Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

MNF - Mart 2013.

Recommended Posts

Ja odustajem od ovog i svih budućih natjecanja na MTF i ne postavljam više niti jedan par.

 

Pozdrav ekipici. :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odustajem od ovog i svih budućih natjecanja na MTF i ne postavljam više niti jedan par.

 

Pozdrav ekipici. :57bye:

 

  A koji je razlog Gazda :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  A koji je razlog Gazda :icon_cool:

 

Razlog je nepoštena raspodjela nagrada. Nema nagrade za takmičara, već samo za ekipu, a to se nije znalo cijeli mjesec, sve dok nisam postavio pitanje. Cijeli mjesec mirko vodi tablicu za takmičare, a nagrade nema. Zbog čega su čovjeka opterećivali nepotrebnim poslom? Mogao je ovaj mjesec voditi samo tablice foruma. Da su na početku natjecanja u pravilima napisali kako će raspodijeliti nagrade ne bi bilo mojih pitanja i ovakve moje reakcije. Zar je to bilo teško napisati? 

 

Shodno tablici koju je mirko vodi očekivao sam da ću ovaj mjesec na MTF zbog do sada postignutih rezultata uspjeti doći prvog mjesta i nagrade, a ono ćorak. I to tek danas saznajem.

 

Ukoliko naša ekipa uspije osvojiti 2. mjesto i nagradu od 50€ moj dio podijelite međusobom.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tuto, nagrada za najboljeg pojedinca nema već nekoliko meseci. A Mirko vodi pojedinačnu tabelu čisto informativno, da bi ostali znali kojem takmičaru ide najbolje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tuto, nagrada za najboljeg pojedinca nema već nekoliko meseci. A Mirko vodi pojedinačnu tabelu čisto informativno, da bi ostali znali kojem takmičaru ide najbolje. 

Sve to znam. Nije bilo sponzora. Bilo je rečeno da će se vratiti nagrada takmičaru kada se nađe dobar spoznor. Međutim, njima je bitno 'pitanje tenisa' i zbog toga mijenjati pravila tijekom natjecanja, a ne napisati u pravilima na početku natjecanja kako su raspodijeljene nagrade. A zašto bi Mirko morao voditi i informativno tablicu takmičara kada se takmičar ne nagrađuje. Sve to se može vidjeti i iz tablice foruma.

 

Razočaran sam u sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oko tablica je  više Mirkova volja. Iako je jos pre 3-4 meseca nema pojedinacne nagrade i  predloženo mu je da ne mora da radi tu pojedinacnu, on je rekao da mu nije tesko i radi je kao sto vidis.  

 

A ovo što kažeš da je trebalo da se stavi kolike su nagrade u pravilima si u pravu i tu ima i moje krivice što to nisam ja sugerisao  da se to ubaci u  pravila. Doduse ima tamo poseban topic u kome pise kolike su nagrade. Ali priznajem  to nije to .  Greska je napravljena i razumem te , jer si pojedinačno trenutno medju najboljima.  Nadam se i želim da se predomisliš , i što se tiče daljeg učešća i što se tiče raspodele  eventualne nagrade, a ja ću se lično ubuduće postarati da se ovakvi propusti više ne dešavaju.  

Dosad sam  radio samo obeležavanje parova, ali ću ubuduće malo više obratiti pažnju i na te druge detalje.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitajući kako pojedinci iz Tipodroma napadaju michu i vrijeđaju njega, njegov rad, a kako je jutro pametnije od večeri, prenaglio sam sa jučerašnjim zaključkom. Ipak ne mogu ekipu ostaviti na cjedilu i pokušati ću prikupiti još koji bod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitajući kako pojedinci iz Tipodroma napadaju michu i vrijeđaju njega, njegov rad, a kako je jutro pametnije od večeri, prenaglio sam sa jučerašnjim zaključkom. Ipak ne mogu ekipu ostaviti na cjedilu i pokušati ću prikupiti još koji bod.

 

Džaba ako imamo herkapitena ako Gazda neće da podržava"plaća ekipu"  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz....

 

Tri dana uzastopno pratim tabelu i navijam za taj forum, a još premišljujem ali treba pomoć s moje strani....Za sada vam dobro ide i imate lep plus zato je dobro,da još ne igram....Nakon zamjene s igoric sam imao jedan teniski par i dobro,da nisam odigrao jer sam mislio, čekat ću još koji dan ili dva.....(da ne bi tko mislio,da namjerno ne igram), no za sada vam dobro ide....Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tenis
WTA
Vreme: 23:55
Jelena Jankovic ( - 2,5 gema )- Roberta Vinci
Tip: 1
Kvota: 2.00
Kladionica: Bwin
JJ dobija sa bar 3 gema razlike
 

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Perkane, prebacio sam ti par za sutra.  Jeste da je na Bwinu vreme 23:55. , ali se gleda vreme kako pise na oddsportalu i tamio je

00:00 , pa je par za sutra. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejzbol
MLB(Spring Training)
Vreme: 23:10
New York Mets - Houston Astros(ML)
Tip: New York Mets :uredu:
Kvota: 1.71
Kladionica: Pinnacle
New York Mets pobeđuju na meču ako posle 10inn. meč završi nerešeno tip je VOID!
 

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od sutra 28.3.

 

Izmena - Izlazi - Čika Crni Ulazi - igoric69
I zamolio bi igorica da u ova sledeća 3 dana do 30.3. odigra samo jedan par. 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...