Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

malo ste zabrazdili i s konstruktivne kritike i prijedloga prešli na prepucavanje tipa moj tata je jači od tvog.

 

1. po meni za hazarder nije potrebna analiza. kaj da napišem kad poga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nomotehnički se mogu ispraviti i poboljšati i to će se učiniti, ako ne do kraja ovog mjeseca, onda tijekom sljedećeg.

To se i tra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi šteta poništiti parove sa takvim znakom tebi i njemu zbog hrvatskog jezika. Jel' da?

u pravu si, ali da si meni prvi puta srezao par vjeruj mi ja bi se opametio u istoj sekundi. nebi se čak niti bunio, ali bi te poslije toga svaki puta podsjećao na svaki krivo ispisani tip kojih je bilo previše. ne zato jer sam osvetoljubiv već zbog same discipline. ako mogu i ja mogu i drugi.

kako ćeš se kao moderator ponašati od sljedećg mjeseca nadam se da ćeš nas obavjestiti u stickyju s pravilima. hoćeš li tolerirati način na koji ja pišem svoje tipove i ubuduće (rijetko koji je lakše čitljiv od mog) ili će se napraviti špranca po kojoj će baš svi morati pisati tipove.

ja sam prilagodljiv i nije mi bed promijeniti stil ako će to i ostali članovi foruma poštivati kako bi olakšali rad moderatorima - u ovom slučaju to je samo tuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvršio sam neke izmjene u pravilima za Expekt.com ligu prema vašim zahtjevima iznesenim do sada.

 

Pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni je bonus preveliki.

max 25% jer ako neko pogodi visoki tečaj uz bilo kakvo objašnjenje tek onda će biti nedosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za svaki par sa analizom plus 3 boda, ali samo ako je par veći ili jednak 1.50 tečaju (to je nekakva realna računica). Za manje tečajve do 1.49 + 2 boda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za svaki par sa analizom plus 3 boda, ali samo ako je par veći ili jednak 1.50 tečaju (to je nekakva realna računica). Za manje tečajve do 1.49 + 2 boda

Nemoj komplicirati. Tko će to računati na 25-30 analiza svaki dan i još sa različitim tečajevima i iznosima. :wink:

 

Ili fiksan broj na sve koji pogode par sa analizom ili postotak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda postotak na tečaj od 30%

na tečaj ili na dobitak ili na dobitak nakon oduzimanja uloga?

po meni previše.

pazi ovo:

neko igra na tečaj 1.20 i dobitak mu je: 12-10=2

znači on piše 2 boda i još će dobiti na analizi 12x0.30=3.60

 

ja bi dao max 2 boda.

bilo bi dobro kad bi se napravio poll sa prijedlozima (1,2,3 boda i 10%, 20%) ili ostali članovi uključili u raspravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako odigra tečaj od 1.2 onda mu je dobit od 2 boda * 0,3 = 0,6

 

2,6 ukupno bodova

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi dao max 2 boda.

bilo bi dobro kad bi se napravio poll sa prijedlozima (1,2,3 boda i 10%, 20%) ili ostali članovi uključili u raspravu.

Nisam za to da se članovi dijele na one s analizama i one bez analiza, već bi bilo puno korisnije da svatko nešto napiše. Ne mora to biti biblija, ali trebalo bi biti nešto da svakog člana uvjeri u "sigurnost" igre na taj par.

 

Ako se to ne mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viruj mi i ja bi da ljudi stavljaju analize.

 

Ja sam uskoro malo bolji sa vremenom, pa ću prvi to počet radit :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je postotak kao bonus najbolje rješenje za nagradu analizničarima.

 

Samo je pitanje iznos postotka. Da li je to 10 % ili više od osvojenih bodova?

 

Sve ostalo ovaj prijedlog čini zamršenim za obračun i podlo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...