Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

Točno si zaključio. Sa ovakvim sistemom bodovanja ne isplati se ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon prospavane noći, jutro je pametnije.

 

Mišljenja sam da bi ipak mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

bodovi mogu ostat..nije problem...

 

ok... onda je stvar rjesena... jel se krece od sljedecg mjeseca tim sistemom??

Share this post


Link to post
Share on other sites

bodovi mogu ostat..nije problem...

ok... onda je stvar rjesena... jel se krece od sljedecg mjeseca tim sistemom??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ovo je puno bolje jer s ograničavanjem kojeficjenta na 5 opat bi ljudi pokušali igrati dosta velike kvote , mislim da ovako bi bilo najbolje taj tutov prijedlog i onda bi ljudi stvarno tipovali dobre parove što je po meni na prvome mjestu jer ponekad kad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ograniciti tecaj na 5 ili onaj Tutin prijedlog, svejedno, samo da se smanji broj tih koeficijenata jer stvarno nije normalno ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ograniciti tecaj na 5 ili onaj Tutin prijedlog, svejedno, samo da se smanji broj tih koeficijenata jer stvarno nije normalno ovo

I šta dobijaš sa ograničavanjem tečaja na 5,00?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam za bilo kakve promjene jer je ovo komedija.

 

Dodem i odmah prvi dan vidim da je netko pogodio koef 50???

 

Kakve su to gluposti..ovdje bi se morali nagradivati najkonstantniji tipsteri,a ne oni koji imaju vise srece nego pameti.

 

Ja sam tek prosli mjesec poceo igrati i imao sam score 12-2 uz prosjecan koeficijent od 1.8,a li sta mi je to vrijedilo kad je su oni vodeci pogodili par puta na srecu tocan rezultat ili tako nesto.

 

Vec nakon 5 dana sam poceo gadati x na NBA jer je to jedini nacin da nesto napravim po ovakvom sistemu.

 

Promjene pod hitno jer mislim da vise nagradu zasluzuje onaj ko konstantno pogada od onoga koji pogodi koef 50..bas me zanima jer bi netko uplatio novce na to.

 

A da ne govorim da sam cijeli prosli mjesec pisao ogromne previewe svojih tipova s ciljem da pomognem ljudima,a ne da sam samo dosao i stavio na blef neku glupost na koju ne bi stavio ni 5 kuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uostalom, ovih 10 bodova se ne treba niti računati več samo iznos odigranog tečaja od nule u plus ili u minus.

 

Znači, ako natjecatelj odigra par sa tečajem 3,50 i promaši, otići će 3,5 boda u minus, ukoliko pogodi ode 3,5 u plus i stvar je rješena.

 

Jednostavno i pravedno.

 

Komentar?

..i tocka, slazem se, bez puno filozofije.

Ogranicavat koeficijente nije ni potrebno jer ce u ovom slucaju rijetko kome pasti na pamet kao par postaviti koef. 10, 15.

A isto tako ako je neko uvjeren u prolaz nekog velikog koef. i ima neke svoje argumente i razloge za to odigrat

(npr. da ce, sad lupam bzvz, Kaka dat prvi gol u finalu LP).. zasto to ne bi odigrao?

A vjerujem da i vecina vas zna da je ponekad i neki relativno visi koef sigurniji od nekog "zicera" 1.20..

(samo se sjetite koliko vas je puta takav srusio.. evo vam danas friskog primjera ManUtd ili Federera od neki dan.. ;)

 

i btw. svaka cast deckima koji su skinuli ove velike koeficijente, i ne bih rekla da su imali vise srece nego pameti..

Iz nekog razloga su te parove odigrali, osjecaj, dojave, statistika ili nesto trece nije bitno.

Mogu ja ili netko od vas cijeli mjesec ganjat ikseve u kosarci, prijelaze p/k pa ne pogodit niti jedan.

Igraju, riskiraju.. dobivaju. Cemu ljutnja, ljubomora.. ovo je sve igra.. barem bi trebala biti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

..i tocka, slazem se, bez puno filozofije.

Ogranicavat koeficijente nije ni potrebno jer ce u ovom slucaju rijetko kome pasti na pamet kao par postaviti koef. 10, 15.

A isto tako ako je neko uvjeren u prolaz nekog velikog koef. i ima neke svoje argumente i razloge za to odigrat

(npr. da ce, sad lupam bzvz, Kaka dat prvi gol u finalu LP).. zasto to ne bi odigrao?

A vjerujem da i vecina vas zna da je ponekad i neki relativno visi koef sigurniji od nekog "zicera" 1.20..

(samo se sjetite koliko vas je puta takav srusio.. evo vam danas friskog primjera ManUtd ili Federera od neki dan.. ;)

 

i btw. svaka cast deckima koji su skinuli ove velike koeficijente, i ne bih rekla da su imali vise srece nego pameti..

Iz nekog razloga su te parove odigrali, osjecaj, dojave, statistika ili nesto trece nije bitno.

Mogu ja ili netko od vas cijeli mjesec ganjat ikseve u kosarci, prijelaze p/k pa ne pogodit niti jedan.

Igraju, riskiraju.. dobivaju. Cemu ljutnja, ljubomora.. ovo je sve igra.. barem bi trebala biti ;)

ma nema ljutnje,ali ja sam uvijek za to da ova natjecanja budu i korisna.

Tj. da se tu mogu naci dobri parovi za odigrat i to parovi koje su ljudi provjerili jer kako da ja dodem i stavim 500 kuna na koef 50??? Ja sve parove koje postam na raznim forumima i siteovima provjerim i potrosim sate i sate na prikupljanje informacija i pisanje analiza.

Volim biti siguran da je taj par koliko toliko siguran.

 

uopce nije stvar samo u natjecanju,a sto se tice ovoga prijedloga da se ide u minus samo za promaseni koef..slazem se..odlicna ideja.

Pa onda tko hoce neka riskira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zaključim sa svojim diskusijama na temu izmjene obračunavanja bodova na ovom forumu.

 

Iz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...