Jump to content
Sign in to follow this  
eKICh

Poboljšanje Bet-Cluba

Poboljšanje Bet-Cluba  

26 members have voted

  1. 1. Jel vas zanima pobolj?anje Bet-Cluba?

    • Da
      25
    • Ne
      1


Recommended Posts

Znaci na kraju svega je rijesenje ipak zatvoreni forum za koji sam ja bio jos davno.

 

Dakle malo sam bio brzoplet sinoc i rekao 250 postova, mislim da tu postovi ne bi trebali imati vecu ulogu. Evo buduci da mi je kolega RayBan on se nece ljutiti pa cu dati njega kao primjer i sebe. RayBan je jedan od clanova koji su dosli ovdje zbog zatvorenog dijela i ostali pisati znaci na moju preporuku , covjek je od kada je dosao napisao jedno 30-ak ako ne i vise analiza a evo ja npr. u tom periodu nisam poslao ni jednu. Ja imam preko 3000 a Ray ja mislim ispod 100 i po cemu sam ja zasluzio biti u izabranom drustvu a on ne? dobro ja sam ovdje od pocetka i prije sam svaki dan bio na forumu trudio se nesta napraviti kasnije odustao zbog ne zainteresiranosti ostalih clanova ali sada dajem primjer sebe kako se ostali nebi uvrijedli.

 

Tako da postovi nebi trebali imati vece znacenje. Trebaju sjesti Dwiz,Kova,Tuto,Ivsa i Ja te naravno Eagle koji na zalost sada nema vremena tako da nas 5-6 koji smo digli ovaj forum na noge na ovaj ili onaj nacin nije vazno sjednemo i sve rijesimo u 2-3h. Treba uzeti i prijedlog od nekih clanova pogotovo eKICh-a koji je i pokrenuo ovu raspravu.

 

Stosy kakav je bio forum kada si dosao??? bio je isti kao i sada samo sto su bile aktivne teme koje nemaju veze sa kladjenjem a na***** ja takav forum ako je bilo super sto se sudjelovalo u kaladontu i šahu dok je live bio prazan. Oprostite na izrazu.

Forum je bio kada smo u samom pocetku kada samo Dwiz i ja bili sami na forumu slali listice,kasnije dosli Eagle,Tuto,Kova bio je tu i Tommy,Prolaznik,Skorpion,nebop,Ivsa i jos puno clanova, bilo nas je malo ali je komunikacija postojala e to je bio forum, jos kasnije su dosli decki boljinjo,Marle,eKICh i ostali da sada ne nabrajam. Na zalost vecina clanova je sada aktivna na drugim forumumima jer kada nas par nije bilo na forumu nije nitko ni pisao a u natjecanjim se redovito sudjelovalo.

 

Cijeli forum treba zatvoriti ostaviti 60-ak clanova kojih hvala Bogu na ovom forumu ima i uvesti drugacija pravila. Treba se znati tko ce pisati analize ,tko ih ne pise treba mu se naci druga "obveza" ali treba biti opustena atmosfera bez ikakve napetosti.

 

eKICh slazem se sa vecinom sto si rekao tako da necu ponavljati iste stvari.

 

Ovo je moje misljenje a ako se netko ne slaze neka slobodno napise svoje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Pozdrav http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/13cheers.gif

Edited by littlepimp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji što si rekao,bilo bi ok napraviti nekakvu selekciju od oko 50-60 ljudi koji stalno pisu i komuniciraju.Znači trebali bi se točno odredit uvjeti i neka pravila ko mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sve to stoji što si rekao,bilo bi ok napraviti nekakvu selekciju od oko 50-60 ljudi koji stalno pisu i komuniciraju.Znači trebali bi se točno odredit uvjeti i neka pravila ko mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protiv sam bilo kakvih ograničenja pristupa bilo kojem dijelu foruma jer u tome ne vidim smisla, i baš bih volio da mi littlepimp objasni zašto je po njemu to dobro.

Normalno je da je veliki broj nagradnih takmičenja privukao ljude, a sam šef ka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Protiv sam bilo kakvih ograničenja pristupa bilo kojem dijelu foruma jer u tome ne vidim smisla, i baš bih volio da mi littlepimp objasni zašto je po njemu to dobro.

Normalno je da je veliki broj nagradnih takmičenja privukao ljude, a sam šef ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ti onda svoj prijedlog čime privuć ljude da pišu, i po ostalim dijelovima foruma a ne samo na natjecanjima??

Npr. natjecanja Expekt.com liga i Hazarder ostaviti otvorena svim članovima foruma, dok u H2H takmičenju unaprijed odrediti broj natjecatelja, a koji će natjecatelji igrati koji mjesec izabrati prema aktivnostima na forumu.....nešto slično smisliti i za preostala dva takmičenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...