Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.12.2012.

Recommended Posts

Još sam i na svim takmičenjima igro da RVP daje gol :icon_lol:  :icon_lol:  :icon_lol:  :icon_lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u istoriji nije postojao fudbalski klub sa toliko sreće kao Manchester United. Ne navijam ni za jedan klub iz Manchestera, ali City je zaslužio najmanje bod na ovoj utakmici. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u istoriji nije postojao fudbalski klub sa toliko sreće kao Manchester United. Ne navijam ni za jedan klub iz Manchestera, ali City je zaslužio najmanje bod na ovoj utakmici. 

city nije zaslužio da igra u premier ligi jer je obična šeička tvorevina s neograničenim budžetom, a ispodprosječan je uz sve to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Cantona.... ovaj City je kurac od ekipe, oni ne treba da se takmice igdje.... bravo za United, bravo za fergusona.... da Fergi ima igrace kao City glavu dajem da ne bi boda izgubili u ligi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da hoce Dzeko otici iz ove jadne ekipe, pa da ih vise nikada ne pogledam na TV-u....

Share this post


Link to post
Share on other sites

city nije zaslužio da igra u premier ligi jer je obična šeička tvorevina s neograničenim budžetom, a ispodprosječan je uz sve to

Vidi, to mene ne interesuje. To što ti sad pričaš nema veze sa onim što je realnost, navijač Leedsa, npr. može reći da je Manchester United tvorevina nekog kapitala i da je tako lako dovoditi skupe igrače i praviti veliku ekipu. Pričam samo o današnjoj utakmici, a City je bio bolji. Prvo poluvreme je bilo loše, United je iz dva šuta dao dva gola, a onaj prvi je golmanov. U durgom poluvremenu je City toliko imao šansi da je mogao napuniti mrežu, a United je na kraju došao do pobede golom u dodatnom vremenu i to tako što je Nasri iz živog zida skrenuo loptu i prevario svog golmana. U sportu treba sreće, ali iz kola u kolo United je ima i previše za samo jedan tim. Naravno, navijači se neće složiti sa tim, jer navijači razmišljaju srcem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... da Fergi ima igrace kao City glavu dajem da ne bi boda izgubili u ligi....

Po čemu to Ferguson ima slabije igrače? Ko je u Cityu bolji od Rooney-a i RVP-a, na primer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, to mene ne interesuje. To što ti sad pričaš nema veze sa onim što je realnost, navijač Leedsa, npr. može reći da je Manchester United tvorevina nekog kapitala i da je tako lako dovoditi skupe igrače i praviti veliku ekipu. Pričam samo o današnjoj utakmici, a City je bio bolji. Prvo poluvreme je bilo loše, United je iz dva šuta dao dva gola, a onaj prvi je golmanov. U durgom poluvremenu je City toliko imao šansi da je mogao napuniti mrežu, a United je na kraju došao do pobede golom u dodatnom vremenu i to tako što je Nasri iz živog zida skrenuo loptu i prevario svog golmana. U sportu treba sreće, ali iz kola u kolo United je ima i previše za samo jedan tim. Naravno, navijači se neće složiti sa tim, jer navijači razmišljaju srcem.

???? Jesi igrao kad nogomet? Bez uvrede, ali ono golman ne može nikako loviti. Da je sretno pogodio, je. Ali da je golmanov gol,nema šanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u istoriji nije postojao fudbalski klub sa toliko sreće kao Manchester United. Ne navijam ni za jedan klub iz Manchestera, ali City je zaslužio najmanje bod na ovoj utakmici. 

 

 

Tacno je da je Man UTD zano preokrenuti u zadnjim minutama ali to je odlika mentalno jake ekipe po mom misljenju...ako mislis na ovaj mec, sigurno si ovo rekao na osnvu igre city-a nakon njihovog prvog gola, nakon kojeg su moralia napasti na sve ili nista i nakon kojeg su dobili krila, ali sta mislis kakva bi im igra bila da sudija nije ponsitio cist gol UTD-a za 0:3, a oni odmah u narednom napadu zabili za 1:2? sta mislis kako bi igrali sa 0:3? ne bi tu bilo nikkave igre moj prijatelju, sve bi im se raspalo, dobili koji crveni jos a sto su svakako trebali dobiti (prvi tevez) i primili bi jos koji gol...ali jedna samo jedna pogresna odluka sudije i eto skroz drugacijeg razvoja situacije na terenu....ako se i za neke moze pronaci meceve daje Man utd na srecu dobio (protiv Chelsea npr), ali to ova sigurno nije, ovo je bila samo pravda onog gore sto sve vidi i sto je iznad ovozemaljskih sudija......ponavljam  trebalo je biti 0:3 prije gola City-a i to bio krah, raspad sistema ovog vjestackog robota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

???? Jesi igrao kad nogomet? Bez uvrede, ali ono golman ne može nikako loviti. Da je sretno pogodio, je. Ali da je golmanov gol,nema šanse.

Eto, sasvim slučajno sam igrao. Golman je mogao, ali se cimnuo pa odustao jer je napravio procenu da će lopta pored gola. Udarac je bio mlak i svakako je mogao stići. Ne znam gde si gledao utakmicu, ali na Sport Klubu su vretli nekoliko puta usporeni snimak. A svejedno to nema veze sad, gol je čist, tu nema šta da se ospori. Svi golovi su čisti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u istoriji nije postojao fudbalski klub sa toliko sreće kao Manchester United.

Dalo bi se o tome razgovarati, i ja sam razmišljao.

 

Nemojte molim vas porediti ova dva tima ni po kvalitei igrača ni po parama koje su uložene. Ispast će Manchester United ne izvaljuje keš. :icon_lol:

Edited by Hare88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po čemu to Ferguson ima slabije igrače? Ko je u Cityu bolji od Rooney-a i RVP-a, na primer?

 

Ma daj molim te, pa valjda cijene govore nesto.... nabrojao si 2 igraca, e bas tako slovom i brojem 2 igraca ima United da nesto vrijede... a City?! najmanje 7-8 igraca koji vrijede na desetine miliona, pojedinacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...