Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.12.2012.

Recommended Posts

tevez, balloteli, aguero, silva, džeko..jesuse hristuse, neću dalje nabrajat

 

ma cijeli svijet se cudi manciniju i njegovoj igri sa onakvim igracima i svi se cude kako je jos uopste na klupi... ja i dalje stojim iza toga da one seike fudbal ne interesuje nego neznaju na sta ce pare trosit pa haj kupili jedan klub nek imaju i to a kakvi ce rezultati bit boli ih briga... abramovich bi mancinija dosad 16 puta smjenio jer je covjeku u interesu da mu klub napreduje... sad je druga stvar sto je doveo smotanog beniteza al nece ni on dugo ako ovako nastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

uporedi vezni red uniteda i citya, kolko kosta jedan kolko drugi, jel bolji silva il cleverly, nasri il carick? napad im je tu negdje, mozda unitedov malo bolji al je citiyev puno skuplji.. 

Poređenja ti nisu na mjestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu fascinantni ovi koji brane city. klub kompetentan za premier ligu je stvoren kad su šeici ubacili keš. prije ga nije bilo na karti. o čem vi pričate. i sad idem :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je fake stranica

Ja je nabrzinu sad napravio. :37smartass:

 

Ali nešto ne vidim Manchester United gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poređenja ti nisu na mjestu.

ma sta god uporedis citiy ima puno skuplje igrace a puno losiju igru... samo hocu da kazem da bi se neki drugi trener a posebno ferguson sa onakvom ekipom proseto ligom... al haj i to sto ponekad izgube nego i kad pobjede to je igra nidje veze, sve nesto na silu, jedva daju go a imaju onakve igrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

vadi igrače iz svoje nogometne škole. valjda znaš da city nema mlade pogone? 

jaka škola  :icon_lol: Samo dva ili tri igrača su iiz škole MU. Evans, Welbeck... ima i onaj mladi golman, ne znam kako se zove. E, da, i matori Scholes. Da li znaš da je Giggs doveden iz podmlatka City-a?  :icon_neutral: Jebem, valjda vidiš.  :77tooth:  Ma, jebo to, ne bih ni gledao utakmicu da mi nije bio tu drug koji se kladio na MU. Poštujem ja svaki uspeh, pa i sve što postigne MU, samo danas je imao sreće. Ali, kako kažu, sreću trebaš i zaslužiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu fascinantni ovi koji brane city. klub kompetentan za premier ligu je stvoren kad su šeici ubacili keš. prije ga nije bilo na karti. o čem vi pričate. i sad idem :57bye:

Ako na mene ciljaš, a evidentno je da ciljaš, ja ne branim taj vještački klub već samo ispravljam neistine koje se ovdje pišu. A ako bih se ja pitao, Chelsea, Manchester City, PSG bih ugasio, a što se tiče ovih ostalih koji puno troše, a među njima je Manchester United, njih bih ograničio sa transferima i novcem pa da onda vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta god uporedis citiy ima puno skuplje igrace a puno losiju igru... samo hocu da kazem da bi se neki drugi trener a posebno ferguson sa onakvom ekipom proseto ligom... al haj i to sto ponekad izgube nego i kad pobjede to je igra nidje veze, sve nesto na silu, jedva daju go a imaju onakve igrace

Pitanje je to, ne igraju imena, igraju igrači. Cleverly, Carrick, Fletcher nikad neće biti igrači koji će biti izvikani u medijima, ali takve igrače treneri cijene, jer odrađuju zadatke koje oni njima daju. Nesumnjivo je da City na papiru ima kvalitetnije igrače, ali pitanje je da li bi i bolji treneri nego što je idiot Mancini tako brzo napravili neke spektakularne rezultate. United ima tim, ekipu za razliku od Citya i to mi je barem drago, što ne može sve preko noći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu fascinantni ovi koji brane city. klub kompetentan za premier ligu je stvoren kad su šeici ubacili keš. prije ga nije bilo na karti. o čem vi pričate. i sad idem :57bye:

 

e to me isto nervira kod mancinija... glavno opravdanje kad ga pitaju za losu igru je "sto nas napadate, mi smo tj. ja sam osvojio titulu za ovaj klub nakon 45 godina"

 

pa pi... ti materina bezobrazna city nikad u tih 45 godina nije imo ni upola dobru ekipu kao sto je ti sad imas, logicno je bilo da osvojis titulu a i to si jedva uradio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu fascinantni ovi koji brane city. klub kompetentan za premier ligu je stvoren kad su šeici ubacili keš. prije ga nije bilo na karti. o čem vi pričate. i sad idem :57bye:

Ne branim City, nego princip. Kako je samo MU kompetentan, a isto je u njega ušao krupan kapital? Zar zato što su ga kupili Ameri? Za šeike makar znaš da im je novac čist, nije tajkunski. I glupo je braniti nekome da u odredjenom trenutku dobije dobrog kupca i pravi jaku ekipu. A ovamo svi kukaju kako bi bili srećni da neki šeik kupi Dinamo, Hajduk, Zvezdu, Partizan i druge.

 

.. samo hocu da kazem da bi se neki drugi trener a posebno ferguson sa onakvom ekipom proseto ligom... 

 

I Fergusona da staviš na klupu Dortmunda k* bi osvojio. I u Chelsea ili Real da ga dovedeš ne bi napravio ništa više nego što sada imaju. On je legenda MU, na nekom drugom mestu ne bi tako uspeo. Sudbina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako na mene ciljaš, a evidentno je da ciljaš, ja ne branim taj vještački klub već samo ispravljam neistine koje se ovdje pišu. A ako bih se ja pitao, Chelsea, Manchester City, PSG bih ugasio, a što se tiče ovih ostalih koji puno troše, a među njima je Manchester United, njih bih ograničio sa transferima i novcem pa da onda vidimo.

 

E kada bi sve ogranicili sa parama i kada bi imali samo svoje igrace, onda bi i Zeljo i Sarajevo imali sanse za ligu prvaka :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...