Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.12.2012.

Recommended Posts

i 6

 

dao je evoj peti gol večeras i već je 6-0  :icon_surprised:

 

.gol dao Falcao... ukupno 5 do sada

 

a mene tvoj buraz i Almir ubjedjuju kao nemoj igrati Atletico, kao nije siguran, premala kvota itd.... naravno ja ih nisam poslusao, vec igrao Atletico sa hendikepom :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i 6

 

 

.gol dao Falcao... ukupno 5 do sada

 

a mene tvoj buraz i Almir ubjedjuju kao nemoj igrati Atletico, kao nije siguran, premala kvota itd.... naravno ja ih nisam poslusao, vec igrao Atletico sa hendikepom :48thumbsup:

 

ja sam igrao da Falcao daje od 0-3 gola i pao sam na tome, kvota 1,25  :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam igrao da Falcao daje od 0-3 gola i pao sam na tome, kvota 1,25  :77tooth:

 

Zezas?! e jebi ga... raspucao se pravo, nije odavno postigao golove, pa ga sada krenulo pravo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam hendi Atletico -1.... šteta što nisam odigrao -3,-4  :77tooth:

 

 I ja samo -1, ali dosta i ovo, bitno je pogoditi :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezas?! e jebi ga... raspucao se pravo, nije odavno postigao golove, pa ga sada krenulo pravo...

 

zezam se Dinno  :icon_surprised:

 

kako nam stoji United team?  :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zezam se Dinno  :icon_surprised:

 

kako nam stoji United team?  :uredu:

 

poslao sam ti pm

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mene opet...neda mi se vise raspravljati oko Man UTD-a jer evidentno imam dragciji pogled od nekih vas ovdje, pa da ne bi ulazili dalje u te rasprave, nek bude da smo svi djelomicno u pravu...ono jedino sto niko osppriti ne moze to su trofeji Man UTD-a i sve ono sto su radili zadnjih dvadeset godina...iako ne znamo buducnost prilicno sam siguran da

niti jedan od ovih ostalih engleskih klubova to nece postici za ovaj vremenski period, barem ja u to ne vjerujem...

 

ako mislite da je slucajno, onda samo malo provirite u historiju i vdjet cete sistem jednog kluba, koji kaze da su samo dva trenera Man UTD vodili klub pedestak godina, da je to nesto sto se sistemski radi u Man utd-u, i prvo je Mat Busby golobrade djecake pustio u prvi tim i naparvio sampione ciji je nadimak bio Basbijeve bebe,mozete to pronaci na netu, i oni bi vjerovatno osvojili titula kao i Ferguson da nisu skoro svi izginuli u avionskoj nesreci...nije on tada kupio prvih jedanaest igraca, nije ni Ferguson kupio jedanaest formiranih igraca neog trazio djecake od 14 i 15 godina sto kod sebe u regiji sto u drugim omladinskim pogonima (GiGgs, Beckham - Tottenham)ali ih je doveo sa 14 godina,i takodje pustio u prvi plan sedamn golobradih djecaka. ko je tada znao sta ce oni postati? milion takvih nada prodje kroz sve klubove...zapamite dva trenera - 50-ak godina, mnostvo trofeja...ako nadjete slican primjer ja cu vam se zahvaliti...(Dinamo Kijev Lobanovski ali nije imao takvog prethodnika niti sljedbenika)

 

sto se tice City-a odmah da kazem da ja patriotski se radujem svokm Dzekinom golu, ali samo njegovom...volim njega, ali isto tako ne volim mu klub, pa bih radije da ode, da ja na miru gledam kako onaj koga volim nastavlja da ih jebe...samo mi sada malo zao zbog EDina, a ne zelim tu vrstu podijeljenih emocija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosao i danas listic kvota 50...a svasta juce poggdim i danas zaredom a nisam mjesecima nista pogodio...

 

danas sam prosao pobjede Juventusa, Milana, Borusije, evertona i Liverpoola :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mene opet...neda mi se vise raspravljati oko Man UTD-a jer evidentno imam dragciji pogled od nekih vas ovdje, pa da ne bi ulazili dalje u te rasprave, nek bude da smo svi djelomicno u pravu...ono jedino sto niko osppriti ne moze to su trofeji Man UTD-a i sve ono sto su radili zadnjih dvadeset godina...iako ne znamo buducnost prilicno sam siguran daniti jedan od ovih ostalih engleskih klubova to nece postici za ovaj vremenski period, barem ja u to ne vjerujem...ako mislite da je slucajno, onda samo malo provirite u historiju i vdjet cete sistem jednog kluba, koji kaze da su samo dva trenera Man UTD vodili klub pedestak godina, da je to nesto sto se sistemski radi u Man utd-u, i prvo je Mat Busby golobrade djecake pustio u prvi tim i naparvio sampione ciji je nadimak bio Basbijeve bebe,mozete to pronaci na netu, i oni bi vjerovatno osvojili titula kao i Ferguson da nisu skoro svi izginuli u avionskoj nesreci...nije on tada kupio prvih jedanaest igraca, nije ni Ferguson kupio jedanaest formiranih igraca neog trazio djecake od 14 i 15 godina sto kod sebe u regiji sto u drugim omladinskim pogonima (GiGgs, Beckham - Tottenham)ali ih je doveo sa 14 godina,i takodje pustio u prvi plan sedamn golobradih djecaka. ko je tada znao sta ce oni postati? milion takvih nada prodje kroz sve klubove...zapamite dva trenera - 50-ak godina, mnostvo trofeja...ako nadjete slican primjer ja cu vam se zahvaliti...(Dinamo Kijev Lobanovski ali nije imao takvog prethodnika niti sljedbenika)sto se tice City-a odmah da kazem da ja patriotski se radujem svokm Dzekinom golu, ali samo njegovom...volim njega, ali isto tako ne volim mu klub, pa bih radije da ode, da ja na miru gledam kako onaj koga volim nastavlja da ih jebe...samo mi sada malo zao zbog EDina, a ne zelim tu vrstu podijeljenih emocija :)

 

esej by kolega Delic

duration: 52 minute

 

:48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš sreće Emire.

 

oko hendikepa se nikada ne zna, ali kao što sam pisao u analizi najviše sam računao na umor igrača Partizana i buduću tekmu sa Brose basketom 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosao i danas listic kvota 50...a svasta juce poggdim i danas zaredom a nisam mjesecima nista pogodio...danas sam prosao pobjede Juventusa, Milana, Borusije, evertona i Liverpoola :)

 

Bravo, neka i ti nesto ubodes :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...