Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

13.04.2013.

Recommended Posts

Prosao mi PSG danas...odlicno..Jos Bruinsi veceras...

 

 

strašno, večeras Boston igra bez čak sedmorice standardnih.... navijača  :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da zeljovci padaju na analizama a igraju kontra Zelje ccccc sta je ovo ne vjerujete svom klubu vise? :)

 

Ovo je najsladji pad koji se moze desiti kladionicaru, kontam ako Zeljo pobijedi nece mi biti zao sekunde.... igrao sam objekktivno,a  ne srcem.... ali Zeljo je gigant i pokazuje kada je najteze da igraju najbolje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da zeljovci padaju na analizama a igraju kontra Zelje ccccc sta je ovo ne vjerujete svom klubu vise? :)

mi bar "nevjerujemo" kad fali 8 standradnih igraca od toga 2 reprezentativca a vi Sarajevu vise nevjerujete ni kad igra u najjacem sastavu, ako se tako moze reci jer su losi do bola  :77tooth:

 

al u pravu si sto nas napadas... cuj tamo neki Radnik pa da se Zeljo njega boji, jos kazu dobar je Radnik, pobijedio je Sarajevo ccccccc... pa zar je to neko mjerilo, dobar je onda i Travnik pa i Gradina je dobra  :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u igri 4 od 4 odigrana tiketa...veceras americki sportovi odlucuju..Bruinsi, Capitalsi i onaj par sto je Crni odigrao na analizi...valjda ce nesto proci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne strahuje se od Radnika, a plati se njihovim igračima da se šetkaju po terenu. :50yes:Sve će se ovo vratiti, samo se nadam Amaru Osimu, a ne mladim igračima koji nisu krivi za ovo što se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hare ja to ne osudjujem jer se to radi svuda, a kod nas pogotovo, socijalna zemlja koja jos nije ni u tranziciji...trebali smo i mi platiti ako su vec potkupljivi a ne gubit bodove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodatak gornjem postu...ja ipak ne bih uzeo Zeljine pare :) sta ja znam sta bi me moglo strefiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hare ja to ne osudjujem jer se to radi svuda, a kod nas pogotovo, socijalna zemlja koja jos nije ni u tranziciji...trebali smo i mi platiti ako su vec potkupljivi a ne gubit bodove...

ma ja svi namjestaju samo Sarajevo i Mancester igraju posteno  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i jos da dodam... kad su bili sve kecevi onda se govorilo jebo ovo domacinska liga... a kad su pocele dvice sad podje prica jebo ovo, namjesta se... ko bi vama pitarima ugodio... jedino je liga bila postena one jedne davne godine kad ste je osvojili :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manchester ne mijesaj u ovo!  :)

ma ja u pravu si... oni su posebna prica o namjestanju... mi smo male mace za njih  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i jos da dodam... kad su bili sve kecevi onda se govorilo jebo ovo domacinska liga... a kad su pocele dvice sad podje prica jebo ovo, namjesta se... ko bi vama pitarima ugodio... jedino je liga bila postena one jedne davne godine kad ste je osvojili :77tooth:

 

da se druzis sa Nijazom Brkovicem, znao bi mnogo toga...i bilo bi te sram pisati ovdje ovakve postove  :kahva:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...