stefan napisati:

" Kad da očekujem nagradu"

 

Na šta će Tuto odgovoriti, da sve pise u off topicu 27.11.2012. . Čak će mu i link dovde postaviti.

 

:icon_lol:

 

Pa samo zbog avatara je trebao dobiti suspenziju od jednog mjeseca.

 

To ga je zapravo spasilo. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovo nisam znao :icon_mad:

 

Jebaji ga, ko nema u glavi....

 

Ima u ejnuzu :50yes:

A i klupske boje ga navele :icon_biggrin:

 

Pošto navijaš za pravi klub neću te mnogo kritikovati :icon_biggrin: , ali moraš znati da je opšte pravilo na svim forumima da se kopirana analiza sa drugog foruma ili portala označi kao takva, da se ne bi tumačilo kao kradja. Verovatno ni tebi ne bi bilo drago da vidiš svoju analizu na nekom drugom forumu sa tudjim potpisom. A svaki forum mora o tome voditi računa jer ga onaj drugi može optužiti za kradju. Moram malo progooglati da vidim jesu li i ostali suparnici na takmičenju radili što slično pa da ih cinkarim :77tooth:

 

zviždač :icon_biggrin:

Javlja mi se da će negde oko 5.12. - Stefan napisati:

" Kad da očekujem nagradu"

 

Na šta će Tuto odgovoriti, da sve pise u off topicu 27.11.2012. . Čak će mu i link dovde postaviti.

 

nostradamus :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno nisam znao za ovo, jer te analize ne ulaze u takmicenje. Da ulaze, naravno da ih ne bih kopirao... ali eto Tuto se drzi pravila i sta sada....

1. Analize su sastavni dio pravila, jer se broje u koeficijent aktivnosti, a ukoliko se prijave na Portal važe dvostruko. Žao mi je ukoliko se nisi upoznao sa pravilima.

2. Ukoliko se neki tekst prenosi sa nekog drugog izvora, obaveza je navesti izvor, a ni to nije učinjeno. Problem je u tome šta nije u pitanju samo jedna analiza, već više njih.

3. Olakotna okolnost može biti tvoja aktivnost na forumu.

 

Za danas je tako, još sam pod dojmom učinjenog. Sutra je novi dan, a ovaj događaj treba i prespavati. Vidjet ćemo šta nam nosi jutro.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...