Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

ima ovo mista... evo ja sam npr danas odigrao takav pra... nerješeno nba, koeficijent 12, ali to je prvi put od kako je počelo natjecanje. Trebalo bi znači zabranit tj. dozvolit max 5 ili čak 3 puta da je koeficijent veći od 7 ili 8 u mjesec dana.

 

Jozo imaš dobar prijedlog, mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka sta sam vec napisa, po meni triba postrozit kriterije, odnosno strogo se drzat pravila i nepotpune analize neprihavacat. Vidim pojedinci kako pisu da nemaju vrimena, pa nitko ih ne prisiljeva da sudjeluju na forumu, a pravila su za sve ista. A ovdje smo da jedni drugima pomognemo, da razmjenimo informacije o pojedinim utakmicama.

Drugo u pravila bi tribalo nadodat da se svaka analiza koja sudjeluje u natjecanju mora obavezno obajvit i na odgovarajucem forumu, tako da se i drugi dijelovi foruma ozive.

 

Ovaj prijedlog kako triba pojedincima zabranit da izabiru velike koeficijente, po meni nije uredu. Jer nismo svi isti, neki su ziherasi i igraju koef od 1.2, a neko ce probat pronaci izenadjenje i pogodit koeficijent veci od 10. Al tu se vracamo na ono sto sam vec napisao da se bude rigorozniji i da se ne prihvaca tip bez analize, tj ocu reci da onaj ko ide na "ulovit" iznenadjenje to mora i objasnit, nije dovoljno napisat osjecam da ce tako biti.

Nikom nebi uskratio sudjelovanje, svak ima pravo potrosit 100 bodova kako zeli.

Al eto neki su upravu kad kazu da nije uredu da neko jednom pogodi par s vecim koeficijentom i odma osvoji prvo misto. To se vjerovatno moze i drugacije regulirat, npr. da nagradu ne moze osvojit onaj ko ima dosta vise netocnih prognoza od tocnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je igra, ali meni je to nekako glupavo, zato neka igraju u mjesecu takve koeficijente ali 5 puta max. Ali kad bolje promislim opet, sve je to samo igra http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif

 

Pa neznam za šta bi se odlučio, pedpostavljam da će ljudi biti podjeljeni oko ovog prijedloga.

 

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina da je glupo kad netko bez posebnog razloga "juri" visok koeficijent, al ako netko kroz analizu moze pokazat zasto je izabra bas taj pick, ne vidim zasto bi to bilo onemoguceno.

A lako se moze vidit ko takve stvari forsira i ne argumentirano posta, i te natjecatelje nek se upozori, ako nastave, nek ih se diskvalificira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki komentari su stvarno smijesni.

Koga je briga ako netko igra visoki koef.,i na kraju mjeseca je najbolji.

Cemu pobuna protiv toga,svatko ima svoj sistem igre.

Cemu nametati neka glupa pravila koja koce kreativnost.

Bitna je uspjesnost i zarada na kraju mjeseca.

 

Druga stvar,trazi se ANALIZA.. ako mislis nesto kvalitetno analizirati

za to treba vremena,a nemaju SVI vremena za pisanje ANALIZE.

 

Uspjesnost tipstera se vidi po postotku pogodaka,a ne po analizama.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...