Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.10.2013.

Recommended Posts

:48thumbsup:

 

budem pogleo oba volim crtace , u nekoj sam guzvi veceras pa cu kasnije postati kako treba :icon_biggrin:

Ok, onda navrati kad se izdrkaš. Ne moraš žurit zbog nas. Samo polako :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek jebe dobrostojeće babe za džeparac. I to se radi. Lakše je kopat kur*em neg lopatom

Haha,normalno da je lakse samo se plasim sta sve mogu da iskopam.

Ma da sam sjebao pare na kladjenje pa da mi nije krivo,5 jura puko na poker,10 na rulet i to bi bilo to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje za ove bolje poznavaoce hokeja... moze li Buffalo veceras iznenadit Canuckse ??? mogu li oni uopste ikoga dobit  :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje za ove bolje poznavaoce hokeja... moze li Buffalo veceras iznenadit Canuckse ??? mogu li oni uopste ikoga dobit  :icon_eek:

Jedino ako ih Canucksi potcijene, ali ne vjerujem. Ili možda jedino ako blizanci budu nedostajali jedan drugom jer nisu u istoj liniji :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,normalno da je lakse samo se plasim sta sve mogu da iskopam.

Ma da sam sjebao pare na kladjenje pa da mi nije krivo,5 jura puko na poker,10 na rulet i to bi bilo to.

Nema veze što ćeš iskopat, tete su jako zahvalne u tim godinama :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

beckham, jel još aktivna ona vojarna uz studentski dom? Kad su me u vojsci prebacili iz Pule, proveo sam tamo par dana prije nego su me proslijedili u Požegu. Pula i Osijek bilo butri do ibera, u Požegi samo tipovi..tamo sam vaginu viđao samo u izlizanim erotikama

hehe...nema tamo vojarne više, ali što se tiče butri tu si u pravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze što ćeš iskopat, tete su jako zahvalne u tim godinama :icon_biggrin:

ima u Osijeku baba koje plaćaju 200 kuna po felaciju...e sad jebi ga to je cca 30 eura...malo, za razliku što ove droljaste studentice dobivaju 100 eura ili nešto više (1000 kuna ako hoćeš ass attack...hm ali babama proliješ po licu i kući ništa ih ne zanima

 

pitanje za ove bolje poznavaoce hokeja... moze li Buffalo veceras iznenadit Canuckse ??? mogu li oni uopste ikoga dobit  :icon_eek:

igraj over golova...biti će va bank, raspucavanje, možebbitni rezivi 3:5, 2:5 3:3, 3:4...

Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima u Osijeku baba koje plaćaju 200 kuna po felaciju...e sad jebi ga to je cca 30 eura...malo, za razliku što ove droljaste studentice dobivaju 100 eura ili nešto više (1000 kuna ako hoćeš ass attack...hm ali babama proliješ po licu i kući ništa ih ne zanima

 

igraj over golova...biti će va bank, raspucavanje, možebbitni rezivi 3:5, 2:5 3:3, 3:4...

Znači platiš tu i tamo studentici za ass attack :icon_biggrin: Ako netko ima problema s hemeroidima nije preporučljivo. Da citiram Sokrata: ''Najbolji lubrikant za analni seks nisu suze, nego krv''

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad se trebamo uozbiljiti...približava se amerika...treba uzeti koju kintu...

meni najizglednije WBS kod Phantomsa za 1.9

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-4291-0-23744200-1382050335_thumb.png

 

Evo jedan čisti za 100 hrk da bude zabavnije pratit

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...