Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.10.2013.

Recommended Posts

:57bye:

Pozdrav studentima. Jel sve ok s Unishitom? Jesu isplatili 15 €?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam odigrao jedan live i ispušio na bitches footballu. Jbni ženski nogomet, il bude kirvaj il se ništa ne događa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jučer nisi pratio statistiku? Pet susreta, 9 datih golova i 25 primljenih kod Rangersa? 

Jučer onako po feelingu...hehe, mrzim gledati hokej Capitalsa, to je tako negledljivo, a ljudi ih stalno trpaju u nekakve favorite i bla bla bla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav studentima. Jel sve ok s Unishitom? Jesu isplatili 15 €?

Eee uplatili mi danas al evo vec sam na dobrom putu da se vratim na predjasnje stanje.Sta da radim kad sam drcan i ocu da napravim 150000 evra za vece  :icon_surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jučer onako po feelingu...hehe, mrzim gledati hokej Capitalsa, to je tako negledljivo, a ljudi ih stalno trpaju u nekakve favorite i bla bla bla...

Najbolje je po feelingu kad se neki sport prati. Previše informacija odvede na krivi put. Ja sam najviše puta fulao kad mi statistika zamazala oči. Baš pratim ove dječje vrtiće što se hokeja tiče, i znam kava je filozofija tima, znam kad se dižu kad padaju, znam tko je sila, a tko nije i onda zavirim u jbnu statistiku i razuvjerim se da odigram prvotni pick i jbg..

 

Kad je na rasporedu Tom & Jerry?

Sam se ti rugaj. Ja sam odrastao na Tomu i Jerryju i mogao bi ih gledat 24h :icon_biggrin:

 

Eee uplatili mi danas al evo vec sam na dobrom putu da se vratim na predjasnje stanje.Sta da radim kad sam drcan i ocu da napravim 150000 evra za vece  :icon_surprised:

Najgore se kladit kad si ne postaviš neki limit gdje stati. Ja se npr kladim do iznosa nekog računa koji moram platit pa povučem, krenem ispočetka za drugi i tako uvijek bude šuške :icon_cool: Težak je život studenta, al ne traje to vječno :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee uplatili mi danas al evo vec sam na dobrom putu da se vratim na predjasnje stanje.Sta da radim kad sam drcan i ocu da napravim 150000 evra za vece  :icon_surprised:

 Hehe da se nadovežem na Cantonu...ovdje u Osijelu mnoge studentice se jebu za lovu pa im je lakše studirati, a sad šta bi ti mogao raditi, to ne znam...??? :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Hehe da se nadovežem na Cantonu...ovdje u Osijelu mnoge studentice se jebu za lovu pa im je lakše studirati, a sad šta bi ti mogao raditi, to ne znam...??? :57bye:

Nek jebe dobrostojeće babe za džeparac. I to se radi. Lakše je kopat kur*em neg lopatom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam se ti rugaj. Ja sam odrastao na Tomu i Jerryju i mogao bi ih gledat 24h :icon_biggrin:

I ja sam. :smile: Da sad ima na TV-u, opet bih i gledao. :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

beckham, jel još aktivna ona vojarna uz studentski dom? Kad su me u vojsci prebacili iz Pule, proveo sam tamo par dana prije nego su me proslijedili u Požegu. Pula i Osijek bilo butri do ibera, u Požegi samo tipovi..tamo sam vaginu viđao samo u izlizanim erotikama

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jučer nisi pratio statistiku? Pet susreta, 9 datih golova i 25 primljenih kod Rangersa? 

 

:48thumbsup:

Bane, večeras ubijam vrijeme s jednim od ova dva crtića:

 

The Croods ili Monster University :50yes: 

 

budem pogleo oba volim crtace , u nekoj sam guzvi veceras pa cu kasnije postati kako treba :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam. :smile: Da sad ima na TV-u, opet bih i gledao. :tzare:

ja na maxtv naletim svako malo na tom i jerry na razno raznim kanalima :50yes:  :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...