Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

09.12.2012.

Recommended Posts

Vidi, to mene ne interesuje. To što ti sad pričaš nema veze sa onim što je realnost, navijač Leedsa, npr. može reći da je Manchester United tvorevina nekog kapitala i da je tako lako dovoditi skupe igrače i praviti veliku ekipu. Pričam samo o današnjoj utakmici, a City je bio bolji. Prvo poluvreme je bilo loše, United je iz dva šuta dao dva gola, a onaj prvi je golmanov. U durgom poluvremenu je City toliko imao šansi da je mogao napuniti mrežu, a United je na kraju došao do pobede golom u dodatnom vremenu i to tako što je Nasri iz živog zida skrenuo loptu i prevario svog golmana. U sportu treba sreće, ali iz kola u kolo United je ima i previše za samo jedan tim. Naravno, navijači se neće složiti sa tim, jer navijači razmišljaju srcem.

 

vidi jerane postujem tvoje misljenje no mnogo si sada pogrijesio u prvim recenicama tvog posta, vjerujem da nisi upucen u stvaranje ovog sampionskog Manchestera a sto bi ti samo opovrgnulo tvoje rijeci, necu ti to sada pricati ali samo da znas da Man UTD nije postao sampion kupujuci najskuplje fudbalere, man utd  po dolasku fergusona 4 godine nije nista osvojio, ovaj je gradio tim iz juniora i samo jedne sezone naglo ubacio sedam juniora u prvi tim (Beckham, Giggs, Butt, Scholes, dva Nevila....) i svi ga zivi stavili na laomacu rekli da ce Man utd ispasti iz lige...dakle sedam juniora plus 4 starija igraca (medju njima Cantona)..ostalo dio iz historije vjerovatno znas...osvojili vise trofeja nego vjerovatno koliko ti imas godina...zato je Ferguson to sto jeste i zato sjedi na istoj stolici toliko koliko sjedi...to ti nikad nece moci niko a ne posebno ne usljivi City...

Edited by Almiric

Share this post


Link to post
Share on other sites

 sta mislis kako bi igrali sa 0:3? ne bi tu bilo nikkave igre moj prijatelju, sve bi im se raspalo, dobili koji crveni jos a sto su svakako trebali dobiti (prvi tevez) i primili bi jos koji gol...ali jedna samo jedna pogresna odluka sudije i eto skroz drugacijeg razvoja situacije na terenu....ako se i za neke moze pronaci meceve daje Man utd na srecu dobio (protiv Chelsea npr), ali to ova sigurno nije, ovo je bila samo pravda onog gore sto sve vidi i sto je iznad ovozemaljskih sudija......ponavljam  trebalo je biti 0:3 prije gola City-a i to bio krah, raspad sistema ovog vjestackog robota...

A, jebi ga, na našim sajtovima i sportskim forumima samo čitam o nekakvoj "pravdi od gore" za United. Je li moguće da i Bog navija za MU? Naši navijači su najekstremniji, bez obzira koja je liga u pitanju. Ja zbog toga najviše volim nemaki fudbal i odnos nemačkih navijača prema pobedama i porazima. To, šta bi bilo da je bilo, može da se upotrebi i za neke druge situacije. Na primer ono zaustavljanje lopte rukom ispred kaznenog prostora koje sudija nije video. Ili, onaj prekid igre kad je Toure imao otvoren put ka golu. Generalno je ovaj sudija danas bio najslabiji na terenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, to mene ne interesuje. To što ti sad pričaš nema veze sa onim što je realnost, navijač Leedsa, npr. može reći da je Manchester United tvorevina nekog kapitala i da je tako lako dovoditi skupe igrače i praviti veliku ekipu. Pričam samo o današnjoj utakmici, a City je bio bolji. Prvo poluvreme je bilo loše, United je iz dva šuta dao dva gola, a onaj prvi je golmanov. U durgom poluvremenu je City toliko imao šansi da je mogao napuniti mrežu, a United je na kraju došao do pobede golom u dodatnom vremenu i to tako što je Nasri iz živog zida skrenuo loptu i prevario svog golmana. U sportu treba sreće, ali iz kola u kolo United je ima i previše za samo jedan tim. Naravno, navijači se neće složiti sa tim, jer navijači razmišljaju srcem.

Nedosuđeni penal na Evri si zaboravio

 

UTD STVARA igrače za razliku od Cityja koji nema nogometnu školu i samo kupuje. O čemu ti pričaš, čovječe. 26 godina fergie stvara momčad i ti se uopće usuđuješ poređivat sa cityjem. I predug ti je post :icon_biggrin: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tko god napiše nešto o ovom susretu ispod ovog posta želi sodomizirat mancinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

sillybet malo duže piše post. možda nam ga na kraju pošalju u obliku brošure od nekih 80 stranica :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi multiquote, možžda i bolje. Ne želim se raspravljati, zabole mene i za jedan i za drugi klub. Čuj stvara igrače! Kupuje, kao i svako drugi. Zna se da Ajax ima najbolju školu fudbala ali ne može da zadrži igrače jer postoje prebogati klubovi kao što su Manchester United, Manchester City, Chelsea, Real i slični, koji mogu da kupe šta požele. Idem nešto jebati, a ne da mene jebu ovde.  :smile_tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po čemu to Ferguson ima slabije igrače? Ko je u Cityu bolji od Rooney-a i RVP-a, na primer?

 

od njih dvojice niko al nista slabiji nisu tevez i aguero... al sta mislis sta bi bilo kad bi mancini i ferguson zamijenili uloge? da li bi mancini mogo od cleverlija rafaela smalinga caricka evansa napraviti igru da budu prvi na tabeli... uporedi vezni red uniteda i citya, kolko kosta jedan kolko drugi, jel bolji silva il cleverly, nasri il carick? napad im je tu negdje, mozda unitedov malo bolji al je citiyev puno skuplji... fazon je u treneru tj u manciniju koji potrosi milione i milione na pojacanja i opet nema igru i ekipu da valja a ferguson od anonimusa napravi igrace da se bore za titulu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi multiquote, možžda i bolje. Ne želim se raspravljati, zabole mene i za jedan i za drugi klub. Čuj stvara igrače! Kupuje, kao i svako drugi. Zna se da Ajax ima najbolju školu fudbala ali ne može da zadrži igrače jer postoje prebogati klubovi kao što su Manchester United, Manchester City, Chelsea, Real i slični, koji mogu da kupe šta požele. Idem nešto jebati, a ne da mene jebu ovde.  :smile_tongue:

kupuje mlade i stvara od njih talente. vadi igrače iz svoje nogometne škole. valjda znaš da city nema mlade pogone? i da kupuje za milijune (koje nije sam priskrbio trofejima nego dobio od šeika) već afirmirane zvijezde? ti mora da se zajebavaš. i odi jebat nešto :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tevez, balloteli, aguero, silva, džeko..jesuse hristuse, neću dalje nabrajat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...