Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

MNF - Mart 2013.

Recommended Posts

19:00, FK Jagodina - FK Vojvodina, Tip  manje od 2,5 gola ,@1.53 , ,Bwin

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muči me Tuto sa svojim parovima :icon_biggrin:  ja hteo Dallas 1 no valda ću danas nešto pametno naći  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muči me Tuto sa svojim parovima :icon_biggrin:  ja hteo Dallas 1 no valda ću danas nešto pametno naći  :50yes:

Nisam ja kriv, već pravila, a ja ne sumnjam da ćeš odigrati nešo dobitno! :57bye: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisu ta pravila već bi odavno bili prvi bar 4/5 puta sam hteo igrati isti par ali si ti bio brži :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja izabrao dali sam dobro videćemo!!!

 

Hokej na leduNHLVreme: 01:00Minnesota Wild - Los Angeles Kings(Money Line)Tip: Los Angeles KingsKvota: 2.00Kladionica: BwinPobeda Kingsa uključujući i eventualni OT i SO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dužeg vremena, evo I mene kod vas, da vidim kako ste, šta radite. Imate šanse da budete prvi. Samo napred I pametno, akoliko se može pametno odigratu u kladionici, je druga stvar.

 

Da nešto napišem i oko ove pojedinačne tabele. Kada je počela priča da neće biti nagrade za najboljeg pojedinca, postavio sam pitanje vođenja ove tabe, ali je par njih bilo da se nastavi vođenje, kako bi imali bolji uvid u igru pojedinaca i koga bi trebalo pratiti. Tako da sam pristao i nastavio sa vođenjem ove tabele. Nerviraju me ove stvari što se dešavaju oko MTF, tako da sam počeo ozbiljnije da razmišljam da podnesem ostavku na tu funkciju.

 

Pozdrav još jednom I navijam za vas da osvojite prvo mesto. Srećno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dužeg vremena, evo I mene kod vas, da vidim kako ste, šta radite. Imate šanse da budete prvi. Samo napred I pametno, akoliko se može pametno odigratu u kladionici, je druga stvar.

 

Da nešto napišem i oko ove pojedinačne tabele. Kada je počela priča da neće biti nagrade za najboljeg pojedinca, postavio sam pitanje vođenja ove tabe, ali je par njih bilo da se nastavi vođenje, kako bi imali bolji uvid u igru pojedinaca i koga bi trebalo pratiti. Tako da sam pristao i nastavio sa vođenjem ove tabele. Nerviraju me ove stvari što se dešavaju oko MTF, tako da sam počeo ozbiljnije da razmišljam da podnesem ostavku na tu funkciju.

 

Pozdrav još jednom I navijam za vas da osvojite prvo mesto. Srećno.

kao dugomjesecni clan ovog takmicenja mogu reci da je sve nesto na vrat na nos ili jednom rijeci na silu... vazda neki problemi i zajebancije... neznam jel bilo dva puta da je cijeli mjesec odradjen bez problema krenuvsi od takmicenja, pravila, sponzora itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje lično mišljenje je da nikakvih problema nije bilo, nego su pojedinci pokušavali na silu da nešto urade i da tumače pravila kako njima odgovara. Bilo je par puta bez problema, ali kada su se neki pojedinci pojavili, sve je krenulo nizbrdo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje lično mišljenje je da nikakvih problema nije bilo, nego su pojedinci pokušavali na silu da nešto urade i da tumače pravila kako njima odgovara. Bilo je par puta bez problema, ali kada su se neki pojedinci pojavili, sve je krenulo nizbrdo.

ma bilo je problema i oko sponzora pa nekih raznoraznih uslova za isplatu nagrade... eto prosli mjesec nije ni bila nagrada...  kad pogledas ostale forume i takmicenja sve nekako ide glatko, osvojis nagradu, isplate je i vrtis... nikakvih posebnih uslova nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada kako je stanje zaostajemo za vodecim nekih 350 bodova. Postavili smo vec 3 para za sutra, i ako budu prosle sve 3 prelazimo u vodjstvo.   ja lično nisam pogledao jos ponudu, ali ako budem našao nešto što se igra noćas - staviću , a ako ima za sutra preko dana - sačekaću da vidim šta će Tuto, Perkan i Crni da urade.  A i mislim da bi svi ostali trebali da sačekamo, pa da u zavisnosti od tih rezultata vidimo šta dalje. 

I svi možemo sutra da postavimo po 2, osim Crnog. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo se razumeli. Ja sam mislio konkretno oko takmičenja, a ne I oko sponzora.

a ja sam mislio opcenito na cijelo takmicenje da se uvijek pojave neki problemi  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otišli 200 bodova u minus.

 

Crni i ja promašili noćašnji NHL. :icon_mad:

 

Sretno u pokrivanju, ako ga bude! :crossfingers:  :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...