Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

MNF - Mart 2013.

Recommended Posts

@ Perkane, bio si stavio pogrešnu skriptu.  Ispravio sam ti! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci , stvari na MTF-u stoje ovako:

 

Mi trenutno imamo posle današnjeg dana + 243,1 bod.  Tu smo negde 2. ili 3.  Kinfa nam je glavni konurent za to drugo mesto, Tipodrom je trenutno ubedljivo prvi. Ima jos dosta da se igra , još 8 dana.  

Molim vas da obratite paznju, jer kao ekipa mozemo da postavimo jos samo 39 para za ovih  8 dana,( ako racunamo par koji je Tuto vec postavio, ostaje nam jos 38) . 

 

Sto se tive pojedinaca, maksimalan broj je 35 , tri takmicara su vrlo blizu tog broja

 

tuto -29 - odigranih , racunajuci i par za 24.3.

 

crni - 30 - odigranih
igor -31 - odigranih
 
I za kraj - da li je neko od vas izvrsio uplatu na BetSpace.  Ja jesam. Ajde makar jos jedan( ako nije niko) , da ne prave posle probleme oko isplate. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
NBA
Vreme: 01:00
Chicago Bulls - Indiana Pacers
Tip: 2
Kvota: 2.20 :nije: 
Kladionica: Bet-at-home
Pobjeda Indiane uključujući produžetak
Edited by igoric69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hokej na leduGermany  DELVreme: 14:3014:30   Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt ( Including overtime)Tip: 2  :nije:Kvota: 2.26Kladionica: UnibetPobeda Ingostada računajući i eventualne produžetke!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liga Prvaka
Vreme: 18:00
Fuchse Berlín - Atletico Madrid (additional handicap) :uredu: 
Tip: Atletico Madrid +2.5
Kvota: 1.83
Kladionica: Bet365
Atletico ne gubi s više od 2 razlike...
Edited by igoric69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra 25.3.

 

Izmena 
 
Izlazi - Igoric69
 
Ulazi - RobertH
 
Neznam da li je Robert raspoložen za igru, ali morao sam da izvrsim ovu izmenu, jer je Igoru ostalo jos samo 2 para da moze da odigra. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Od sutra 25.3.

 

Izmena 
 
Izlazi - Igoric69
 
Ulazi - RobertH
 
Neznam da li je Robert raspoložen za igru, ali morao sam da izvrsim ovu izmenu, jer je Igoru ostalo jos samo 2 para da moze da odigra. 

zašto ne bi bio....Šteta što nisam bio u ekipi kad su još bili skokovi i trčanje....sve što sam kladio sam pogodio.... Igrat ću za sutra....!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto ne bi bio....Šteta što nisam bio u ekipi kad su još bili skokovi i trčanje....sve što sam kladio sam pogodio.... Igrat ću za sutra....!!

 

Pa, prema tebi moram da imam drugaciji odnos, jer ti po svojoj želji nastupas kao amater - ne igras za nagradu , nego  sa ostalima, koji  igraju kao profesionalci - za nagrade. 

 

I drugačija je težina, kada ti kažeš - Nemogu ili neću da igram, nego kad to neko od nas ostalih to kaže. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, prema tebi moram da imam drugaciji odnos, jer ti po svojoj želji nastupas kao amater - ne igras za nagradu , nego  sa ostalima, koji  igraju kao profesionalci - za nagrade. 

 

I drugačija je težina, kada ti kažeš - Nemogu ili neću da igram, nego kad to neko od nas ostalih to kaže. 

Robert nikada nije igrao "amatersko" i nikada neću....Stvarno,da ne igram za nagradu ali igram kao,da bi igrao za nagradu....Ako sam se prijavio za ovu natjecanje onda igram tako kako ja znam....Ja za sutra imam samo jedan par, nisam još napisao i odlučite se ali igram ili ne....Ide se za tenis dvojice a kvote su oko 1,60.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha : " I drugačija je težina, kada ti kažeš - Nemogu ili neću da igram, nego kad to neko od nas ostalih to kaže. "

 

Razočarao si me.....neću zaboraviti...Lp

 

Puno sam prijateljima pomogao u prijedlozima i nisu moji prijedlozi ili u natjecanjima bili samo takvi bezidejni parovi.....Drugo pa to, ove nagrade gdje god  igram uvijek dam u dobro svrhe ali kako vi kažete.....ne bi ništa imao....U Hrvatskoj sam dva puta pomozao(jednom u lakalovici prije 2-3 godine) i prije dobre pola godine još za Noru (neka počiva u miru).....I još jednom kažem, mene ne zanima nikakva nagrada jer radije bih da moju nagradu netko daje siromašijim koji uopće nemaju ništa i ne drugome koji nisu zaslužili kao bilo prije dva mjeseca i to me ljutilo!!!.....Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Roberte, potpuno si me pogrešno shvatio.  Možda sam ja koristio pogrešne reči koje se mogu svakako razumeti.  I naravno da si u ekipi, postavi taj par ako nisi. 

 

Još jednom izvini ako sam te uvredio, to mi nije bila namera, čak naprotiv. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

KošarkaNBAVreme: 00:00Indiana-Atlanta(br. koševa igrača)George P. (Indiana)18.5Tip: Više od 18.5Kvota: 1.72Kladionica: BetcityGeorge P. daje više od 18.5 koševa na meču

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hokej na leduNHLVreme: 00:00Boston Bruins-Toronto Maple Leafs(Team 2 GoalsTip: Toronto Maple Leafs Under 2.5Kvota: 1.75Kladionica: PinnacleToronto daje manje od 2.5 golova računajući i eventualni OT i SO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ste malo  zakomplikovali,pa mi nije bas najjasnije:dali da i  dalje igram  po  1 par  ili  ev.2  ili  da uopste ne igram ??

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ste malo  zakomplikovali,pa mi nije bas najjasnije:dali da i  dalje igram  po  1 par  ili  ev.2  ili  da uopste ne igram ??

 

:icon_eek:

 

Ako imas dva - igraj dva. ,  Vidim da smo ja i Crni odigrali po dva. Crni je jedan pogodio, a drugi promasio. Ja sam jedan pogodio, a drugi je veceras.  Ovaj drugi - engleze neke, morao sam da igram, jer je kvota fina - 2.00 , a sve je na strani gostiju. 

 

Za ovih 5 i po dana koja su nam ostala , kao ekipa imamo pravo da postavimo jos samo  28 para, stim sto Tuto ima jos 5 , a Crni i Igoric jos po dva.   Mi ostali nemamo ta ogranicenja.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...