Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

13.04.2013.

Recommended Posts

ma ja u pravu si... oni su posebna prica o namjestanju... mi smo male mace za njih  :icon_biggrin:

 

Ne druzimo se sa SAF-om pa ne znamo  :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc svima...i onima ciji su timovi pobijedili i onima ciji su timovi izgubili ili remizirali..i onima ciji su timovi olaksani u klupskoj kasi radi dobivanja bodova  :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i jos da dodam... kad su bili sve kecevi onda se govorilo jebo ovo domacinska liga... a kad su pocele dvice sad podje prica jebo ovo, namjesta se... ko bi vama pitarima ugodio... jedino je liga bila postena one jedne davne godine kad ste je osvojili :77tooth:

Koliko znam, jedini koji ne prate ovu ligu kada ne ide njihovom klubu su navijači Željezničara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam, jedini koji ne prate ovu ligu kada ne ide njihovom klubu su navijači Željezničara.

 

To znaci da je bilo prije 20 godina, jer zadnjih 15 godina (rat ne racunam) nama ide vise nego dobro :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laku noc svima...i onima ciji su timovi pobijedili i onima ciji su timovi izgubili ili remizirali..i onima ciji su timovi olaksani u klupskoj kasi radi dobivanja bodova  :57bye:

nek tebi boston veceras dobije a za ostalo cemo lahko  :48thumbsup: a valjda ce te i vi nekad moci rahat otici u Bijeljinu ili Srebrenik po bodove :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaci da je bilo prije 20 godina, jer zadnjih 15 godina (rat ne racunam) nama ide vise nego dobro :icon_biggrin:

Nemoj Dino da ti to pomračenje uma potraje. :icon_biggrin:

Edited by HaRe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako oslabljen Željezničar se iživljava nad Radnikom, sada je 0-3

 

Sad našli da se iživljavaju. A ja kad igram na njih, oni 0:0 protiv Zrinjskog,  :nije:

 

A možda je to bilo , Pustićemo vas da nas pobedite u Kupu, a vi nama dajte makar 1 bod u prvenstvu.  :icon_biggrin:

 

Laku noć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...