Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Gamebookers

Recommended Posts

Ako se smijem nadovezati, "juice" (vig, vigorish) je "provizija" ili "trosak obrade oklade" ili "manipulativni troškovi" (a zapravo siguran profit kladionice) koju placas bookieu/kladionici za kladjenje u odredjenom postotku, a to placas svaki put kad je tvoja oklada dobitna. U pravilu, za tzv. even money oklade u kojima je mogucnost nekog ishoda postavljena na 50% (hendikepi, over/under), koeficijent bi na te dogadjaje bez "juice-a" trebao iznositi 2.0, ali najcesce je postavljen na 1.91 (u lokalnim kladionicama stvar tj. koeficijenti su jos gori + jos dodatnih 5% manipulativnih troskova http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif ) sto znaci da je provizija za obradu oklade 9,1%. U ovisnosti o koeficijentima koje neka kladionica nudi na even money oklade i postotak uspjesnosti tvog pogadjanja "juice" se dugorocno moze smanjivati ili povecavati (tu stvar postaje malo slozenija). Od poznatijih on-line kladionica/exchangea BetFair i Pinnacle imaju najnizi "juice" i iz istog razloga nude najvise koeficijente.

Taj postotak koji placas kladionici cesto cini razliku izmedju toga da li si dugorocno u plusu ili u minusu na kladionici (posebno ako igras samo singlove, uvijek s istim ulogom).

U ovom primjeru s tri moguca ishoda to bi trebalo znaciti da ulog mozes rasporediti na tri dijela na nacin da ako odigras na svaki od mogucih ishoda na kraju neces biti u minusu (ali zapravo malo ipak hoces). Na portalu pod "Alati" postoji sure bet kalkulator pa se to moze izracunati, i za koeficijente s "juiceom" i za "no juice" koeficijente, i vidjeti koja je razlika.

 

Ne znam bas da li sam pomogao, ali eto.

 

Pozdrav i :nije: !

Ovo je baš dobro objašnjeno i neke stvari sam tek sad shvatio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Ali ipak 2.28 3.30 3.35 nije surebet, na ulog 100 u minusu se bude 0.14

 

Zahvaljujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet ja u vezi izgubllenog bonusa :

ransaction History Posted ImagePosted Image Date Type Method Transaction ID Debit Credit Status* Comments 03/19/2008 17:56 EST

 

DepositPaysafeCard12059637802963432

EUR 0.00dep_cancelleddep_cancelled

 

a kad kliknem na dep.cancelled :

Transaction ID : 12059637802963432 Date Requested : 03/19/2008 17:56 EST Method : PaysafeCard Amount : EUR 10.00 Status : dep_cancelled Posted ImageReference IDAmount DebitedFeeDate UpdatedStatusExpected Clearance TimenullEUR 0.00

03/19/2008 18:01 ESTCompletedInstantda li ovo ima veze sa bonusom!

da li znate kako se moze vratiti taj bonus ili cu morati ipak njih kontaktirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz navedenog je vidljivo da je bonus poništen. Napiši im mail i pitaj ih šta je sa bonusom jer da ti nije jasno zbog čega si ga izgubio i da li je moguće da ti ga ponovo odobre. Ako ti se smiluju možda ti odobre bonus. Javi kako je ova priča oko bonusa završila.

 

Pozdrav.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz navedenog je vidljivo da je bonus poništen. Napiši im mail i pitaj ih šta je sa bonusom jer da ti nije jasno zbog čega si ga izgubio i da li je moguće da ti ga ponovo odobre. Ako ti se smiluju možda ti odobre bonus. Javi kako je ova priča oko bonusa završila.

 

Pozdrav.

Imam jedan problem, od stranih jezika samo znam hrvatski, znam i engleski , ali da nesto napisem nema sanse, jeste da sam ga ucio 8 godina - al nista. pa ako imas vreme molim te napisi kako bi na osnovu onoga trebalo da glasi ta poruka. A ako nemas ja se necu ljutiti i onako cu morati pomoc potraziti .

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz navedenog je vidljivo da je bonus poništen. Napiši im mail i pitaj ih šta je sa bonusom jer da ti nije jasno zbog čega si ga izgubio i da li je moguće da ti ga ponovo odobre. Ako ti se smiluju možda ti odobre bonus. Javi kako je ova priča oko bonusa završila.

 

Pozdrav.

Odgovorili su mi da se ne moze vratiti bonus evo poruke od njih:

 

Thank your contacting us.

 

 

 

Further to your query, please be kindly informed that you have signed through an affiliate of ours. Please note that you have been issued a bonus of € 10.00 EUR to play with and to cash it out you needed to wager € 50 EUR on Gamebookers Sportbets . I can see that you have dropped your bonus and now you are not able to play for it any more. Please note that unfortunately once a bonus is dropped it can not be returned to your account.

 

 

 

However, I can offer you another exclusive bonus offer upon making your next deposit with us. You can get 20% of your deposit up to $ 200.00 USD. Please be kindly informed that this is a release restricted bonus which means that you will need to meet some release conditions before you are credited the bonus amount into your account : earn GB Points 2 times the bonus amount on Gamebookers Sportbets.

 

 

 

Please note that only Standard GB Points count towards meeting this conditions. Standard points are points earned by your gaming activity. Bonus points consist of toppings, multiplier points (additional points earned by moving to higher levels) and any other points that you might earn through non gaming activities. You should bear in mind this when meeting the release conditions for a bonus.

 

 

 

To get further details about our GB Points program, please check on the following link:

 

 

 

http://www.gamebookers.com/cgi-bin/faq.cgi?gid=15

 

 

 

Once you have made your next deposit, please contact us and we will issue you the bonus.

 

 

 

If you wish to find more information about your bonuses, please log into “My Account” , click on “Balance&Bonuses” and then choose “Bonus Details”. There you will see all the information you need about your active bonuses. To see the bonuses your are targeted for, please choose New Bonus Offers from the same drop-down menu.

 

 

 

In case you have any further queries, please do not hesitate to contact us. We will be more than happy to help you.

 

 

 

Thank you for choosing us as your online gaming site!

 

 

 

Best Regards,

 

 

 

Svilen,

 

Customer Service

 

 

 

 

 

 

TUTO, VELIKO HVALA NA POMOCI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljedeći put kada uplatiš obrati im se i oni će ti pomoći oko bonusa (20%). Bitno da si saznao šta te tištilo.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nisam bio na sajtu ove kladionice ali posjeticu i mozda se registrovati!

Ako se misliš registrirati pošalji privat message svoj e-mail na koji češ prijaviti račun i svoje ime i prezime tako da dobijemo bonus oba dva ako hočeš!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se misliš registrirati pošalji privat message svoj e-mail na koji češ prijaviti račun i svoje ime i prezime tako da dobijemo bonus oba dva ako hočeš!!!

O kakvom je bonusu riječ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kakvom je bonusu riječ?

Bonus ti je 100% do 65 eura ali ne isplati se uzeti toliko jer moraš okrentuti onda 100 eura da bi dobio tih 65 eura!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bonus ti je 100% do 65 eura ali ne isplati se uzeti toliko jer moraš okrentuti onda 100 eura da bi dobio tih 65 eura!!!

Uzeo sam upravo ja taj bonus, i moraš okrenut preko 700 € za 30 dana što je nevjerovatno i to na kvotu preko 1.60...

 

Mislio sam da nema kakav drugi bonus pa da požalim jer sam ovaj uzeo, najpametnije je uzeti 100 % do 20 €, ovi refer a friend programi nikome se ne odgovaraju....

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigao je i novi 100% bonus na prvu uplatu do 30 EUR...

 

Da bi dobili ovaj bonus koristite bonus code: BC30

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...