Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

Da, primjetio sam i ja da je od početka natjecanja pa do danas sve postalo nekako kaotično i bez reda. U početku se svako potrudio malo proanalizirati tip koji igra. Recimo, ja, pretra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, nisam bas dugo razmisljao i sinulo mi je ovo!

 

Znači uzet ću primjer prvoplasiranog GANDALFA i lošeplasiranog mene, AMIGALAND !

------------------------------------------------------------------------------

GANDALF:

 

Gandalf igra koeficijent 2.00 i poga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sinulo mi kako ću najbolje objasniti ovu formulu i sistem bodovanja!

 

Igrač na velike koeficijente koji nakon omjera 1 / 10 pogodi koeficijent 12 dobit će (12*10)-10+(1/10) = 110+0.1 = 110.1 bodova..... znači imat će samo 110.1 bodova jer je u predhodnih 9 pokušaja ostao na samo 10 poena, zanči imat će 120.1 bodova.....

 

 

.....dok će onaj s omjerom 10 / 0 i pogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalf, ovu raspravu vodi 10 % ljudi ovog Foruma, kao šta sam napisao, a 90 % će nastaviti igrati dalje po pravilima i na način kako je to do sada činila.

 

Ako smatraš da ću ja 'samo zabijati glavu u pijesak kao noj', grdno se varaš. To bi bilo kada bih šutio, a ne branio većinu.

 

Ukoliko Forumaši

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću samo reć da mi je drago da se napokon nešto raspravlja na forumu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Ja ću samo reć da mi je drago da se napokon nešto raspravlja na forumu :P

 

2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amo se ljudi pokušat malo dogovorit za izmjene pravila na Expect i hazarder - prijedloga ne nedostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od samih analiza u Expekt.com ligi je bitnije modificirati pravila koja sada većinom samo onemogućavaju dobrim tipsterima da igraju logično u zadnjih 5 dana i omogućavaju pobjedu sretnima a ne onima koji to stvarno zaslu

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Dobrim tipseterima' bi trebalo biti sasvim svejedno kako se igra zadnjih pet i pedesetpet dana, jer oni su 'dobri tipseteri', a na našem Forumu je samo jedan takav, jer ostali do rezultata dolaze srećom.

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo ste zabrazdili i s konstruktivne kritike i prijedloga prešli na prepucavanje tipa moj tata je jači od tvog.

 

1. po meni za hazarder nije potrebna analiza. kaj da napišem kad poga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalf, odlično si primjetio igru riječi.

 

Govorimo o istim stvarima, a krenulo je od znaka '@' koji se u hrvatskom jeziku kazuje ipak malo drugačije, nego tečaj, kvota ili koeficijent. Od toga je krenulo, samo toga ti nisi svijestan kada sam ti htio poništiti par. Moja je greška šta nisam to ranije učinio sa parovima koje je postavljao i postavlja tommyboy. Bilo bi šteta poništiti parove sa takvim znakom tebi i njemu zbog hrvatskog jezika. Jel' da?

 

Za Pravila si se usput zakačio.

 

Nomotehnički se mogu ispraviti i poboljšati i to će se učiniti, ako ne do kraja ovog mjeseca, onda tijekom sljedećeg.

 

Ovime prestaje moja rasprava sa cijenjenim 'tipsterom' oko Expekt.com lige.

 

Sretno u budućem takmičenju ma gdje ono bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...