Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.12.2012.

Recommended Posts

 A ako bih se ja pitao, Chelsea, Manchester City, PSG bih ugasio, a što se tiče ovih ostalih koji puno troše, a među njima je Manchester United, njih bih ograničio sa transferima i novcem pa da onda vidimo.

Ne treba nikog gasiti, treba uraditi ovo drugo što si napisao. Zato je američki sport zakon za sve. I najpošteniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kada bi sve ogranicili sa parama i kada bi imali samo svoje igrace, onda bi i Zeljo i Sarajevo imali sanse za ligu prvaka :icon_biggrin:

Ne da ne možeš dovoditi igrače sa strane, ali da ne možeš trošiti više nego što zaradiš. Kao u Americi. Kao i u Želji i Sarajevu, samo što oni sa tim novcem ne mogu igračima ni kurve da plate.  :icon_biggrin:  To je drugi par cipela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje je to, ne igraju imena, igraju igrači. Cleverly, Carrick, Fletcher nikad neće biti igrači koji će biti izvikani u medijima, ali takve igrače treneri cijene, jer odrađuju zadatke koje oni njima daju. Nesumnjivo je da City na papiru ima kvalitetnije igrače, ali pitanje je da li bi i bolji treneri nego što je idiot Mancini tako brzo napravili neke spektakularne rezultate. United ima tim, ekipu za razliku od Citya i to mi je barem drago, što ne može sve preko noći.

pa to sam i ja reko sto ti sad govoris  :icon_eek:  sta bi bilo kad bi mancini i ferguson zamjenili uloge... da li bi mancini mogo od onakvih igraca u unitedu napraviti igu da se bore za titulu... ja vjerujem da bi se ferguson sa nasrijem, silvom tevezom aguerom itd itd proseto ligom... usput da kazem nebranim ni jedne ni druge jer ni za kog ne navijam...  od velikih klubova navijam samo za Zelju  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer ni za kog ne navijam...  od velikih klubova navijam samo za Zelju  :icon_biggrin:

To mu dodje isto.   :48thumbsup:

Edited by silly_bet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva rasprava. Pola sata sam čitao.  Neutralno da kažem - Svi su u pravu - niko nije u pravu.  

 

Samo se slažem sa donje dve izjave. 

 

 

Kako god bilo, pare su sjele, Utd je pobijedio i do sljedećeg derbija on je vlasnik grada  :icon_surprised:  (ma i inace je ali eto... :icon_neutral: )

 

 

Pare su se uzele i to je najbitnije..... :48thumbsup:

 

To je najvažnije!  :48thumbsup:  :icon_razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Everton se izvuče u 92. minutu. Danas takav dan. Meni dobro za 2-3 gola. 

 

Ja imao X2 na tiketu.... srecom gubi marseille 2-0 i ima igraca manje, pa ce mi tiket biti gubitnicki... a prosao fine kvote Levante 1, Borussija 1, PSV 3+, feyenoord 3+, Herenven 3+, Juve 2, United X2...kvota oko 50

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu fascinantni ovi koji brane city. klub kompetentan za premier ligu je stvoren kad su šeici ubacili keš. prije ga nije bilo na karti. o čem vi pričate. i sad idem :57bye:

 

Niko ne brani City nego spusta na zemlju United.

Stvara igrace? Ali najbolji su kupljeni. :77tooth:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Poziv svima na domaće čvarke...

Malo si mi predaleko da dođem, ali da si samo 20ak km bliže, vidio bi ti mene  :icon_surprised: Čvarke proizvedene u mom dvorištu sam smazao prošli tjedan tako da je sada post dok kobasice i šunke ne budu suhe.  :sad:

Edited by mariobo11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao sta Falcao radi... 4 gola vec dao, a Atletico dre 5-0 :48thumbsup:

 

dao je evoj peti gol večeras i već je 6-0  :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...