Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

MNF - Mart 2013.

Recommended Posts

Danas smo katastrofalni - sve sami promašaji .  Pošto smo ipak daleko od tog prvog mesta , a ovi što su iza nas su još dalje od nas. 

 

Predlažem da ništa ne igramo više , da ne pokvarimo slučajno još više naš saldo. da sačuvamo makar ovo drugo mesto. 

 

E, sad to drugo mesto i tih 50 evra, kako podeliti . Da li 5 X 10 . Ili drugačije. Molim vaša mišljenja .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas smo katastrofalni - sve sami promašaji .  Pošto smo ipak daleko od tog prvog mesta , a ovi što su iza nas su još dalje od nas. 

 

Predlažem da ništa ne igramo više , da ne pokvarimo slučajno još više naš saldo. da sačuvamo makar ovo drugo mesto. 

 

E, sad to drugo mesto i tih 50 evra, kako podeliti . Da li 5 X 10 . Ili drugačije. Molim vaša mišljenja .

ja predlažem,da Tutu date 20 €, ostali pa 10 €

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja predlažem,da Tutu date 20 €, ostali pa 10 €

 

Ja se odričem svojeg dijela nagrade.

 

Očekivao sam da će biti nagrada za pojedinca, a budući je nema, ne da mi se uplaćivati novac na novu kladionucu iako sam tamo registriran.

 

Nadam se da se nećete ljutiti, ako predložim da si micha za svoj dosadašnji rad na MTF uzme moj dio.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se odričem svojeg dijela nagrade. Očekivao sam da će biti nagrada za pojedinca, a budući je nema, ne da mi se uplaćivati novac na novu kladionucu iako sam tamo registriran. Nadam se da se nećete ljutiti, ako predložim da si micha za svoj dosadašnji rad na MTF uzme moj dio. Pozdrav.

 Ja se sa ovim ne slažem. A ne moraš da uplatiš da bi dobio nagradu. I da nije bilo tvog udela u ovom mesecu , ne bi ovako bili visoko plasirani ( 2.)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam dobio poruku od rockytomasa u kojoj piše 

 

za Chika Crnog verovatno nema razmaka izmedju imena i 13 a Gooty sad nesto fantazira da ce mozda morati na jedan nalog ako bude tako hoces na tvoj ? 

 

Gde sam se ja pobunio, jer na šta to liči da se tako nešto kaže tek na sam kraj meseca. Videću kakav će biti odgovor, ali ako ostane da mora na jedan nalog. Predlažem da , pošto je tim u Aprilu isti ( osim Crnog, koji se još nije prijavio ali se nadam da hoće), da igramo tamo , što ćemo inače i igrati na takmičenju, pa posle obrtanja šta ostane da delimo preko MB.

 

Evo može na moj, jer sam ja već tamo uplatio, obrnuo bonus i sad čekam da mi odobre isplatu, tsko da drugi nece morati da se nista bakću oko toga. A ja ću ako tako bude  moralo , a vi se složite sa mojim predlogom, svima da pošaljem svoju šifru , pa kako neko bude odigrao na takmičenju, nek odigra i tamo.  

 

 

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Micha,možeš li molim te otvoriti tamo teme za April,ili se još ne može postavljati...

 

Evo sad ću da otvorim .  

 

Ali za sad poštujte ovo što je tamo napisao GSV, pa će za dalje da vidimo

 

Za sada nećemo unositi izmene u Pravila, još dan-dva dok ne razjasnimo sve sa novim sponzorom (1bet) ali molim vas da se pridržavate sledećeg:

 

- Obavezno je uzimati kvote sa 1bet kladionice izuzev kada navedena kladionica nema tip koji biste vi igrali, pa tada možete koristiti ostale kladionice iz skripte.

 

1 bet još uvek nije uneto u skriptu, pa vas molim da u skripti birate 188bet a zatim izbrišete 88 da bi dobili 1 bet, a unećemo i ovu kladionicu uskoro.

 

Znam da nije popularno to što traže da se kvote uzimaju od njih, ali imajte u vidu prednosti koje nude. Samo otvaranje ove stranice na njihovom sajtu pokazuje da su im planovi sa nama dugoročni:

 

https://www.1bet.com/EN/text.html?id=124

 

To što navode da jedan takmičar ne može primiti nagradu više od 3 puta, takođe je pokazatelj njihovih dugoročnih planova (za Betspace na primer nismo znali do pre par dana da li će uopšte biti i dalje sponzori i koliko dugo, tj. oni su tu dok im se uplaćuju depoziti, čim stanu neće ni njih biti)

 

Kako bilo, nagradni fond za naredni mesec je 300 EUR.

 

Kako će se deliti, takođe ćemo razjasniti u narednih dan-dva Posted Image

Posted Image
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo postavljeno,nadam se da je u redu tako...ne vidim tamo nigdje money line za NBA...

 

edit: kvota bila 2.10 dok sam pisao,onda 2.08,sad je već 2.05,sve u par minuta...

Edited by igoric69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam dobio poruku od rockytomasa u kojoj piše 

 

za Chika Crnog verovatno nema razmaka izmedju imena i 13 a Gooty sad nesto fantazira da ce mozda morati na jedan nalog ako bude tako hoces na tvoj ? 

 

Gde sam se ja pobunio, jer na šta to liči da se tako nešto kaže tek na sam kraj meseca. Videću kakav će biti odgovor, ali ako ostane da mora na jedan nalog. Predlažem da , pošto je tim u Aprilu isti ( osim Crnog, koji se još nije prijavio ali se nadam da hoće), da igramo tamo , što ćemo inače i igrati na takmičenju, pa posle obrtanja šta ostane da delimo preko MB.

 

Evo može na moj, jer sam ja već tamo uplatio, obrnuo bonus i sad čekam da mi odobre isplatu, tsko da drugi nece morati da se nista bakću oko toga. A ja ću ako tako bude  moralo , a vi se složite sa mojim predlogom, svima da pošaljem svoju šifru , pa kako neko bude odigrao na takmičenju, nek odigra i tamo.  

 

Micha, ja se slažem da ako je potrebno sve ide na tvoj račun.

 

Kao šta sam ranije napisao, odričem se svog dijela nagrade. Podijelite ga na način za koji smatrate da je najoptimalniji.

 

Idemo ovaj mjesec u nove pobjede, ako bude bilo moguće.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema razmaka kod mene ali i ja se slažem sa Tutom neka ide na tvoj račun pa da napravimo lovu :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema razmaka kod mene ali i ja se slažem sa Tutom neka ide na tvoj račun pa da napravimo lovu :icon_biggrin:

takodje.... :57bye:

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...