Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

27.11.2012.

Recommended Posts

kako će samo biti zanimljivo u završnici Expekt lige jer su nas 4 takmičara sa skoro identičnim omjerom a ostalo je još samo 3 dana :icon_razz:

 

Ne moraš brinut, pol ekipe neće imat koef. aktivnosti na razini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak sam ja hteo da odigram tvoj predlog - PSG -2, ali sam srećom odustao. Razočarao me Kaiserslautern

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda samo vas trojica.... ja sam trenutno u cosku :icon_biggrin:

 

ti si se sje*o s analizama. al te to ne sprječava da napišeš par dodatnih. koliko sam vidio, dobit ćeš dodatnih minus deset bodova nakon što ti skinu bodove svih fejk analize. još uvijek konkuriraš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda samo vas trojica.... ja sam trenutno u cosku :icon_biggrin:

 

Pa samo ce one copy analize , da se brisu i samo 10 bodova se oduzima. Samo toliko. Imaš šanse za nagradu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak sam ja hteo da odigram tvoj predlog - PSG -2, ali sam srećom odustao. Razočarao me Kaiserslautern

Očekivao sam Ibrakadabru, al nije bio na razini..Onaj Ménez je imbecilan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo ce one copy analize , da se brisu i samo 10 bodova se oduzima. Samo toliko. Imaš šanse za nagradu!

 

bodovi od tih analiza i na to -10 bodova. a njegove su sve fejk :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, al je ovaj Kantona brz. Dok ja nađem , neko slovo na tastaturi, on vec ispisao ono sto sam hteo reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si se sje*o s analizama. al te to ne sprječava da napišeš par dodatnih. koliko sam vidio, dobit ćeš dodatnih minus deset bodova nakon što ti skinu bodove svih fejk analize. još uvijek konkuriraš

 

Ma ionako ih nisam puno ni postavljao.... nadam se da ce ostaviti one moje analize, koje sam ja pisao, a ovih copy je bilo nekoliko.... ma nema veze.... kako god bilo da bilo, ja vas necu napustiti :icon_biggrin::77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinno kopira i postove s drugih foruma i stavlja ih u kafić. Kad to Tuto skuži.. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bodovi od tih analiza i na to -10 bodova. a njegove su sve fejk :icon_lol:

 

Nisu druze, ali nema veze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinno kopira i postove s drugih foruma i stavlja ih u kafić. Kad to Tuto skuži.. :icon_biggrin:

 

hahahhaha :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ionako ih nisam puno ni postavljao.... nadam se da ce ostaviti one moje analize, koje sam ja pisao, a ovih copy je bilo nekoliko.... ma nema veze.... kako god bilo da bilo, ja vas necu napustiti :icon_biggrin::77tooth:

 

Ovaj post sam vidio na forumu dnevne analize. com. Bit će izbrisan :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras Lakersi bez Kareem Abdul-Jabbara

 

:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:

 

Sad kad cuje Stefan , ima da trpa na Indiana Pacerse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...